Перейти до змісту

Петро Олексійовичу, пора таки вводити візовий режим


outsider

Recommended Posts

Ну кстати да, хехе

Многие б конечно хотели иметь Швецию или Канаду в соседях

но т.к. в соседях у Украины рашка, соответственно ни о каких безвизовых речи не может быть

Link to comment
Share on other sites

Ви вважаєте, що це спасає від злодіїв країну? Якби було так просто.

 

Я вважаю що країна має право знати і вибирати своїх гостей. До речі, якщо ти переймаєшся нормальними росіянами, то і їм так буде простіше ніж кожен раз гадати пропустять чи не пропустять. А ненормальних можна буде садити за порушення візового режима.

І зразу ж вони перестануть шастати через кордон... ні, я не проти,але зараз від того ні холодно, ні жарко..

 

Зате з`явиться формальна підстава для затримання.

Link to comment
Share on other sites

Оутсайдер, подскажите. Как ввести визовый режим если пограничники разбежались?

 

Просто.

Пограничников вернуть! Не получается - поставить на границу, всю Государственную пограничную службу Украины, с пресс-секретарями и уборщицами.

А визы даже вводить не надо. Разрешить въезд на территорию Украины лицам с гражданством РФ только при наличии, например шенгенской или американской визы. При отсутствии таких виз в паспорт штамп в Украину въезд запрещен. Или например разрешить въезд только по биометрическим паспортам. Поскольку в РФ их нет т.е. никого и не пускать.

Было бы желание что-нибудь сделать...

Змінено користувачем Post
Link to comment
Share on other sites

Я так розумію, бояться соціального вибуху за рахунок повернення заробітчан.

 

Чув версію, що сама Росія не вводить візовий режим з середньоазійськими сатрапіями переважно тому що боїться, що равшани в себе вдома можуть  організувати ісламістські революції.

Link to comment
Share on other sites

Я так розумію, бояться соціального вибуху за рахунок повернення заробітчан.

Це якби перейматись фасоном зачіски тому, кому завтра голову відрубати мають.

Link to comment
Share on other sites

Я так розумію, бояться соціального вибуху за рахунок повернення заробітчан.

 

Чув версію, що сама Росія не вводить візовий режим з середньоазійськими сатрапіями переважно тому що боїться, що равшани в себе вдома можуть  організувати ісламістські революції.

 

Думаю це одна з ситуацій де українці переживуть тимчасові незручності. До того ж РФ вводити візи ніхто не примушує. У них в прикордонні поки спокійно.

Link to comment
Share on other sites

Думаю це одна з ситуацій де українці переживуть тимчасові незручності. До того ж РФ вводити візи ніхто не примушує. У них в прикордонні поки спокійно.

РФ полюбляє гратися в симетрію дій.

Link to comment
Share on other sites

Я так розумію, бояться соціального вибуху за рахунок повернення заробітчан.

 

Чув версію, що сама Росія не вводить візовий режим з середньоазійськими сатрапіями переважно тому що боїться, що равшани в себе вдома можуть організувати ісламістські революції.

Які, в сраку, заробітчани? У них украінський паспорт, повернуться без перешкод.

Link to comment
Share on other sites

До речі, здорово сумніваюсь що Росія негайно введе візи з міркувань симетрії. Це буде останій цвях в домовину Крима на туристичний сезон 2014-го.

Кстати да. А вот как визы с нашей стороны отразятся на камазах с колорадами думаю рассказывать не нужно.

Link to comment
Share on other sites

Кстати да. А вот как визы с нашей стороны отразятся на камазах с колорадами думаю рассказывать не нужно.

 

Я вже пару разів відповів, але мені не шкода повторитися. З`явиться легальна можливість затримувати "цивільних туристів" за порушення візового режиму. Не розбираючись терорист воно чи ні.

Link to comment
Share on other sites

Я вже пару разів відповів, але мені не шкода повторитися. З`явиться легальна можливість затримувати "цивільних туристів" за порушення візового режиму. Не розбираючись терорист воно чи ні.

А що ця легальна можливість додасть принципово нового до існуючої легальної можливості затримувати цих "туристів" за порушення правил перетину кордону?

Link to comment
Share on other sites

А що ця легальна можливість додасть принципово нового до існуючої легальної можливості затримувати цих "туристів" за порушення правил перетину кордону?

 

Далеко не всі порушують. Наприклад російські "журналісти" перетинають кордон цілком легально.

Link to comment
Share on other sites

Звернення ТС зворушливе, тільки попереду треба ставити "Вельмишановний ...", і по друге, ну хто би ще радив би  президенту, як не ТС? Президент читає ФУП?

 

Ну я хз. Наприклад тут вчора вважай цілим форумом радили президенту кого йому ставити головою адміністрації.

Link to comment
Share on other sites

Ну я хз. Наприклад тут вчора вважай цілим форумом радили президенту кого йому ставити головою адміністрації.

особисто нічого не радив і пам'ятаю, що ніколи нікому поки не спросять. Оцінки то інша справа чи типу "якби"   

Link to comment
Share on other sites

Петро Олексійович він же не приватна особа. Це природнє право громадян звертатися з пропозиціями до власного уряда

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...