Перейти до змісту

29.06.14. Вече в Киеве,че там,АП взяли?


Бодя

Recommended Posts

а що з рейтингами?

да половіне манюпасів байдуже..., бо вони не в курсі, бо то десь там...і взагалі - кому треба розберуться.

Як що судити по родичам, друзям та знайомим зі Сходу України - ті що голосували за нинішнього президента вже мають глибоке розчарування його діями, а точніше його бездіянням, а ті хто були нейтральні до нього, після цього перемир'я - вже ненавидять.

 

Один пише, який всіляко підтримував майдан, а зараз організує підтримку солдатів у зоні АТО, що вже мусора у нього були та обіцяють з ним вже "по другому разговаривать", до цього ці зрадники у погонах були в позиції "очікування.

Змінено користувачем Alter Ego
Link to comment
Share on other sites

педру, конечно, надо жосска трахать, но нельзя сейчас устраивать погромы и беспорядки - кацапы только этого и ждут... надо чтоб прямо высказались военные и все, кого народ знает в лицо. где йо*анный полковник мостовой, ляжко? они собираются обнародовать свои позиции?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

педру, конечно, надо жосска трахать, но нельзя сейчас устраивать погромы и беспорядки - кацапы только этого и ждут... надо чтоб прямо высказались военные и все, кого народ знает в лицо. где йо*анный полковник мостовой, ляжко? они собираются обнародовать свои позиции?

 

Гриць то такий пиздабол, шо слів немає. Йому би тільки в шустера розпатякувати.

Link to comment
Share on other sites

педру, конечно, надо жосска трахать, но нельзя сейчас устраивать погромы и беспорядки - кацапы только этого и ждут... надо чтоб прямо высказались военные и все, кого народ знает в лицо. где йо*анный полковник мостовой, ляжко? они собираются обнародовать свои позиции?

Интересно, а что раша еще может сделать, нанести тактический ядерный удар по основным городам?

Link to comment
Share on other sites

Гриць то такий пиздабол, шо слів немає. Йому би тільки в шустера розпатякувати.

та да, но некоторые ж за него голосовали, вот пусть для них и выскажется.. так же и ляжковцам надо позицию боевого надо донести..

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Интересно, а что раша еще может сделать, нанести тактический ядерный удар по основным городам?

кроме поднять визг и дать основания европе включить заднюю в санкциях, чего та страстно желает - ничего.. :nose3:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

та да, но некоторые ж за него голосовали, вот пусть для них и выскажется.. так же и ляжковцам надо позицию боевого надо донести..

А шо толку з його балабольства? Реальні діі у нього завжди інші, ніж гарні слова.

Link to comment
Share on other sites

кроме поднять визг и дать основания европе включить заднюю в санкциях, чего та страстно желает - ничего.. :nose3:

Я и говорю, более двухсот наших ребят убито, техники и вооружения с России валом, доказательств также... и хде санкции?

Осталось ипануть по нам ЯО ну лили бактериологическим оружием, шоб мы услышали очередную озабоченность, не?

Link to comment
Share on other sites

педро все это слушает и думает - "чего эти дебилы не расходятся?" B-)

 

нет, он думает. "ну эти на майдане меня и месяца 4 назад не воспринимали. Но я нашёл 54% лохов. так что всё норм"

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

нет, он думает. "ну эти на майдане меня и месяца 4 назад не воспринимали. Но я нашёл 54% лохов. так что всё норм"

его 54% - это как циганский гипноз - держится не долго... знакомая тетка говорит - я не поняла, как меня убедили за него проголосовать..хотя человек она довольно здравомыслящий..наваждения спадает быстро.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як на мене, Порошенко вже напрацюва на майдан. Бізнес не продав і по всіх його діях за свій бізнес він більше турбується ніж за державу. За добу вбито п'ять військових, президент ні пари з губ, де співчуття рідним, засудження дій бойовиків???
Link to comment
Share on other sites

Був би Пєтя Лідер - вже би поіхав на Майдан, виступив перед людьми.

А так да, напевно сситься.

да хер он на людей ложил. он уверенно движется по пути пидоровыча - делает вид, что ничего не происходит, майдан не замечает, быдлу ничего объяснять не собирается..интересно, домик в подмосковье у него уже есть? :nose3:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

пєтя ризикує отримати такий парламент..що піде сам у відставку

або той його відправить


да хер он на людей ложил. он уверенно движется по пути пидоровыча - делает вид, что ничего не происходит, майдан не замечает, быдлу ничего объяснять не собирается..интересно, домик в подмосковье у него уже есть? :nose3:

за одного мудачука..цю суку треба ВЖЕ скидати

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...