Перейти до змісту

Зловив себе на думці: юльки набагато симпатичніші за дрищів


partout

Recommended Posts

У 2010 голосував проти всіх, перед тим за НУ.

 

Але тепер я бачу прикру картину: серед дрищів процентів 50 в тій чи іншій мірі симпатизували голубим риго-аналам або засуджують тих, кого вони називають "майдаунами". Серед юльків таких не знаю. 

 

Для мене позиція по ригоаналах і Майдану це тест на вшивість. Нажаль 50% дрищів виявилися гнилими латентними ригоанало-філами - всі ці лідії, алі-юа, звіади, парвуси, амірани... фубля. В критичний момент вони ляжуть під ватну орду і до кінця життя будуть звинувачувати у цьому "майдаунів". Хоча інші 50%  викликають в мене респект, але серед юльків респект викликають майже всі.

 

Такий ось опосередкований аргумент на користь Тимошенко на виборах.

  • Upvote 5
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

так это не ты новеллу из сельской жизни опубликовал? 

 

Так то не тракторист, у меня трактористами работают суровые мужики на, он к европейским ценностям плохо относятся...

Link to comment
Share on other sites

Юльків, на відміну од дрищів, можна переконати, що юлька зось робить погане.

Для дрищів міздобул - святий.

 

 

А нащо переконувати? Достатньо подивитися на результати роботи. Крим уплив. Після цього мусять уплисти юльки. 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так то не тракторист, у меня трактористами работают суровые мужики на, он к европейским ценностям плохо относятся...

понятно... то я видно свел вместе твою историю и то что в газете прочел - в белоруссии два тракториста зажили семьей при охуении всего села..

Link to comment
Share on other sites

понятно... то я видно свел вместе твою историю и то что в газете прочел - в белоруссии два тракториста зажили семьей при охуении всего села..

 

 

Не мои до такого еще не докатились... А за кого голосовать будут не знаю, не спрашивал, в понедельник отпишусь если че..

Link to comment
Share on other sites

Отже нагадую, в критичний момент БЮТ вже ліг під ватну орду. І без жодного постріла віддав шматок території країни.

Об"єктивно від здачі Криму для України набагато більше плюсів ніж мінусів. А для Росії навпаки. Те, що це було зроблено майже безкровно і з ініціативи Путлера, я вважаю реальним досягненням Турчинова і Ко (без сарказму).

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Не мои до такого еще не докатились... А за кого голосовать будут не знаю, не спрашивал, в понедельник отпишусь если че..

так в понедельник уже известно будет.. интересно сейчас узнать какие мнения на родине.. давно там не был..

Link to comment
Share on other sites

так в понедельник уже известно будет.. интересно сейчас узнать какие мнения на родине.. давно там не был..

 

 

Завтра с утра буду спрошу если че и отпишусь.

Link to comment
Share on other sites

У 2010 голосував проти всіх, перед тим за НУ.

 

Але тепер я бачу прикру картину: серед дрищів процентів 50 в тій чи іншій мірі симпатизували голубим риго-аналам або засуджують тих, кого вони називають "майдаунами". Серед юльків таких не знаю. 

 

Для мене позиція по ригоаналах і Майдану це тест на вшивість. Нажаль 50% дрищів виявилися гнилими латентними ригоанало-філами - всі ці лідії, алі-юа, звіади, парвуси, амірани... фубля. В критичний момент вони ляжуть під ватну орду і до кінця життя будуть звинувачувати у цьому "майдаунів". Хоча інші 50%  викликають в мене респект, але серед юльків респект викликають майже всі.

 

Такий ось опосередкований аргумент на користь Тимошенко на виборах.

Це  нонсенс.  Просто  "дрищі"  не  такі  зомбовані,  як  юльки.  Під  Росію  не  ляжуть  так  само,  як  не  лягли  під  неукраїнку  Григян-Телегину-Капительман.

Link to comment
Share on other sites

Це  нонсенс.  Просто  "дрищі"  не  такі  зомбовані,  як  юльки.  Під  Росію  не  ляжуть  так  само,  як  не  лягли  під  неукраїнку  Григян-Телегину-Капительман.

это праздник дебилизма!!!

 

 

Настоящая фамилия Петра Порошенко - Вальцман. Порошенко - фамилия матери олигарха, также еврейки.

В 2009 году Порошенко купил у Ющенко звание Героя Украины для своего отца, одного из первых в СССР цеховиков-спекулянтов.

Алексей Вальцман (отец Петра Порошенко) родился 11 июня 1936 года в селе Сафьяны Измаильского района Одесской области в семье мелких еврейских торговцев.

В 1956 году Алексей Вальцман женился на Евгении Сергеевне Порошенко и при этом изменил фамилию с Вальцман на Порошенко.

Змінено користувачем asmodey
Link to comment
Share on other sites

все это очень интересно и познавательно в качестве пособия по изучению бреда.

непонятно другое - зачем юлькашня все пытается и патается пропихнуть ширку с отрыгиАналами?

оно, конечно, будет "пропало усьо", как и в первый раз, но тем не менее? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це  нонсенс.  Просто  "дрищі"  не  такі  зомбовані,  як  юльки.  Під  Росію  не  ляжуть  так  само,  як  не  лягли  під  неукраїнку  Григян-Телегину-Капительман.

Я завжди був агностиком у питаннях дрищів і юльків. Але конкретно якщо брати цей тест на вшивість і перевірку часом то всі юльки їх пройшли, а дрищі тільки на 50%.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я завжди був агностиком у питаннях дрищів і юльків. Але конкретно якщо брати цей тест на вшивість і перевірку часом то всі юльки їх пройшли, а дрищі тільки на 50%.

 

 

partout : 24 Май 2014 - 10:33snapback.png

Об"єктивно від здачі Криму для України набагато більше плюсів ніж мінусів

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я завжди був агностиком у питаннях дрищів і юльків. Але конкретно якщо брати цей тест на вшивість і перевірку часом то всі юльки їх пройшли, а дрищі тільки на 50%.

Хай  Вам  будуть  юльки  симпатичніші,  але  логіка  у  них  і  знання  відсутні.  Одна  віра  в  Богиню.  А  я  агностик  по  життю.  Усе  мушу  доказати  фактами і  аналізом. 

Link to comment
Share on other sites

 

partout : 24 Май 2014 - 10:33snapback.png

 

Конкретно по Криму в мене є чітка позиція яку я можу обгрунтувати. Агностицизм в мене по питанню хто є реальними патріотами а хто запроданцями, можливо і ті і ті є патріотами або і ті і ті запроданцями.

 

Але форумні юльки в цілому симпатичніші за дрищів, половина з яких у свій час підмахувала ригоаналам і при потребі зробила б це знову.   

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хай  Вам  будуть  юльки  симпатичніші,  але  логіка  у  них  і  знання  відсутні.  Одна  віра  в  Богиню.  А  я  агностик  по  життю.  Усе  мушу  доказати  фактами і  аналізом. 

Не погоджуюся, багато юльків цілком аргументовано ведуть діалог. Вони є більшими ідеалістами порівняно з дрищами, але я сам такий. Мені важливіша перемога Майдану, ніж девальвація гривні (хоча тут заслуга швидше Підарешта), а дрищам часто навпаки.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Еще кто-то думает кого-то убедить в своей правоте?   Каждый видит лишь то, что ему приятно!   Но таки да, Юльки поприятнее, не  скажу что адекватнее, потому что это вера, а вера не дружит с логикой. Кстати это же относится ко всем фанатикам любого кандидата.


Да, в первом туре за Ляшка, а во втором не за Порошенко.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...