Перейти до змісту

Зловив себе на думці: юльки набагато симпатичніші за дрищів


partout

Recommended Posts

Гриць, себя показал как кликуша. Он хотел все остановить еще в Крыму. А теперь стало понятно, что у нас нет силовиков. И слава богу у нас оказался у руля Турчинов. Поэтому только Юля.

Link to comment
Share on other sites

Гриць, себя показал как кликуша. Он хотел все остановить еще в Крыму. А теперь стало понятно, что у нас нет силовиков. И слава богу у нас оказался у руля Турчинов. Поэтому только Юля.

+1

Змінено користувачем partout
Link to comment
Share on other sites

 

 


А дрыщи нюхают юлино белье

Юльки  такі  симпатюлечки  і  так  симпатично  матюкаються,  що  чоловіки,  що  жінки.  А  ще у  них  такий  симпатичний  набір  слів:  дебіли,  ...  (не  хочу  далі  продовжувати,  бо  рука  не  хоче  таке писати)

ну  а  фрази  які  логічні  і  симпатичні,  як  от  приведена  мною  цитата.  Від  великого  благородства,  видать.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це  нонсенс.  Просто  "дрищі"  не  такі  зомбовані,  як  юльки.  Під  Росію  не  ляжуть  так  само,  як  не  лягли  під  неукраїнку  Григян-Телегину-Капительман.

Ну понятно, шо ты ложишься под мужиков: то ющ, то янык, терь петя...

Link to comment
Share on other sites

Ну понятно, шо ты ложишься под мужиков: то ющ, то янык, терь петя...

О,  ще  одна  симпотюлічка.  І  на  ти,  і  гидота  написана.  Але  для  юльків  це  рідна  стихія.  Усі  такі  симпатичні.

Link to comment
Share on other sites

Дозвольте поцікавитись

А хто такі дрищі ?

З вашого спічу так виглядає що це ті хто не піддався чарам Аферистки, так ?

Тоді якось виходит... Негарно. Нація по вашому ділиться на вагіноносців (хороших) та всіх решта (дрищів)

А нічого що в чисельному вимірі це 1 до 1000 в кращому випадку ? Звичайно не на користь "хороших"

Link to comment
Share on other sites

Юльків, на відміну од дрищів, можна переконати, що юлька зось робить погане.

Для дрищів міздобул - святий.

 

Неправда...я была "дрыщём", но моё мнение о нём высказывала неоднократно...

Link to comment
Share on other sites

Еще кто-то думает кого-то убедить в своей правоте?   Каждый видит лишь то, что ему приятно!   Но таки да, Юльки поприятнее, не  скажу что адекватнее, потому что это вера, а вера не дружит с логикой. Кстати это же относится ко всем фанатикам любого кандидата.

Да, в первом туре за Ляшка, а во втором не за Порошенко.

 

а за кого ?:))

Link to comment
Share on other sites

Простіше ділити  усіх  на  юльків  і  неюльків.  Власне  неюльки  не  є  фанатами  того  чи  іншого  президента:  Ющенка,  Порошенка  чи  ще  когось.  Неюльки  хочуть  одного - вберегти  Україну  від  Юльки.  І  все.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дозвольте поцікавитись

А хто такі дрищі ?

З вашого спічу так виглядає що це ті хто не піддався чарам Аферистки, так ?

Тоді якось виходит... Негарно. Нація по вашому ділиться на вагіноносців (хороших) та всіх решта (дрищів)

А нічого що в чисельному вимірі це 1 до 1000 в кращому випадку ? Звичайно не на користь "хороших"

Дрищі це колишні апологети Ющенка. Колись були запеклі бої міх апологетами Ющенка і Тимошенко. З висоти пройденого часу констатую: половина дрищів виявилася гниллю, яка потім лягла під риго-аналів, а деякі ще й повною груддю впряглися за них проти "майдаунів". Приклади таких дрищів я навів вище, можу ще додати. Разом з тим половина дрищів в мене викликали і викликають великий респект. 

 

Я не знаю аферистка Тимошенко чи ні. Наведіть докази і я вам повірю. Але думаю що ви теж не знаєте. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ТС - пис до болл.

 

А тема - бютовский вброс под выборы.

Як читач ФУП я вам висловлюю своє чесне враження про юльків і дрищів. 

 

Хоча вважаю що Майдан-2004 програв тоді, коли пішов розкол на дрищів і юльків. Тому в майбутньому намагатимуся такі теми не піднімати. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як читач ФУП я вам висловлюю своє чесне враження про юльків і дрищів. 

 

Хоча вважаю що Майдан-2004 програв тоді, коли пішов розкол на дрищів і юльків. Тому в майбутньому намагатимуся такі теми не піднімати. 

 

Ви хоч зрозуміли, що з Вашої "біографії" в СТ виходить що Ви і сам "дрищ"?

Не було ніякого розколу, Юща підставили ті хто потім став тими самими "юльками"

 

І останнє, а до чого взагалі якісь "дрищі" хто іх кандидат?

 

P.S. Про регіоналів ще питання,

 Вас не засмучує той факт, що більшість виборців ПР на Сході зараз чомусь за Єдину Україну?

Link to comment
Share on other sites

Простіше ділити  усіх  на  юльків  і  неюльків.  Власне  неюльки  не  є  фанатами  того  чи  іншого  президента:  Ющенка,  Порошенка  чи  ще  когось.  Неюльки  хочуть  одного - вберегти  Україну  від  Юльки.  І  все.

моя мася(С) вы не фанаты, вы маньяки - зашуганные идиоты.. :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Умеют же некоторые кратко и самую суть

 

Суть - все говно, толко моча не говно! Потому что моча.

Змінено користувачем Котовский
Link to comment
Share on other sites

 

Не було ніякого розколу, Юща підставили ті хто потім став тими самими "юльками"

 

 

юща подставил сам ющ, когда разрешил воровать своим кумам сватам, в том числе и нынешнему преденденту - поросенку..надо было всего лишь попробовать выполнить хоть некоторые свои обещания из "дэсять крокив"...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

моя мася(С) вы не фанаты, вы маньяки - зашуганные идиоты.. :fp1:

 

Асмодей, а ты можешь пояснить, почему наезды на женсчину_с_яйцаме так тебя ранят, что ты переходишь на личности наезжающих?

Link to comment
Share on other sites

Ви хоч зрозуміли, що з Вашої "біографії" в СТ виходить що Ви і сам "дрищ"?

Не було ніякого розколу, Юща підставили ті хто потім став тими самими "юльками"

 

І останнє, а до чого взагалі якісь "дрищі" хто іх кандидат?

 

P.S. Про регіоналів ще питання,

 Вас не засмучує той факт, що більшість виборців ПР на Сході зараз чомусь за Єдину Україну?

Я був швидше дрищем, це правда, але не переконаним дрищем як деякі фанати. Хто кого тоді підставив у 2005 р. мені досі не зрозуміло. Я схиляюся до того, що обоє рябоє. 

 

Думаю що більша частина дрищів буде зараз голосити за Педро, решта за Бібіпка або Гриця. 

 

Стосовно виборців ПР то мене би тільки втішило що вони за Єдину Україну. Проблема в тому, що вони швидше за все за Єдину Федеративну Україну (при Підарешті були за унітарну).

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...