Перейти до змісту

Почолося.., суко...


Recommended Posts

http://www.pravda.com.ua/news/2014/07/25/7032952/

 

 

Фракція "Батьківщина" вважає, що УДАР та "Свобода", розваливши коаліцію, завдали удар у спину всім патріотам і зіграли на руку Кремлю проти України.

Про це йдеться в заяві партії Юлії Тимошенко, яку озвучив голова фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв на брифінгу у Верховній Раді у присутності всієї фракції.

Link to comment
Share on other sites

Мені от цікаво а вся ця наша депошваль не боїться що народ може таки винести НАХУЙ ВСІХ ?????

просто ніяких виборів не буде а буде РЕАЛЬНА ХУНТА!!!!!!

Реальну хунту возглавлю я

Link to comment
Share on other sites

Давидка! А я тебя недавно по телеку видала :shuffle:

шото ты там сильно возмущался и грозился http://yoursmileys.ru/tsmile/rtfm/t1943.gif

 

 

Так нихера себе французы чуть отпуск не сорвали йопт!!!!

Link to comment
Share on other sites

Вана Крим подарувала, а тепер хоче і всю Україну. Хаос от що їй потрібно. Не її сини гинуть на Донбасі. Вона просто нагнітає, рве Україну.

 

Что вы гаварите? Каким таким путем, не будучи при власти?

Link to comment
Share on other sites

Мені от цікаво а вся ця наша депошваль не боїться що народ може таки винести НАХУЙ ВСІХ ?????

просто ніяких виборів не буде а буде РЕАЛЬНА ХУНТА!!!!!!

В октябре-ноябре примерно.

 

Народ приедет из зоны АТО с автоматами, ну и...

Link to comment
Share on other sites

Перевыборы - хорошо. Херово - нератифицированая ассоциация  и непринятые изменения в бюджет.

Ассоциацию в сентябре обещают, чтобы льготный режим продлить, например.

Бюджет - плохо, да

Link to comment
Share on other sites

Перевыборы - хорошо. Херово - нератифицированая ассоциация  и непринятые изменения в бюджет.

 

Ну так хай приймають. Вони ще довго на нашій шиї будуть сидіти, вибори ж не завтра відбудуться.

 

А не хочуть - то тим більше. Нахрена тоді їх, мудаків, терпіти і чогось чекати, як з цапа молока. 

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

Вана Крим подарувала, а тепер хоче і всю Україну. Хаос от що їй потрібно. Не її сини гинуть на Донбасі. Вона просто нагнітає, рве Україну.

Мене дивують іпануті, певно, створіння, котрі без всякої совісті мелють отаку бридню. Надай, чудо, по кожному твоєму звинуваченню фактаж, підкріплений документально. Не буде - ти просто дешеве путінське трепло.

Link to comment
Share on other sites

можно вернуться на 100 лет назад и сравнить как все было 1917-1920 гг., когда была Центральная Рада, Директория, УНР, Гетьманат...уж очень ныняшняя грызня напоминает те годы

Link to comment
Share on other sites

Перевыборы - хорошо. Херово - нератифицированая ассоциация  и непринятые изменения в бюджет.

 

 

і старий закон про вибори теж херово

 

нелегітимна Рада у на 90% старому складі, тільки ПР буде називатись "депутати-мажоритарщики"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...