Перейти до змісту

Порошенко звинуватив владу і силовиків у бездіяльності на сході України


OldBoy

Recommended Posts

12 квітня 2014..... как молоди ми билі, как молоди ми билі.... :fp1:

заголовок такой обязательно делать?

то, что порох говно, сомнений не вызывало никогда, хотя я за него и голосовал, но яимею смелость в этом признаться

а ты когда признаешься, что лошара, бо за юльку жопу рвешь?

Link to comment
Share on other sites

заголовок такой обязательно делать?

то, что порох говно, сомнений не вызывало никогда, хотя я за него и голосовал, но яимею смелость в этом признаться

а ты когда признаешься, что лошара, бо за юльку жопу рвешь?

 

жопу рве у тебе від правди, хоча мало б рвати голову, якби мозги у тебе були саме там

чим тобі заголовок не подобається?

 

я голосував за Тимошенко і ще раз переконався у правильності свого вибору, особливо дивлячись як тебе і подібних карьожить

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

пиздець, які методи жовтої преси?

цитата слів Порошенка, тих слів, завдяки яким він і став президентом

 

не подобається що тобі брехали? співчуваю... хоча ні, не співчуваю... через таких тупаків усі ми в жопі будемо, а вас попереджали.

Link to comment
Share on other sites

Дураком тут Аффатар выступает, который " знал что Порох гавно", но тем не менее проголосовал за него ;o

 

 

таварісч явно бреше

якби він знав, то зараз би у нього так у гузні не крутило від банального нагадування про те, як тупо розвели лохторат

Link to comment
Share on other sites

доречі, це калька із аргументації синяків

 

да, ми зналі что януковіч гамно, но проголосовалі чтоби вам, майдаунам, хуже сдєлать

додєлалісь

 

як одні так і інші

Link to comment
Share on other sites

кстати, как там бабушка? курит трубку?

вы про ту бабушку из Ералаша, что на вопль здорового лба - довбня : "Бабушка!!" - выскакивает менять колёса в грузовике?

...ну покричите.

Змінено користувачем Людоедка
Link to comment
Share on other sites

таварісч явно бреше

якби він знав, то зараз би у нього так у гузні не крутило від банального нагадування про те, як тупо розвели лохторат

разводом лохтората, если помнишь, всегда занималась бабулька, тебя я смотрю закодировали на нее ,как собачку павлова а мне пох, пороха мочишь, мочи, только не пиши провокативные заголовки, время щас сам знаешь, нервное, и я взаголовке не наезд на пороха увидел а думал событие новое произошло
Link to comment
Share on other sites

вы про ту бабушку из Ералаша, что на вопль здорового лба - довбня : "Бабушка!!" - выскакивает менять колёса в грузовике?

...ну покричите.

 

 

він про свою бабушку... заботлівий внучок... то флєйту їй, то сігару

Link to comment
Share on other sites

доречі, це калька із аргументації синяків

 

да, ми зналі что януковіч гамно, но проголосовалі чтоби вам, майдаунам, хуже сдєлать

ты забываешь, что бабушка гавно тоже гавнистое

додєлалісь

 

як одні так і інші

Link to comment
Share on other sites

він про свою бабушку... заботлівий внучок... то флєйту їй, то сігару

митрофанушка..

от свезло , так свезло - вроде безобидно, но в процентах...

Змінено користувачем Людоедка
Link to comment
Share on other sites

ты берега не теряй!

 

 

да-да, повернись у конструктивне русло теми гілочки, а про твої еротичні фантазії розкажеш в іншому місці

радий, що ти мене швидко і правильно зрозумів   :drinks:

Link to comment
Share on other sites

так просто объебал дуру старую?

 

 

самокрітічно   :lol2:

 

хотя...ах, да, пардон, ти ж знал шо тєбя наєбут і проголосовал спєциально шоб тєбя наєбалі і трєбовать чтоби другіє тоже прізналі, что іх наєбалі.... фууууух, ну і бардак у тебе в голові

Link to comment
Share on other sites

Дураком тут Аффатар выступает, который " знал что Порох гавно", но тем не менее проголосовал за него ;o

я дико извиняюсь, но хотел бы знать за кого нужно голосовать, чтобы ты посчитал меня умным?
Link to comment
Share on other sites

самокрітічно :lol2:

 

хотя...ах, да, пардон, ти ж знал шо тєбя наєбут і проголосовал спєциально шоб тєбя наєбалі і трєбовать чтоби другіє тоже прізналі, что іх наєбалі.... фууууух, ну і бардак

 

 

у тебе в голові

для военных и олдбоев поясняю, что старая дура-це вона, то есть с косой, так что можешь направить свои сентенции в правильное русло
Link to comment
Share on other sites

для военных и олдбоев поясняю, что старая дура-це вона, то есть с косой, так что можешь направить свои сентенции в правильное русло

 

 

так обїбав то петя тебе, що ж ти морозишся?   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

да-да, повернись у конструктивне русло теми гілочки, а про твої еротичні фантазії розкажеш в іншому місці

радий, що ти мене швидко і правильно зрозумів :drinks:

ты там вспомнил о МОЕЙ бабушке, так я хочу заметить, что для психиатра это как бы непрофессионально, что ли, Про этику в твоем случае беседовать бессмысленно
Link to comment
Share on other sites

так обїбав то петя тебе, що ж ти морозишся? :gigi:

мои планы не поменялись от избрания пороха, а вот ты, я думаю имел надежды вместе сбабкой хорошую должность отхватить
Link to comment
Share on other sites

ты там вспомнил о МОЕЙ бабушке, так я хочу заметить, что для психиатра это как бы непрофессионально, что ли, Про этику в твоем случае беседовать бессмысленно

 

про етику ти подумай коли будеш перечитувати що ти в цій гілочці понаписував

 

хоча тут навіть не етика... тут фізіологія.... оболонка мужика, який не знаходить іншого способу принизити жінку як робити їй натяки про оральний секс...  кастрат моральний.... згоден ти із моїм тобі діагнозом, якщо уже бажаєш про психіатрію поговорити?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

мои планы не поменялись от избрания пороха, а вот ты, я думаю имел надежды вместе сбабкой хорошую должность отхватить

 

 

нууу, твоє право думати, що я мріяв за допомогою Тимошенко стати професором, а не доцентом

це лише говорить про твій інтелект   :lol2:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...