Перейти до змісту

***ная УП ваще ***нулась?


Прол

Recommended Posts

Заголовок:

 

В Міноборони обіцяють чимшвидше закупити "Ігли" для захисту від бойовиків

 

В тексте:

 

У Міноборони роблять все, щоб прискорити закупівлю систем захисту вертольотів від ПЗРК "Ігла", якими терористи на південному сході збивають гелікоптери сил АТО.

 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/1/7027685/

 

 

 

______________________________________________________________________________

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 11.1 Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами, ПОПЕРЕДЖЕННЯ (3). Розділ: ***ная УП ваще ***нулась?.
Отримано від модератора штрафних балів: 3. -- Обмеження діє до Сьогодні, 06:15
Можливість дописувати на форумі відключено на 6 год.

Змінено користувачем Dr.Amber
Link to comment
Share on other sites

написано погано але...закупівлю (чого?) "систем захисту вертольотів" (від чого?) від ПЗРК "Ігла"

 

все правильно 

В тексті. А заголовок справді трошки по-дебілььному написаний: В Міноборони обіцяють чимшвидше закупити "Ігли" для захисту від бойовиків

Мало б бути "закупити захист від "Ігл""

Link to comment
Share on other sites

В тексті. А заголовок справді трошки по-дебілььному написаний: В Міноборони обіцяють чимшвидше закупити "Ігли" для захисту від бойовиків

Мало б бути "закупити захист від "Ігл""

:fp1: я текст прочитав а заголовок ні 

писака просто не в курсі техніки і коли прочитав текст не правильно зрозумів і такий заголовок вліпив  :weep:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Редагуй, не редагуй, всё равно получишь хуй. Сам ставь, я написал как есть. :о) Не нравица - редагуй.

 

http://uapolitics.com/topic/3107-kodeks-v-rozrobtc%D1%96-priamo-zaraz/

 

Читаємо пункт 11 ;) 

Link to comment
Share on other sites

На протяжении последних суток УП уже дважды написала лайно.

 

Фома, ты можешь убивать мои ветки, но хуйня. которую пишет УП - она есть. И ето печально, что УП пишет хуйню.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома, ты можешь убивать мои ветки, но хуйня. которую пишет УП - она есть. И ето печально, что УП пишет хуйню.

Та я ж не проти критики УП, скільки завгодно, але просто прохання прибрати матюки у назві.

Link to comment
Share on other sites

А те, кто предлагают убить мой топик, пусть пиздуют к Алёне Притуле и научат её не писать лажу в своих новостях.


Та я ж не проти критики УП, скільки завгодно, але просто прохання прибрати матюки у назві.

 

Ты модератор, ты и прибирай. :о)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...