Перейти до змісту

Шустер


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

вам помогут не забыть....

 

в последние 3-5 дней по тв королевская тока и светится....то королевская привезла беженцев...то королевская отвезла беженцам....то королевская помогла беженцам...то королевская  сё...то королевская то...

 

так,шо не удивился ни разу..шо эту падаль сейчас кто то пиарит.

а шо было до луца..тока включил

 

Спонсор у нее один всегда Впердаахметов.

вам помогут не забыть....

 

в последние 3-5 дней по тв королевская тока и светится....то королевская привезла беженцев...то королевская отвезла беженцам....то королевская помогла беженцам...то королевская  сё...то королевская то...

 

так,шо не удивился ни разу..шо эту падаль сейчас кто то пиарит.

а шо было до луца..тока включил

 

Спонсор у нее один всегда Впердаахметов.

Link to comment
Share on other sites

Югіка вже неможливо слухати. Вода і популізм. Береза задав конкретне питання  чи Югік дасть Ахметову охорону, яку він просить, дак Югік, як слимак услизнув і почав за європу, за ше шось. Дак хочецця знов спитати --- "а хде пра скориє помащі, б****?" Ну детатак :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Сиротюк размазал нюсю, а нюся вилупив очі. Нюсі треба вчити історію України і Чечні, шоб він розрізняв, а то ляпає своїм язиком шо в голову стукне. :fool:  Нюся деградує з кожною передачею :laugh:

 

 А нюсю звати як Махно --- Нестор Іванович, це ж треба. Только не орел, нет не арьол ( цитато).

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

нюся глупеет с возрастом

да синяков сейчас на всех эфирах сцаными тряпками гоняют.....и даже такие типа нейтральные их спикеры как нюся писты получают.

Link to comment
Share on other sites

Королєвська знову на плаву, от пєрхоть!

перхоть тоже не тоне, не? :bluet: Їх багато таких шо всіда на плаву і без лодки і вйосел і плавати не вміють, як Ляшко, а все тримаюцця і тримаюцця, чекають течії.

Link to comment
Share on other sites

хорошо её мужичёк приструнил......

 

п.с.

мне очень зато нравится в этой ситуации только одно....как простой люд сейчас относится к этим пидарам от бывшей власти и к нынишней


а шо это за арбек с чернющей борой сидит....с похуистическим выражением ипала пол передачи.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

хорошо её мужичёк приструнил......

 

п.с.

мне очень зато нравится в этой ситуации только одно....как простой люд сейчас относится к этим пидарам от бывшей власти и к нынишней

а шо это за арбек с чернющей борой сидит....с похуистическим выражением ипала пол передачи.

Якийсь пейсатєль. ;)

Link to comment
Share on other sites

Подивився вчора трохи

Що я можу сказати? 

Луценко росте. Не знаю, який він радник, але речник Президента з нього виходить. От тільки перед Нюсею злегка тушується, а хлопець весь час нахабніє- називає чорне білим, наче не вони всі умови для відділення Криму створили, виростивши там 5-ту колонну, а саме нова влада Крим віддала. Я б ще зрозумів, коли б ці претензії до нової влади висловив хтось правіше від мейнстріму- Корч, Ярош, Тягнибок... Але не він

 

В черговий раз дико не сподобався Немцов. Або цей хер рашу присипляє, кажучи, що санкцій не буде, нафта не подешевшає,- або він зовсім ідіот. Є ще варіант- і те, й інше

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Подивився вчора трохи

Що я можу сказати? 

Луценко росте. Не знаю, який він радник, але речник Президента з нього виходить. От тільки перед Нюсею злегка тушується, а хлопець весь час нахабніє- називає чорне білим, наче не вони всі умови для відділення Криму створили, виростивши там 5-ту колонну, а саме нова влада Крим віддала. Я б ще зрозумів, коли б ці претензії до нової влади висловив хтось правіше від мейнстріму- Корч, Ярош, Тягнибок... Але не він

 

В черговий раз дико не сподобався Немцов. Або цей хер рашу присипляє, кажучи, що санкцій не буде, нафта не подешевшає,- або він зовсім ідіот. Є ще варіант- і те, й інше

 

 

я після того як Хакамада підлизала Хуйло на рахунок Криму вже нікому там не вірю. Окрім, старих рокерів, як Б.Г., Макаревич...

Link to comment
Share on other sites

я після того як Хакамада підлизала Хуйло на рахунок Криму вже нікому там не вірю. Окрім, старих рокерів, як Б.Г., Макаревич...

я б додав до цього списку ще музикального критика та великого знавця рок-музики Артемія Троїцького. Завжди слухаю його на ЕМ з великим  задоволенням. 

Найбільше дивує, що він, начебто атеїст, виявився набагато духовніше, ніж ті начебто православні священники, як Охлобистін та батюшки-лугандони, що взяли до рук зброю для вбивства людей, до того ж, в масі своїй таких же православних християн

 

Крім того є там ще пара прізвищ... Або трохи євреї, як Шендерович чи Белковський, або редактори видавництв чи відносно нормальних газет, або економісти ( Прохорова, Ремчуков, Гусев, Муратов, Алексашенко- список насправді за рахунок економістів можна суттєво розширити) 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...