Перейти до змісту

Вбити


Potato

  

84 користувач проголосував

  1. 1. з вогнестріла

    • Легко. Вб'ю будь яку ватну істоту при першій ліпшій можливості
      11
    • Просто. Але в межах бойових дій. Бачу вату стріляю
      42
    • Ну таке. Тільки якщо ватнік навпроти мене з автоматом
      16
    • Скоріш ні. Буду вмовляти до останнього, але...якщо...
      8
    • Ні. Вбити людину не можу
      7
    • Я ватнік укропа. Легко
      0
    • Я ватнік укропа. Просто.
      0
    • Я ватнік укропа. Ну таке
      0
    • Я ватнік укропа. Скоріш ні
      0
    • Я ватнік ні . будь кого
      0


Recommended Posts

це 3

 

Неважно кого.

Допустим сижу я в подвале, прячусь от бомбежки, чай пью с печеньками, а тут забегает какой-то гад и хочет гранату в нас бросить...

Думаете я буду присматриваться, какие на нем шевроны?

То дило такэ.... вийна!

Link to comment
Share on other sites

.. шозанах - вбивають там, в зоне АТО, а не тут на хворуме

 

Насправді ми як народ зараз переживаємо страшну по суті річ.

Баналізацію вбивства в свідомості.

Навіть тут на форумі це вже нікого не шокує.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Насправді ми як народ зараз переживаємо страшну по суті річ.

Баналізацію вбивства в свідомості.

Навіть тут на форумі це вже нікого не шокує.

.. є таке - по-перше фото вбитих вже сприймається не стільки емоційно скільки статистично, по-друге ненависть таки кипить всередині - хочеться вбити не тільки хуйло, а й усіх йобнутіх кацапів, яких там 80% і тільки тому що знаєш що ті 80 за те щоб вбити тебе

Link to comment
Share on other sites

Ватника прущего с автоматом (да и не ватника) - это просто. А что б вы сделали с недобитым ватником, который пару минут браво наступал, потом отстреливался, а теперь лежит под фуфайкой и сопит, бульки пускает?

Link to comment
Share on other sites

Ватника прущего с автоматом (да и не ватника) - это просто. А что б вы сделали с недобитым ватником, который пару минут браво наступал, потом отстреливался, а теперь лежит под фуфайкой и сопит, бульки пускает?

В очі глянути? :glaza:

Link to comment
Share on other sites

Вибачаюся, але якось заумно складені питання. Так і не вибрав варіант, що мені пасує. 

 
Може трохи простіше сформулювати, щось типу "чи готовий ти вбити ворога або нехай він вб'є тебе?"...
Link to comment
Share on other sites

такі опитування навіть не вибір, а іспит на людське в кожному. Не треба гіпотетичних ситуацій, як буде наказ, і він законний, то маєш виконати. А до того - "Не вбий".  

Link to comment
Share on other sites

такі опитування навіть не вибір, а іспит на людське в кожному. Не треба гіпотетичних ситуацій, як буде наказ, і він законний, то маєш виконати. А до того - "Не вбий".  

 

Мабуть, всеж таки, трохи не так. 

На війні вбивають не за наказом, а тому що, інакше вб'ють тебе.
За наказом лише розстрілюють.
Link to comment
Share on other sites

Насправді ми як народ зараз переживаємо страшну по суті річ.

Баналізацію вбивства в свідомості.

Навіть тут на форумі це вже нікого не шокує.

Вчера позвонила подружка, которая прекрасно знает, что я - русская. Ну она также знает, что у меня проукраинские настроения. Она -простая спокойная далекая от политики женщина. Долго рассказывала о том, что русские все-таки особая нация, которая постоянно воюет, что в головах у них с рождения заложена исключительно вата, что не просто так у них к власти постоянно приходят тираны.

Я пыталась говорить ей про Бокассу, северную и южную кореи, гитлера, евреев, ксенофобию, расизм. Она сказала, что своего мнения не изменит, что ее муж 45 лет пошел в военкомат , прошел медкомиссию, ничего ей не сказав, что он собирался оставить дома сына 4 года и пойти умирать.

На фоне такого стресса даже  ее взгляды стремительно радикализировались. 

Link to comment
Share on other sites

легко выбирать, сидя за компом с чашкой кофе (это и меня касается, а не к кому-то конкретному).

Не голосовал. Ответить на этот вопрос можно только постфактум.

Link to comment
Share on other sites

Вчера позвонила подружка, которая прекрасно знает, что я - русская. Ну она также знает, что у меня проукраинские настроения. Она -простая спокойная далекая от политики женщина. Долго рассказывала о том, что русские все-таки особая нация, которая постоянно воюет, что в головах у них с рождения заложена исключительно вата, что не просто так у них к власти постоянно приходят тираны.

Я пыталась говорить ей про Бокассу, северную и южную кореи, гитлера, евреев, ксенофобию, расизм. Она сказала, что своего мнения не изменит, что ее муж 45 лет пошел в военкомат , прошел медкомиссию, ничего ей не сказав, что он собирался оставить дома сына 4 года и пойти умирать.

На фоне такого стресса даже  ее взгляды стремительно радикализировались. 

 

Ви на неї не ображайтеся.

Вона (я по собі суджу), просто вас не сприймає за "русскую". Вона (знову, по собі суджу), вважає, що якщо у вас проукраїнська позиція, то ви просто "своя". Й національність вже не має значення.

Link to comment
Share on other sites

 

Мабуть, всеж таки, трохи не так. 

На війні вбивають не за наказом, а тому що, інакше вб'ють тебе.
За наказом лише розстрілюють.

 

Мабуть, всеж таки, трохи не так. (с) На війні таки виконують наказ - взяти конкретний пункт, знешкодити блокпост тощо і для цього мусиш вбивати ворога, бо той заважає виконати наказ. Насолода від вбивства є, у 5%, з певним складом психіки, то опитування тут, не для них, хоча як свідчать результати тут їх достатньо. 

Link to comment
Share on other sites

Мабуть, всеж таки, трохи не так. (с) На війні таки виконують наказ - взяти конкретний пункт, знешкодити блокпост тощо і для цього мусиш вбивати ворога, бо той заважає виконати наказ. Насолода від вбивства є, у 5%, з певним складом психіки, то опитування тут, не для них, хоча як свідчать результати тут їх достатньо. 

 

Знову, цього разу вже зовсiм не так.

Наказ віддається на кінцеву мету - взяти висоту, утримати блокпост. Наказу "вбивати", при цьому, не віддається. Якщо життю тих, що наступають або обороняються, ніщо не загрожує, вони не будуть стріляти та вбивати. Вбивають лише для того, щоб не бути вбитим. 
 
Це не стосується, звичайно, тергрупп та усяких зондеркоманд.
Link to comment
Share on other sites

 

Знову, цього разу вже зовсiм не так.

Наказ віддається на кінцеву мету - взяти висоту, утримати блокпост. Наказу "вбивати", при цьому, не віддається. Якщо життю тих, що наступають або обороняються, ніщо не загрожує, вони не будуть стріляти та вбивати. Вбивають лише для того, щоб не бути вбитим. 
 
Це не стосується, звичайно, тергрупп та усяких зондеркоманд.

 

Згоден, і не бачу протиріч з тим, що сказав. Хто перешкоджає меті, той буде вбитий.

Link to comment
Share on other sites

Згоден, і не бачу протиріч з тим, що сказав. Хто перешкоджає меті, той буде вбитий.

 

:smiley15:   :D

 

...як зробила десантура 25-й АМБ, що вiддала БМДшки та зброю, коли на дорогу вийшли з десяток недоумкуватих тьоток, нє?

Змінено користувачем Газда
Link to comment
Share on other sites

:smiley15:   :D

 

...як зробила десантура 25-й АМБ, що вiддала БМДшки та зброю, коли на дорогу вийшли з десяток недоумкуватих тьоток, нє?"

не знаю, недоумкуваті тітки це не ворог, а фактор в ситуації, є уставне рішення такого питання?. Не знаю подробиць з 25, тому не можу нічого сказати. 

Link to comment
Share on other sites

убью без проблем хоть бабу хоть девчушку, если ПРАВДИВАЯ ситуация вынудит.

я рейнджер, мне бы в Монтане какой-нить родиться

Змінено користувачем LampoGaz
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...