Перейти до змісту

Євробачення


LAR

Recommended Posts

Ну що, я так розумію наш різноокий хлопець пройшов у фінал ? Бо не дуже слідкую

 

Шанси є в нього на перемогу ? 


Московію прокатили, хєхє

 

Нелюди. Людина на возику, а ці гейєвропці отак.. Вот сукі...Співати ж неголовне на конкурсі співів.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

не повезло с жеребёвкой..одноглазому....

 

хотя если честно я даже и не думал шо он в финал попадёт..

 

но меловин меня чуток удивил...

 

правда не сколько он ,а сколько постановка номера и его образ.

Не пощастило. Але ж навряд хто сподівався б на його реальну перемогу і у випадку отримання знов заключного номеру, як у півфіналі. А воно насправді непогано вийшло і публіка це зацінила. :) 

І якщо у фіналі впорається з номером на тому ж рівні, то задніх пасти точно не будемо.

Насправді Україна, на відміну від світових лідерів популярної музики бритів, наприклад, могла б поки що дозволити собі щороку відправляти на конкурс наших лідерів. І вони б завжди виборювали перше місце. Бо навіть з цими ганебними нацвідборами імені костіка меладзе ми завжди потрапляємо до фіналу. 

Link to comment
Share on other sites

Фекальний сталагміт еволюціонував!

 

1526029195840.png

 

Не треба брати приклад з москалів , які фактично познущались над калікою, зробивши спробу спекулювати нею на європейській толерастїі.

Не вийшло. Виявляється на конкурсі співів ще й співати треба.

Link to comment
Share on other sites

Не треба брати приклад з москалів , які фактично познущались над калікою, зробивши спробу спекулювати нею на європейській толерастїі.

Не вийшло. Виявляється на конкурсі співів ще й співати треба.

 

 

а пачіму вони не на каньках?

Link to comment
Share on other sites

За рыбака вспомнили..он же тоже наш...но ведущий грит не будем распылять голоса..короче рашка определилась ватная естонка получит 12 от людей и от жюри
Link to comment
Share on other sites

Тю, наче від кацапів був колись. Хз, я не слідкую

Думаю нашого глянути, він перший

 

 

Ні. Кацапи тоді хостили то Євробачення яке він виграв. А співав і тоді і зараз за Норвегію

Link to comment
Share on other sites

Ахуеть переключил на СТБ уж больно Притула нравится как коментит...а там большая залупа пишет закодированно..поля я не понимаю почему я должен на спутнике спокойно смотреть кацапопидарасов ,а украинские каналы типа закодированные
Link to comment
Share on other sites

Ух и голос, на оргазм похож...

 

Так, делаем ставки... Пророчат в победители либо киприянку грудастую, либо веселую еврейку. 

Я ставлю на Швецию, верю в единство еврогеев....)))

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...