Перейти до змісту

Сєня сьогодні!


OldBoy

Recommended Posts

При всій повазі. Саме колега vkhavr2 роками розповідав як він готується до гарячої війни з ригами.

І я приймав в ній пряму участь. Разом з синами та жінкою. На відміну від деяких закордонних триндунів.

Link to comment
Share on other sites

На східний фронт я не проходжу за віком. Я виконую свою функцію на визначеній ділянці. Мій молодший син завтра на 9=00 іде у військомат. Хоча йому вже 34 роки, кандидат наук та вже відомий науовець. Його найкращий товариш зник безвісті в першому складі батальону "Донбас" після бою під Карлівкою 23-го травня. Ані тіла, ані жодної інформації. Кафе, в якому вони прийняли останній бій, згоріло вщент, але ні кісток, ні каски, ні броніка не знайшли. Тому не тринди зза кордону. А приїдь та зроби щось реальне задля України.

То кацап сделает... щось реальне для ФашеРаши ...

Пидарок голосовал за Фьодорыча, Хуйло называет не иначе как по имени по отчеству и вы приглашаете его в Украину?

Да пусть лучше гаденыш остается на своей техащине, меньше вреда будет ;o

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Нет. Не очевидно. Очевидно что в нынешней Зраде пр-во Яценюка не может проводить свои законы. Закон по трубе был последней каплей.

Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління Єдиною газотранспортною системою України (№4116а) - у другому читанні та в цілому

24.07.2014 16:41

 

Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України

Кількість депутатів: 86

За:75 Проти:0 Утрималися:1 Не голосували:4 Відсутні:6

 

Фракція Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

Кількість депутатів: 41

За:0 Проти:0 Утрималися:22 Не голосували:6 Відсутні:13

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То кацап сделает... щось реальне для ФашеРаши ...

Пидарок голосовал за Фьодорыча, Хуйло называет не иначе как по имени по отчеству и вы приглашаете его в Украину?

Дмитрия пусть лучше гаденыш остается на своей техащине, меньше вреда будет ;o

То вiн заманюйе, щоб застрелити. Мене теж заманював - так i говорив "прийiдь застрелю". :gigi:
Link to comment
Share on other sites

 

 


Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до деяких законів України

Хм.. боксер заигрался. Некрасиво. Хотя например Тягнибок обьяснил свою позицию по трубе. Но я все равно не вижу повода для истерики.

Ну назначат выборы через 90 дней. Но эти 90 дней зрада - легитимна. Смогут договорится - примут закон. Не смогут - отложим до новой.

Ассоциация с ЕС - тут ни каким боком. И если зрада не проголосует за ЕС - поименно противников за яйца и на майдан, для люстрации путем побития камнями.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ассоциация с ЕС - тут ни каким боком. И если зрада не проголосует за ЕС - поименно противников за яйца и на майдан, для люстрации путем побития камнями.

 

Так даже лучше - тем меньше шансов у непроголосовавших за ЕС ублюдков попасть в новую раду.

Link to comment
Share on other sites

кабинет министров, который не имеет поддержки в парламенте это уже не кабинет министров.

Нельзя тут играть, а тут не играть. Мол мы поддерживаем правительство, но валим большинство его инициатив.

Так не бывает...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ІМХО немає інших винних, ніж ми самі. Легко та приємно звинувачувати всіх, і не брати жодної відповідальності за себе, за свою роботу. Яценюк: особисто відношення до нього спокійне, але як керівник уряду, він слабенький. Сьогодні нам не допоможе ані США, ані Польща - самі, самі, своїми руками, а хтось і своїм життям. Виживання сьогодні - це основне наше гасло. 

Link to comment
Share on other sites

поэтому вопрос форсировать не будут...

Поэтому нынешняя отставка Яценюка и распад коалиции - скорее всего благо.

Но я не могу понять чего хотят те кто сеет панику и устраивает истерику и на форуме и по телеку.

Link to comment
Share on other sites

а какие важные законы провалили сегодня?

 

 

1. секвестр бюджету

2. новий закон про вибори на пропорційній основі

3. закон про ГТС

4. закон про НАК

 

 

всього то навсього

Link to comment
Share on other sites

а по сути, завал инициатив правительства это позиция Порошенко, потому что будь иначе весь Удар и большая часть отколовшихся рыгов проголосовали бы аж бегом...

Link to comment
Share on other sites

Хм.. боксер заигрался. Некрасиво. Хотя например Тягнибок обьяснил свою позицию по трубе. Но я все равно не вижу повода для истерики.

Ну назначат выборы через 90 дней. Но эти 90 дней зрада - легитимна. Смогут договорится - примут закон. Не смогут - отложим до новой.

Ассоциация с ЕС - тут ни каким боком. И если зрада не проголосует за ЕС - поименно противников за яйца и на майдан, для люстрации путем побития камнями.

 

 

 

як зручно кидатись пустими пафосними фразами, знаючи що у них нуль шансів бути реалізованими

Link to comment
Share on other sites

а по сути, завал инициатив правительства это позиция Порошенко, потому что будь иначе весь Удар и большая часть отколовшихся рыгов проголосовали бы аж бегом...

Rozenko Pavlo @RozenkoPavlo

Фракція УДАР ухвалила рішення не голосувати за антисоціальний проект змін до бюджету, поданий Урядом. 

Link to comment
Share on other sites

Панове!

 

Ніхто ж не сперечається,  бютораси вклали купу коштів у Майдан. Одна сцена чого коштувала! А звук? А охорона сцени (кажуть, сцену від самооборони Майдану охороняло ЧОП, що було  найняте убютками), а диск-жокеї? Одна лижичка, мабуть, витягнула будь здоров! 
 
Тому, коли ярошi, парасюки, тисячі героїв, та Свята Небесна Сотня, нарештi перемогли, убютки вхопили влади ажно більше, ніж могли проковтнути. Поспішали відбити "інвестиції". Але виявилося, що й інші "інвестори" теж хочуть відбити. Почалися банальні розборки, на кшталт "а ти хто такой". Зараз вже фінальний етап.
 
А Майданiвцiв - на фронт. Шоб не заважали.
Змінено користувачем Газда
Link to comment
Share on other sites

І я приймав в ній пряму участь. Разом з синами та жінкою. На відміну від деяких закордонних триндунів.

 

Типа як Славa Редькo, який люто ненавидить кацапів з Арканзаса?
 
 
А тобі для довідки, я на Майдані майже місяць відстояв. Не в самі страшні дні, трохи раніше. Прилітав з Америки. У мене власне і прізвисько було "американець". 
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...