Перейти до змісту

Ваш любимчик при владі?


Potato

Recommended Posts

Не буду приховувати у мене це Сєня.

 

Може в когось є якісь інші симпатії?

 

Галатей чи Клімкін наприклад?

 

А може САМ?

 

Може є хтось хто міг би бути при владі, але зараз ще не там?

Link to comment
Share on other sites

Таня Чорновіл тупенька. Вона щиро вірить, що податкові накладні є підтвердженням оплати. :weep:

 

 

не така розумна як Дрищ, плям-плям, акцептуємо дорожну карту високої глибини імовірності   :lol2:

Link to comment
Share on other sites

заткни пукан, дрищику   :weep:

 

Бюторас прилюдно обісрався. Ай-яй-яй, як некультурно. :bluet:

 

Вільний, чмошник, з тебе такий економіст, як і з Жульки. :gigi:

 

@RiG

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 14.3 Перехід на особистість автора, переведення обговорення в деструктивне русло (2). Розділ: Ваш любимчик при владі?.

Отримано від модератора штрафних балів: 2. -- Обмеження діє до Сьогодні, 04:52

Можливість дописувати на форумі відключено на 3 годин(и)

 

Переведення обговорення в деструктивне русло, образи опонентів. Наявність попереджень за статтею чотирнадцять 29 та 30 червня відповідно.

Змінено користувачем Dr.Amber
Порушення за наявності скарги
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

заткни пукан, дрищику   :weep:

вічні ключові слова :pleasant: доцента. :-o Шось ОлдБой весь тиждень був такий  спокійний. Тиждень тому у гілці Консула так розійшовся, шо я тепер точно знаю, шо то не доцент, а :pleasant: доцент. Чи може весь тиждень на посилених процедурах був? Чи у неділю буде "родітєльский день" і треба бути чемним і "доцентам",і "наполєонам" і всім-всім-всім,не? :nose3:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Таня Чорновіл тупенька. Вона щиро вірить, що податкові накладні є підтвердженням оплати. :weep:

"Услышал , как гнусит одна  престаревающая бух :

"Экономист - не бухгалтер. Бухгалтер может экономистом работать, экономист бухгалтером - нет"

 

Вспомнилось что-то чеховское "Ты Каштанка супротив человека, всё равно что плотник супротив столяра""

 

http://www.forum.mista.ru/topic.php?id=367920

 

:K

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...