Перейти до змісту

Порошенко хоче припинити бої на Сході України.


United Nations

Recommended Posts

@SlavRedko, все эти сепары - пешки в чужой игре. Как только прекратится спонсирование и помощь путинской россией, как только выведут наемников, все закончится действительно за пару дней. Колорады и так в меньшинстве, а когда уйдут проф. вояки то они сами разбегутся. Только не путать маскофских менеджеров-добровольцев, киселя пересмотревших и проф вояк.

 

Так вот, если договорились с путиным, то война закончится. Со стрелковыми и дедами морозами конечно никто договариваться не будет.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 393
  • Created
  • Остання відповідь

Шо це було? Нервный срыв "опять наипалы", что ли. ;o

Я что, что то не так сказал про вчерашний фуршет?

Или Пецин инвестфонд заводик киевский не покупает?

Не имеет заводик и фуршет тех пидарасов ничего общего к проведению/непроведению АТО. Пир во время чумы и все. Украинойй играют глобальные игроки, непонятно зачем делать вбросы про заводики и ефремовых, к теме отношения не имеюших.

Link to comment
Share on other sites

Задача стабилизировать ситуацию на востоке. А какими методами, мирными или нет, мне не важно. А в этой ветке собрались маньяки с попкорном, которые ждут продолжение сериала АТО, не считая смерти сыновей Украины. Им нужен лишь силовой вариант. Куча юльков говорило еще месяц назад нахер нам тот даунбас, не хотели жизнью рисковать ради даунбаса, а тут раз и другими красками заиграли. Вот когда он даст приказ оставить позиции, когда колорады отвоюют назад красный лиман, тогда можно говорить что он навредил "своим миром". А пока вы обсасываете непонятно что.

 

ахахаха.

И эти люди ныли по всем форумам о зраде бютошоблы, пастора и авакова. Истерики были такие что форумные движки перегревались.

А тут на тебе, сыновья Украины, миру-миру и прочая.

 

Я, например, как считал так и считаю, что там нечего было делать украинским войскам. Они должны были укреплять периметр с этим конченым даунбасом, шоб чума не вылезла за пределы.

Но куда делись вчерашние патриоты, рвущие вышиванку на груди?

 

И что значит мир на востоке глазами Петра Порошенко?

Он продолжает придерживаться тактики предвыборной борьбы и талантливо уходит от ответов?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@SlavRedko, все эти сепары - пешки в чужой игре. Как только прекратится спонсирование и помощь путинской россией, как только выведут наемников, все закончится действительно за пару дней. Колорады и так в меньшинстве, а когда уйдут проф. вояки то они сами разбегутся. Только не путать маскофских менеджеров-добровольцев, киселя пересмотревших и проф вояк.

Так вот, если договорились с путиным, то война закончится. Со стрелковыми и дедами морозами конечно никто договариваться не будет.

И тут абсолютно согласен с вами. Особенно с выделенным.

Путлер давно озвучил свои требования по вопросу "как с ним можно договориться" и что то я не слышал об изменениях его позиции.

Будете выполнять?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не имеет заводик и фуршет тех пидарасов ничего общего к проведению/непроведению АТО. Пир во время чумы и все. Украинойй играют глобальные игроки, непонятно зачем делать вбросы про заводики и ефремовых, к теме отношения не имеюших.

Заводик и вчерашний фуршет имеет отношение к предвыборном обещаниям президента.

Если вы согласны с тем что он вас обманул по этим вопросам, то с чем вы еще готовы согласиться?

Есть какая то планка после которой вы скажете "ну це вже пыздець" или мотузку свою принесете?

Link to comment
Share on other sites

Заводик и вчерашний фуршет имеет отношение к предвыборном обещаниям президента.

Если вы согласны с тем что он вас обманул по этим вопросам, то с чем вы еще готовы согласиться?

Есть какая то планка после которой вы скажете "ну це вже пыздець" или мотузку свою принесете?

Я ж говорю, моя планка это если в следствии "мирного подхода' Украина лишиться той части донбасса, что уже отвоевана, либо говно начнет бурлить в других регионах. А пока это пустотрепство. Это что касается сабжа. А про фуршеты можем поговорить в другой теме.

Link to comment
Share on other sites

фуршет ясно показав обличчя порошенка

 

впринципі першим дзвіночком було те що порох пройшов мимо упавшого солдата

 

а проявив би людяність - допоміг звестись, запитав чи все нормально, похлопав по плечу - то це був би не просто піар... але натура жлобська навіть у такій дрібниці проявилась.

 

ну побачимо що далі буде, я думаю він розуміє що будь які його промахи будуть жорстко сприйняті виборцями.

Змінено користувачем Котигорошко
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

впринципі першим дзвіночком було те що порох пройшов мимо упавшого солдата

 

 

он проходил мимо одиноких матерей, уволенных работниц кондитерских фабрик, а тут какой то солдат...

Link to comment
Share on other sites

Фуршет взагалі дурниця. По мірках золотого батона все було надзвичайно скромно. Більшість запрошених були там за посадою або статусом. Просто нема чого пережовувати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юльки,досить вити.Ви просто смішні (як завжди) у своїх спробах МІЛКО гадити.Не фальстартуйте,ще будете мати час і натхнення і РЕАЛЬНІ просери Пеці.Чи так болить? B-)

 

кто бы говорил, но не те, кто не видел ничего страшного в приходе Януковича и раздавал "респекты нынешней власти".

Быстро вы бля отряхнулись...

Link to comment
Share on other sites

Гондурас чешется :)

Я з одного боку розумію "знасилуваних 55% українських виборців :D ".очко то не залізне :D  Але вже треба ж мати гордість (юльки і гордість ;o ) ті почуття розважливості.Помста добра у холодному вигляді.Тим більше,що буде 100% гарантія пеціних провалі і проколів.Великих і малих.ось тоді і поливайте зі всіх своїх гівнометів.та ні нема витримки,по мамчиному прикладу-мілко,підленько і з самонакруткою.сектанти. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

кто бы говорил, но не те, кто не видел ничего страшного в приходе Януковича и раздавал "респекты нынешней власти".

Быстро вы бля отряхнулись...

Дойч.Я і зараз кажу-країна МУСИЛА пережити хама як явище.МУСИЛА.Бо рано чи пізно той чирак домбасолугандії би прорвав.І добре що пережила одночасно з проривом чиряка мамкосектії.За один термін "набрала" і почала вичавлюватися та болячка з тіла Неньки.Як завжди аж до крові.Спочатку темної,а потім світлої,очистої.......ніхто не роздавав і не роздає респекти нинішній і взалі владі.Це твоя сектантська хвора уява і бажання . 

Link to comment
Share on other sites

Я ж говорю, моя планка это если в следствии "мирного подхода' Украина лишиться той части донбасса, что уже отвоевана, либо говно начнет бурлить в других регионах. А пока это пустотрепство. Это что касается сабжа. А про фуршеты можем поговорить в другой теме.

То есть вы согласны с потерей Луганской области, части Донецкой включая сам Донецк, Краматорск, Славянск и прочее.

Но если отдадут Красный Лиман, то це вже будэ пыздець. Высокая планка, нечего сказать ;o

Link to comment
Share on other sites

Я з одного боку розумію "знасилуваних 55% українських виборців :D ".очко то не залізне :D  Але вже треба ж мати гордість (юльки і гордість ;o ) ті почуття розважливості.Помста добра у холодному вигляді.Тим більше,що буде 100% гарантія пеціних провалі і проколів.Великих і малих.ось тоді і поливайте зі всіх своїх гівнометів.та ні нема витримки,по мамчиному прикладу-мілко,підленько і з самонакруткою.сектанти. B-)

О какой "помсте" ты говоришь? И чего тебе так мамкин гондурас все никак покоя не дает?

Тимоха проиграла. Все. Она сейчас никто и зовут ее никак. Страной кэруе Порошенко.

Причем начал это так как будто страна и не "пережила Януковича".

 

Интересно будет увидеть "сдержанную реакцию" Госдепа, после того как Пеця их легким движением руки прокинул.

Но то проблема Госдепа. А Украине пора приготовиться к процессу "пережить Порошенко"

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

последняя версия порошистов на fb- это запад его заставил, пообещал надавить на путю вывести боевиков. Так что если что, он ни в чем не виноват.
Link to comment
Share on other sites

последняя версия порошистов на fb- это запад его заставил, пообещал надавить на путю вывести боевиков. Так что если что, он ни в чем не виноват.

Скоро окажется что в этом косатая виновата. А хто ж исчо? :D

Link to comment
Share on other sites

@cynic, от бачиш як ти все добре розумієш на відсторонених прикладах. За все доводиться платити ще в цьому житті. В тому числі і за уперту підтримку Засмаглого...

Дурень "чайно- реднеківський".Все що я підтримував в  президенті Обамі( реформу медицини-щоб щось зрушилося в напрямку повного медзабезпечення.як у всіх розвинутих країнах.а не бізнесі на здоров"ю та непроходження всяких ультраконсервативних соціальних зайобів церковників)-здійснилося і я ЗАДОВОЛЕНИЙ.Все решта в обамки :D  мене абсолютно не цікавить,бо.......відрізняється від репівського тільки нюансами.Бо все там у вашінгтоні загострене на одно без партійних кольорів. :D ......на рахунок платні-ВСІ платники податків платять за все.ти не знав? ;o  :lol2:   

Link to comment
Share on other sites

О какой "помсте" ты говоришь? И чего тебе так мамкин гондурас все никак покоя не дает?

Тимоха проиграла. Все. Она сейчас никто и зовут ее никак. Страной кэруе Порошенко.

Причем начал это так как будто страна и не "пережила Януковича".

 

Интересно будет увидеть "сдержанную реакцию" Госдепа, после того как Пеця их легким движением руки прокинул.

Но то проблема Госдепа. А Украине пора приготовиться к процессу "пережить Порошенко"

Ось дочекайся реакції а тоді "на коня з шашкою".бо поки що бачу лише юлькашню і їх істерику.Бо все одно пеця рухається в тісному коридорі визначеному не ним і навть не Хуйлом.......не істерикуй.як силентіо після перевиборів. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Какая истерика? Следи внимательно за ближайшими событиями по "урегулированию".

Особенно за тем кто не будет принимать в них участие

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Дурень "чайно- реднеківський".Все що я підтримував в  президенті Обамі( реформу медицини-щоб щось зрушилося в напрямку повного медзабезпечення.як у всіх розвинутих країнах.а не бізнесі на здоров"ю та непроходження всяких ультраконсервативних соціальних зайобів церковників)-здійснилося і я ЗАДОВОЛЕНИЙ.Все решта в обамки :D  мене абсолютно не цікавить,бо.......відрізняється від репівського тільки нюансами.Бо все там у вашінгтоні загострене на одно без партійних кольорів. :D ......на рахунок платні-ВСІ платники податків платять за все.ти не знав? ;o  :lol2:   

 

Ось цей твій дуалізм мене завжди милує. На прикладі України ти ржеш з юльків які все метушаться в пошуках халяви, а на прикладі Америки ти думаєш шо вдасться якось від законів природи відкрутитися.

 

Не буде халяви, не буде халявної медицини і нинішні халявщики заплатять втроє. Вже в цьому житті.

 

Ну не будуть молоді і здорові хлопці і дівчата вкалувати виключно за тим що б утримувати і лікувати старіючих і ледачих бебі бумерів. І по боргах їхніх платити не будуть. Це закон економіки, такий же безжальний як і закон фізики

Link to comment
Share on other sites

Какая истерика? Следи внимательно за ближайшими событиями по "урегулированию".

Особенно за тем кто не будет принимать в них участвие.

Ось і буденмо слідкувати за РЕАЛЬНИМИ ПОДІЯМИ.А не істерикувати за уявними(власною уявою) провалами і зрадами......Не істерикуй,бо то,що тобі уявляється не Є реалом.Це тільки МОЖЛИВИЙ розвиток.без гарантій.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ось і буденмо слідкувати за РЕАЛЬНИМИ ПОДІЯМИ.А не істерикувати за уявними(власною уявою) провалами і зрадами......Не істерикуй,бо то,що тобі уявляється не Є реалом.Це тільки МОЖЛИВИЙ розвиток.без гарантій.

Переговоры с рашистами это не РЕАЛЬНА ПОДIЯ? Ну-ну...

Link to comment
Share on other sites

Ось цей твій дуалізм мене завжди милує. На прикладі України ти ржеш з юльків які все метушаться в пошуках халяви, а на прикладі Америки ти думаєш шо вдасться якось від законів природи відкрутитися.

 

Не буде халяви, не буде халявної медицини і нинішні халявщики заплатять втроє. Вже в цьому житті.

 

Ну не будуть молоді і здорові хлопці і дівчата вкалувати виключно за тим що б утримувати і лікувати старіючих і ледачих бебі бумерів. І по боргах їхніх платити не будуть. Це закон економіки, такий же безжальний як і закон фізики

Який ти наївний.ВИ(молоді) ВЖЕ НЕ ОДНО ДЕСЯТИЛІТТЯ платите на лікування і утримання старих і "ледачих" батьків і дідів.У ВСІХ країнах світу де є медзабезпечення і пенсія.ТАК САМО.ЯК ТВОЇ І ДРУГИЙ ДІТИ будуть ПЛАТИ ЗА СТАРОГО .ДАВНО ВИЖИВШОГО З РОЗУМУ ЧАЙНИКА АУТСАЙДЕРА. :D І нема тому ради.Це власне прерогатива РОЗВИНУТОГО  суспільства.а не первинного,до якого ви ,реднеки хочете опустити людство.Бо тільки ми,гомосапієнс ,дбаємо за старих своїх сородичів.Цим то ми і відрізняємся від тварин.І до законів економіки це не має ніякого відношення.Це вище від них.Це людське.

Link to comment
Share on other sites

Ось з 7 числа косата якраз може піти на спочинок.Чи піде? сумніваюся.

а чего вдруг. Она лидер партии, 12% личного рейтинга, у партии будет не меньше.

Страна с ведущей ролью парламента, партийные лидеры в такой системе и есть ведущими политиками в государстве...

Link to comment
Share on other sites

Те що Обама не збирався займатися українськими справами залишивши їх на розсуд європейців річ давно відома і багато разів повторена. Що власне при його рейтингу і нульовому авторитеті серед військових і не дивно. Не ясно чому це раптом несподіванка.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...