Перейти до змісту

моя нычька


consul

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

бльоооооо!!!!

это был пиздец...

нет...

не так...

ПИЗДЕЦ!!!!

с 11:00 до 18:30 мне делали первый этап зубьев!!!!

:fp1:

Змінено користувачем consul
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 сняли... 15 будут ставить... плюс вырвен один зуп... плюс штифты....

у меня зряплата - три зуба...

я через 8 часов вышел и ахуел...

плюс виниры...

плюс...

плюс...

плюс...

:fp1:


:lol2:  :tu:

 

шоржошцуко? :consul:

Link to comment
Share on other sites

в следующую субботу мне будут резать десну и ставить гортекс... типо ботинок в зубы...

оказалось, что гортекс - это далеко не ботинки...

а потом...

потом нижние передние..

два удаления, шесть коронок...

БЛЯЯЯЯЯЯ!!!!

божы, пошли мне бабло!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

многие туд ничюткие  :(

отимєнно, но ми не будем називать їх ніки, правда?

миж знаїм шо некатарим аби посміяцця над чюжою бєдою і ми тіпєрь будем всіда тиснути на них :Dopovid:

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

прямо скажу - в децтве мне зубы были похуй... первая коронка - в 20 лет :fp1:

я - ИДИОТ!!!!

Все ще вiд органiзму залежить (звичайно гiгiйеною можна трохи вiдтчгнути початок поблем з зубами, але не сильно). Зубнi лiкарi напевно тост за карiйес на професiйних святах пiднiмають. В нас в школi була старенька учителька (73 роки) росiйськойi мови та лiтератури низенького зросту, але здоров'ям не обдiлена та й з почуттям гумору гарним. Отже вона на пенсiю не збиралась йти, а в сiльских школах не дуже з учителями, працюй скiльки можеш. От моя мама (теж вчителька) розказала: "в учительськiй одна молода учителька жалiйеться, що усю нiч не спала бо так зуби болiли, так болiли. Усi йiй спiвчувають, а та учителька росiйcькойi так спiвчутливо до постраждалойi - а як саме вони болять? Виявилось що в нейi не те що нi разу в життi зуби не болiли. В нейi навiть жоднойi пломби в життi за 73 роки не було не те що якихось мостiв. По йiйi ствердженням нiяких секретiв народнойi медецини вона не знала.

Так що Консулду просто не повезло. Люблять його карiйеснi бактерiйi жерти, певно щось харчить смачненьке для них. Як i бiльшicть з нас. Але йе процент невеликий людей в кого чи то iмунiтет з карiйесними бактерiями справляйеться дуже ефективно, чи то для тих бактерiй йiхнi зуби не смачнi.

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...