Перейти до змісту

Вован вимагає продовження бенкету


kleynod

Recommended Posts

УП

 

Путін хоче продовження перемир'я
 

Президент Росії Володимир Путін наполіг на подовженні вже подовженого до 22 години 30 червня перемир'я між українською армією та бойовиками на Сході України.

Link to comment
Share on other sites

То, что у нас происходит, называется "последнее китайское предупреждение".
Главное, чтобы не было "самого последнего..." После этого порох превратится в шута горохового.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:X

 

Керівництво АТО не випускає три роти добровольчого батальйону «Донбас» з Києва на Схід. Про це в студії Громадського заявив комбат Семен Семенченко.

«Ви думаєте, що я зараз роблю в Києві? Я намагаюся вивезти бійців. Трьом ротам не дають виїхати з Києва до Донбас, аби не нервувати Путіна», - зазначив комбат.

Також він розказав про плани очищення донецької міліції, яке буде проводитися після перемоги над терористами.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ось ми і дізнаємося завтра, ким є Педро.

Буде санкціоновано подальший розстріл наших вояків  - його можна з чистою душею буде визнати смотрящим від Хуйла.

Link to comment
Share on other sites

.. нет, просто хуйло решил заморозить конфликт - это то что ему надо - легализовать там мудачука с нюсей, а нам дальше ипитесь с ними как хотите, но ато - ай-яй    

Link to comment
Share on other sites

как правильно писали, перемирие - это когда не стреляют. и заканчивается оно с первым выстрелом. а то что у нас - я не знаю, как это называется.

А то , что у нас называется-расстрел. И минирование всего , чего только можно.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...