Перейти до змісту

Recommended Posts

))

а в даї теж плюшеві ведмедики в голові?

 

здається, до унікальності цієї нації звикнути не вийде ніколи.

а у доишников рефлекс условный на блатные номера годами выработанный и пока не с чего им меняться. Когда любой подобный информпривод будет перерастать в грандиозную бучу с судебными разбирательствами и потерей званий и кресел тогда будут сдвиги.  А пока реально не до этого

Link to comment
Share on other sites

а у доишников рефлекс условный на блатные номера годами выработанный и пока не с чего им меняться. Когда любой подобный информпривод будет перерастать в грандиозную бучу с судебными разбирательствами и потерей званий и кресел тогда будут сдвиги.  А пока реально не до этого

 

Там просто не до цього. Нікого не задавила. Не пошкодила майно. Швидше всього сиділа просто за кермом нерухомої машини. Про що взагалі мова. Хто жертва злочину?

Link to comment
Share on other sites

Ти серйозно вважаєш що чотирнадцятирічна пісюха яка вирішила покрасуватися за кермом дорогої машини це найбільша проблема ДАІ?

проблема (навіть не ДАЇ) суспільства у вибірковості правосуддя.

я так серйозно вважаю.

Link to comment
Share on other sites

Вот же любители тулить куда не надо Тимошенко! Вы всегда будете носом натыканы... :pleasant:

А ну глянь плз кто про Тимошенко начал)

ЗЫ

А Андреичь ниче так, геройский мушшына. Не то што ЮльВладимеровна Белку со Стрелкой напоминающая :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Когда любой подобный информпривод будет перерастать в грандиозную бучу с судебными разбирательствами и потерей званий и кресел тогда будут сдвиги.  А пока реально не до этого

от і я ж про це.

Link to comment
Share on other sites

проблема (навіть не ДАЇ) суспільства у вибірковості правосуддя.

я так серйозно вважаю.

 

Господи, ну і за що ти хочеш Ярину судити?

У любого прокурора є певна свобода у прийнятті рішень. Та й даішник не кожен раз махає паличкою коли бачить порушення. Інакше вся країна складатиметься виключно з зеків і вертухаїв

Link to comment
Share on other sites

Там просто не до цього. Нікого не задавила. Не пошкодила майно. Швидше всього сиділа просто за кермом нерухомої машини. Про що взагалі мова. Хто жертва злочину?

если ездила родители должны быть привлечены к административной ответственности, а потом из чадолюбия обязаны всыпать гонщице по мяхкому месту чтоб не рысачила

Link to comment
Share on other sites

если ездила родители должны быть привлечены к административной ответственности, а потом из чадолюбия обязаны всыпать гонщице по мяхкому месту чтоб не рысачила

 

Та ну. Ну припустимо вчили дитину як водити машину. Ти своїх не вчив?

Link to comment
Share on other sites

Там просто не до цього. Нікого не задавила. Не пошкодила майно. Швидше всього сиділа просто за кермом нерухомої машини. Про що взагалі мова. Хто жертва злочину?

а Юля колись хотіла провести закон про відповідальність за брехню. ой, скільки галасу було... )))

 

сиділа дівчинка за кермом з плюшевим мішуткою - хай відповість поширювач наклепу.

таки була за кермом - хай відповість сама. з батьками. і з даїшниками. ))

Link to comment
Share on other sites

Та ну. Ну припустимо вчили дитину як водити машину. Ти своїх не вчив?

да допускать мы все что угодно можем)  Я же говорю "если". Если ездила по городу и без инструктора к напримеру

Link to comment
Share on other sites

а Юля колись хотіла провести закон про відповідальність за брехню. ой, скільки галасу було... )))

 

сиділа дівчинка за кермом з плюшевим мішуткою - хай відповість поширювач наклепу.

таки була за кермом - хай відповість сама. з батьками. і з даїшниками. ))

 

Хай відповіда кожен хто перевищив обмеження швидкості бодай на один кілометр, забув показати поворот, чи вімкнути фари. Дави злочинців :)

Link to comment
Share on other sites

Хай відповіда кожен хто перевищив обмеження швидкості бодай на один кілометр, забув показати поворот, чи вімкнути фари. Дави злочинців :)

саме так і вчать чемності.

а думаєте, чому на заході всі виховані (в переважній більшості )) ).

бути невихованим дорого. :)

Link to comment
Share on other sites

))

а в даї теж плюшеві ведмедики в голові?

 

здається, до унікальності цієї нації звикнути не вийде ніколи.

 

Я взагалі не про те веду мову. По-моєму існує дуже багато законів які написані просто що б рубати капусту. Правила дорожнього руху чудовий приклад цьому.

Нема ні жертв ні матеріальних втрат, просто нема ніяких постражадалих але людина - злочинець.

Link to comment
Share on other sites

Я взагалі не про те веду мову. По-моєму існує дуже багато законів які написані просто що б рубати капусту. Правила дорожнього руху чудовий приклад цьому.

Нема ні жертв ні матеріальних втрат, просто нема ніяких постражадалих але людина - злочинець.

есть законы для того, чтоб предупреждать правонарушения.  Не допускать вождение транспортного средства лицами у которых мосх еще не сформировался, например

Link to comment
Share on other sites

Я діло кажу. Кожен водій підтвердить тобі що я правий. Толкових речей в пдр може з десяток, все решта - вода для здираня штрафів.

Нуу.. Дай водилам волю так они и зебру сочтут излишней роскошью )

Link to comment
Share on other sites

Я взагалі не про те веду мову. По-моєму існує дуже багато законів які написані просто що б рубати капусту. Правила дорожнього руху чудовий приклад цьому.

Нема ні жертв ні матеріальних втрат, просто нема ніяких постражадалих але людина - злочинець.

устави, як і правила дорожнього руху, писалися кров’ю.

Link to comment
Share on other sites

Можна прийняти закон по кастрації всіх чоловіків. Для запобігання актам гвалтування.

имхо сравнение некорректно.  Законы надо блюсти?  Надо.  В 14 лет нельзя за руль?  Нельзя.  Все :pardon: 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...