Перейти до змісту

"Счастливого пути !" Після бою у Маринівці


On_

Recommended Posts

Чтобы синяки при отдаче меньше были

:)

Это жгут (который накладывают для остановки кровотечения). А под ним, обычно, в рамку приклада засовывают индпакет. Короче, это все для того, чтобы в случае ранения был под рукой.

 

ЗЫ. Для того, абы синяки меньше были, ставят затыльник, например тот, который в комплекте ГП-25 идет.

Link to comment
Share on other sites

:)

Это жгут (который накладывают для остановки кровотечения). А под ним, обычно, в рамку приклада засовывают индпакет. Короче, это все для того, чтобы в случае ранения был под рукой.

 

ЗЫ. Для того, абы синяки меньше были, ставят затыльник, например тот, который в комплекте ГП-25 идет.

Дякую, зрозуміло.

Жгут не знадобився, судячи фо фото...

Link to comment
Share on other sites

Дякую, зрозуміло.

Жгут не знадобився, судячи фо фото...

Будь ласка :)

Та там незрозуміло - чи знадобився, чи врешті ні. На фото ж взагалі ніде не було ані жодного трупа, ані виразних слідів крові. Хча щодо тіл, то я можу припустити, що їх евакуювали в роиссю.

Змінено користувачем Serhiy
Link to comment
Share on other sites

Будь ласка :)

Та там незрозуміло - чи знадобився, чи врешті ні. На фото ж взагалі ніде не було ані жодного трупа, ані виразних слідів крові. Хча щодо тіл, то я можу припустити, що їх евакуювали в роиссю.

Та писали, що коли їх почали довбати, то всі, хто ще був у змозі, втекли у рашку, кинувши все.

Link to comment
Share on other sites

а скільки в нас їх є в боєздатному стані ?

 

я ипу?

 

но то, что лётчиков и инфраструктуры под капризные тандерболты у нас нет - это факт

 

и боеприпасы наши на него не прилепишь.

 

в итоге закономерный вопрос - нафига козе баян?

Link to comment
Share on other sites

я ипу?

 

но то, что лётчиков и инфраструктуры под капризные тандерболты у нас нет - это факт

 

и боеприпасы наши на него не прилепишь.

 

в итоге закономерный вопрос - нафига козе баян?

 

якщо наше не літає, то треба чимось замінювати... ну або чекати, доки всі камазочеченці самоліквідуються 

Link to comment
Share on other sites

якщо наше не літає, то треба чимось замінювати... ну або чекати, доки всі камазочеченці самоліквідуються

 

Бывший соц. лагерь вовсю использует технику эксСССР и нормально. Тем более часть сухарей модернизировали в Запорожье, так что все Ок
Link to comment
Share on other sites

Разница очень большая, боевая нагрузка, пушка, авионика, типы ракет которые могут использоваться...

Грач очень бледно выглядит на фоне сандербола.

По факту - це невєпенно потужна швидкострільна літаюча гармата. Непогана цацка, але нам навряд чи воно треба.

Link to comment
Share on other sites

чем он лучше су 25?

Це досить різні літаки, порівнювати їх складно. Хоча дитяче питання "хто сильніше, кіт чи слон", хвилює багатьох шанувальників російської зброї.

 

Су-25 відносно легкий і швидкий, .А-10 - важкий і добре захищений. Що краще для штурмовика в бою - захищеність чи швидкість?

Link to comment
Share on other sites

Инфа с места событий от Донецкого Васи:

 

Постараюся дуже коротко.
Погранці на стрьомі. Воділа наш як вилетів на той КПП на швидкості 120, я думав, нам п...да. Бачу, хлопці хутко-хутко розбіглися по позиціях, кулеметник вже почав нас вицілювати... Обійшлося, на щастя.
Тепер до фактів.
Як звичайно, всі інтернетні панічні плітки треба ділити на десять, а ще краще - на двадцять.
Що трапилося насправді?
Зі слів погранців: вчора о четвертій батальон "Восток" оточив та атакував заставу. В колонні були: БТР, три вантажівки, чотири бусики. Кількість супостату бійці оцінили десь у сотню тушок. "Восток" приїхав з українського боку кордону, але атакував з російського - пробував оточити. Під час перестрілки погранці викликали авіацію, після чого все швидко закінчилося. Бравий сепарський батальон так "успішно" провів свою атаку, що аж проїбав БТР, коли вйобу... ееее... відступав. Бронетехніку погранці лишили собі як трофей та вже знайшли використання у господарстві - використовують як нерухому вогневу точку, бо полагодити пробиті колеса (разом з дисками) навряд чи можливо в польових умовах. Ще одну вантажівку знищено ударом з повітря.
На цьому, власне, все. Ніяких нічних боїв не було, сьогодні зранку - теж.
З побаченого: дорога рясно всипана гільзами, КПП закритий, руху через кордон немає. Погранці на стрьомі, службу несуть як має бути: окрім бойвої групи на заставі, де позиції обладнані тетраподами, блоками, мішками з піском та правильно встановленими кулеметами, а навкруги полями шниряє мобільний патруль на вантажівці.
Жодної воронки немає, хоча стерня на полі вигоріла на кілька гектарів навкруги. Або наші авіатори це, сцуко, справжні снайпери, які влучили у машини, але при цьому не пошкодили розташовану неподалік трансформаторну підстанцію та жодного разу не стрельнули навіть просто у землю, або тут відбулася яксь дивна куйня, і нам брешуть. Хз.
Коротше, професійне свято провів на роботі.
Ще маю інформацію, що сьогодні всі пункти пропуску у Лугандоні під контролем погранців і закриті. Хоча вчора на "Должанському" з нашого боку кордону не було геть нікого. Це з чужих слів. Я цій людині довіряю, але ви, звісно, не зобов'язані.
З.И. Бачив дуже цікаве тактичне рішення. Але тут відкрито розголошувати не буду, щоб не псувати колорадам сюрпризу

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...