Перейти до змісту

Кроль кроет


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

 ну  розкажіть нам про реформи Сені,

 та  покращення для ведення бізнесу.

 

 

так він же і подав у відставку реагуючи на блокування реформ у Раді. Хоча треба було це зробити іще коли провалили більшу частину антикорупційного пакету громадських активістів.

 

я загалом про перелічене. Наприклад, не втримав курс гривні.

 

при чому тут кабмін? Курс у компетенції НБУ. Це перше. По-друге, ніхто його і не тримав. Відпустити курс - це був єдиний варіант втримати економіку від крутого піке, що і було досягнуто.

Link to comment
Share on other sites

так він же і подав у відставку реагуючи на блокування реформ у Раді. Хоча треба було це зробити іще коли провалили більшу частину антикорупційного пакету громадських активістів.

 

я загалом про перелічене. Наприклад, не втримав курс гривні.

 

при чому тут кабмін? Курс у компетенції НБУ. Це перше. По-друге, ніхто його і не тримав. Відпустити курс - це був єдиний варіант втримати економіку від крутого піке, що і було досягнуто.

 

то все херня, НБУ, шмыбыу.

ЧТО власне в КМУ Сеня сделал, может схемы пресек или просто новых пидарасов на потоки посадили, как обычно?

А эти мутки с ахмэтом нездоровые, может это реХВорми и есть? B-)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

А эти мутки с ахмэтом нездоровые, может это реХВорми и есть? B-)

 

 

мутки с ахмєтом, то тупізм журноламерів із УП і воспальонний брєд нашого дружка цитизена.

Бо ренту на ахметовський бізнес кабмін продавив іще навесні. А от нафтовики тоді відбились, тому на цей раз повторно внесли нафтовиків. 

Link to comment
Share on other sites

О, свежачок!

Аххуеть инициатива, віськовий податок, значит пока залуполикий и прочие гандоны мошну лопающуюся набивают компенсацией за житло, НАРОД - ПЛАТИ!

Браво, Сеня, БравО, блеать! :X

BtoFY1KIIAAyiOU.png

Link to comment
Share on other sites

так він же і подав у відставку реагуючи на блокування реформ у Раді. 

Еще раз повторяю, что хотя я и не согласен с приведенной выше инфографикой, рычагов влияния у Кабмина - дохера и больше. Этим в свое время активно пользовалась Тимошенко, когда её Кабмин штамповал постановления чуть ли не в разрез с законодательством, и рулил так как ей надо, невзирая на противодействие Дрища и Рады. Правда это не особо ей помогло.

 

Нахера военный налог, когда деньги сэкономить можно и так. Мне посчитал один чел в армии, что если убрать все "липовые" звания, за которые получает надбавки куча тыловых крыс в  армии и ментовке, то можно сэкономить минимум 2 миллиарда гривен. Но почему-то опять хотят содрать с простого народа.

 

Сеня кричал, что он невьипенный камикадзе  - проведет ценой жизни кучу реформ, а получилось опять это:

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Еще раз повторяю, что хотя я и не согласен с приведенной выше инфографикой, рычагов влияния у Кабмина - дохера и больше. Этим в свое время активно пользовалась Тимошенко, когда её Кабмин штамповал постановления чуть ли не в разрез с законодательством, и рулил так как ей надо, невзирая на противодействие Дрища и Рады. Правда это не особо ей помогло.

 

 

сірьозно?  а можна приклад. Бо я памятаю за 2 роки більше 50 указів президента, які зупиняли постанови уряду. Більша частина із них взагалі були безглуздими і видавались просто щоб блокувати будь-які рішення кабміну. При чому по закону такі укази мав розглядати КСУ. Так от, як тільки ці укази проходили попередній розгляд (це тривалий час) і очікувався вердикт КСУ (про неконституційність указу президента) Дрищ скасовував свій указ і видавав новий, із трохи зміненим формулюванням. Тобто, процедуру треба було повторювати і постанова кабміну лишалась блокованою.

Link to comment
Share on other sites

Може спочатку війну закінчимо?

 

 країна має заробляти, в тому числі і на перемогу в війні.

 для цього найважливіше було б створення умов для ведення бізнесу.

 

 успішний бізнес і податки від нього це теж одна з складових перемоги.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

ага, про военный налог было 

 

Ох, накличет Сеня Майдан, но на этот раз себе на голову.

Народ сейчас зело зол - олигархи ж никуя платить на войну не желают, сцуко :X

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

у нас так....

 

наша армія такіє молодци, надо воєвать.... як тільки повістка.... а чого це мене, нехай призивають дончан, ментів, мажорів і т.п.

 

надо поддєрживать нашу армію.... військовий податок?  .... а чого це у мене аж 1.5%, чого не у Єфремова. Ахметова і т.п.

Link to comment
Share on other sites

у нас так....

 

наша армія такіє молодци, надо воєвать.... як тільки повістка.... а чого це мене, нехай призивають дончан, ментів, мажорів і т.п.

 

надо поддєрживать нашу армію.... військовий податок?  .... а чого це у мене аж 1.5%, чого не у Єфремова. Ахметова і т.п.

 

я так розумію, скажених підарасів ахмєта і залуполікаго тобі шкода? ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

опять педроты вой подняли..вы лучше спросите у потроха, когда он собирае :lol2: тся ассоциацию ратифицировать или участникам АТО по тысяче платить..

Link to comment
Share on other sites

я так розумію, скажених підарасів ахмєта і залуполікаго тобі шкода? ;)

 

 

не шкода

я прихильник реприватизації.  і не тільки Ахметова, а і Коломойського обовязково

Але це треба було робити у 2005, а не зараз, коли країна у стані війни.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

сірьозно?  а можна приклад. Бо я памятаю за 2 роки більше 50 указів президента, які зупиняли постанови уряду. Більша частина із них взагалі були безглуздими і видавались просто щоб блокувати будь-які рішення кабміну. При чому по закону такі укази мав розглядати КСУ. Так от, як тільки ці укази проходили попередній розгляд (це тривалий час) і очікувався вердикт КСУ (про неконституційність указу президента) Дрищ скасовував свій указ і видавав новий, із трохи зміненим формулюванням. Тобто, процедуру треба було повторювати і постанова кабміну лишалась блокованою.

 

В налоговой говорили "А нам  насрать на ваш указ президента. у нас есть  "правильная" постанова, которую нам спустил сверху наш министр и неипет".

 

Но вы правильно говорите про инструмент борьбы с "самоуправством" Кабмина. Но ведь сейчас то у нас все реформаторы, почему бы хотя бы не принять нужные постановления, а  уже потом посмотреть, как Порох сможет их задолбать указами?  Но ведь даже не пытались во имя благого дела.

Link to comment
Share on other sites

Так и Сеню тоже кроют, вспомнили "здобутки":

 

BtoDOLcIYAAd1xI.png

Странно, что в "минусах" делает повышение тарифов, и с каких это пор Крым вышел из состава Украины

Link to comment
Share on other sites

Странно, что в "минусах" делает повышение тарифов, и с каких это пор Крым вышел из состава Украины

 

мопед не мой  :shuffle:

Змінено користувачем YUGRED
Link to comment
Share on other sites

 країна має заробляти, в тому числі і на перемогу в війні.

 для цього найважливіше було б створення умов для ведення бізнесу.

 

 успішний бізнес і податки від нього це теж одна з складових перемоги.

Поки бізнес стане успішним і подаки від нього виростуть можемо війну програти, і не буде ні країни ні бізнесу.

Як на мене нині потрібні негайні рішучі заходи для фінансування армії, шляхом введення жорстких, але тимчасових норм закону.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Поки бізнес стане успішним і подаки від нього виростуть можемо війну програти, і не буде ні країни ні бізнесу.

Як на мене нині потрібні негайні рішучі заходи для фінансування армії, шляхом введення жорстких, але тимчасових норм закону.

 

А красти менше не хочуть, для початку ? :X

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...