Перейти до змісту

Вот оказываеться для чего продлили перемирие!


skyfall

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Скрыть новость

Сергій Лещенко

Ми ще не усвідомлюємо, які зміни чекають на українську політику. Так, як було раніше, ніколи вже не буде. Я майже переконаний, що якщо Україна досягне миру з Донбасом, то ціною цього стане перехід сепаратистів від військової діяльності до політичної. Хто би що не казав, але частина місцевого населення їх підтримує – і для сепаратистів гріх буде цим не скористатися. Стерти з лиця землі владі їх не вдалося, тому доведеться домовлятся. Тож згодом, як це завжди бувало в світі, над збройними бандами виникне політична надбудова, яка щонайменше претендуватиме на місця в органах влади Донбасу. Я навіть думаю, що це буде однією з умов сепаратистів по припинення вогню. Так в Україні виникне своя "Хезболла".

9 ч.

Нравится · 236 коммент. · Поделиться

Link to comment
Share on other sites

Скрыть новость Сергій Лещенко Ми ще не усвідомлюємо, які зміни чекають на українську політику. Так, як було раніше, ніколи вже не буде. Я майже переконаний, що якщо Україна досягне миру з Донбасом, то ціною цього стане перехід сепаратистів від військової діяльності до політичної. Хто би що не казав, але частина місцевого населення їх підтримує – і для сепаратистів гріх буде цим не скористатися. Стерти з лиця землі владі їх не вдалося, тому доведеться домовлятся. Тож згодом, як це завжди бувало в світі, над збройними бандами виникне політична надбудова, яка щонайменше претендуватиме на місця в органах влади Донбасу. Я навіть думаю, що це буде однією з умов сепаратистів по припинення вогню. Так в Україні виникне своя "Хезболла". 9 ч. Нравится · 236 коммент. · Поделиться

П-ц. Вот и весь секрет Лещенко. Так банально и так пошло.

Link to comment
Share on other sites

Скрыть новость Сергій Лещенко . Стерти з лиця землі владі їх не вдалося

 

манипуляция ! власть даже не пыталась это сделать.

 

 

 

Скрыть новость Сергій Лещенко  згодом, як це завжди бувало в світі, над збройними бандами виникне політична надбудова, яка щонайменше претендуватиме на місця в органах влади Донбасу. Я навіть думаю, що це буде однією з умов сепаратистів по припинення вогню. Так в Україні виникне своя "Хезболла"

 

самый жуткий вариант - безнадега и удушье для всей Украины.

 

поэтому, как ни прискорбно - или война до победы или гуд бай

Змінено користувачем Darkwalker
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...