Перейти до змісту

Злостный оффтоп: форум знает все-читалка или планшет


Recommended Posts

а потом с лопаты звонить?

та ну нафиг, меня мой телефон вполне устраивает, я привык телефоны снашивать до категории "Пока не здохнет" а моему нынешнему ещё и 2 лет нету

йо... шо ж ты с ними делаешь?

у меня еще самый певрый валяеццо где-то в полном здравии...  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

:blush2:

зміст - содержание, сенс - смысл, не?

 

 

аа, так бы и сказали. я ж не знала, што у тебя 3 моста...

а коронок, кстате, сколько? ну, шоб на будущее - не оконфузица... :shuffle:

То не про мости в писку. А про залізничні. Віадуки :)

Link to comment
Share on other sites

Однозначно що краще, планшет чи читалка, сказати важко. Спробую коротко описати, тому що маю і айпеди, як 8 так 10 дюймові, так і читалку.

 

Планшет є універсальний девайс, фактично це компютер з усіма можливостями. В тому числі на ньому можна і читати книги. Хоч саме для тривалого в постійного читання книг планшет не є найкращий варіант. В решті, крім читання книг, звичайно ж планшет лідирує практично за всіма параметрами. З великим відривом.

 

Мінуси планшета як ЧИТАЛКИ:

 

- тривале читання втомлює очі;

- батерея швидко розряджається. Айпед тримає порядку 10 годин, далі треба заряжати, не зручно в подорожах;

- на яскравому освітленні, наприклад на пляжі, планшет практично нечитабельний;

- планшет трохи важчий.

 

 

Тому саме для тривалого читання книг таки краще мати читалку. Тому що вона створювалась саме для комфортного читання книг. А це значить що: не блікує, батерея тримає тижні, легка, не напрягає зір. По решті параметрів, крім читання, читалка у всьому поступається планшетові.

 

Але і читалка не ідеальна для читання. Є один суттєвий мінус - для читалки потрібне нормальне освітлення. Наприклад, в громадському транспорті ввечері читати чаталку вже не зручно, часом не вистачає освітлення.

 

Тому тут справа смаку. Якщо читати щодня не більше години, епізодично, наприклад по дорозі на роботу/додому, в різних за освітленням умовах, то краще мати планшет. Якщо ж читати комфортно в кріслі чи відпочинку, на тому ж пляжі, то краще читалка.

 

Ідеальний варіант мати планшет і читалку.

Link to comment
Share on other sites

То не про мости в писку. А про залізничні. Віадуки :)

аа, ну да, так куда файнее звучид:

 

 

 

А віадук брати планшет як читалку, коли це можна робити з телефону? Хоча тобі видніше.

йа-йа! теперь понятнее!  X(

Link to comment
Share on other sites

как не крути, а много часов подряд с планшета не почитаешь - устают глаза.. даже с яблока приходится делать перерывы.. с читалки - как с книжки - никакого напряжения.. нонет интернетов... так шо я завел оба -. каждый для своих задач.

Link to comment
Share on other sites

ну вообще то брать для чтения надо с хорошим экраном, Леново мягко говоря не тот компот...

 

я не гурман, я на экране обычного Dell 1535 шесть лет читал книги и ничо

Link to comment
Share on other sites

Ідеальний варіант мати планшет і читалку.

 

 

та это понятно, но то и другое сейчас не потяну, не до прындыков

через годик , пусть сын учебу закончит, тогда и подумаю 

Змінено користувачем Стиви Джи
Link to comment
Share on other sites

йо... шо ж ты с ними делаешь?

у меня еще самый певрый валяеццо где-то в полном здравии...  :fp1:

 

ну там на пол ронял, в воду

просто от старости здыхают

Link to comment
Share on other sites

:fp1: Яблоко - еталоний девайс, усе продумано до дрібниць.  Жоден андроїд планшет цього не має.

 

Особисто мій вибір таки айпед. В тому числі і для читання книжок. Просто виставляється мінімально можливе для комфортного читання освітлення дисплея. Спочатку здається трохи темновато, але очі швидко звикають. Тому зір не напрягається підсвідкою.

 

Ну а в решті то не зрівняти з читалкою - інтернет, подивитись кіношку. Переоцінити важко.

Link to comment
Share on other sites

Только для чтения - идеальна только читалка, бережет зрение, долго держит заряд, для чтения вечером - делают подсветку, при этом самое главное, что все это - отраженный свет, а не свечение экрана. Но человек уже определился, такое ощущение, что он спрашивал, какой планшет мне купить для чтения ))))

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...