Перейти до змісту

ФЗВ. Як пересічний може допомогти знищити УПЦ МП?


Recommended Posts

для прикладу, менш потужна організація ФІФА. Але коли у Польші недавно уряд вирішив змінити голову місцевої федерації футболу (за корупцію) то ФІФА пригрозила відлучити Польщу від міжнародних турнірів. І спроби припинили. Так само було у нас по Суркісу.

 

Поганий приклад. Бо це не соціальне питання, (умовної релігії - футболу), а це питання юридичного Статуту ФІФА. Голову місцевої федерації може змінювати тільки вищі над посадою особи у клубі ФІФА. Вважаю - що не помиляюсь. Тому це не політичне питання зміни осіб у клубах.

 

Політичне питання - визнання наприклад місцевого клубу ФІФА поза законом у зв'язку з постійним перешкоджанням громадському порядку, тобто дій проти людяності на даній місцевості, тобто Польщі. ... чи буде це питання "підставною качкою" - інша окрема юридична і соціальна справа.

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
Link to comment
Share on other sites

дії без оглядки на Константинополь можуть призвести до дуже важких наслідків, аж до сбсн анафеми.

 

хоча коли створювалась РПЦ, то вони через це пройшли, але тоді часи інші були. 

Юх із нею, з РПЦ. Колись англійці з папою посварилися - і перейшли з католиків у протестанти, завдяки чому стали наймогутнішою державою світу. "Ех, нам би так!" (с)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

мурзилка, с такими темпами ты очень быстро пойдёшь нахуй с этого форума

не ты первый кто тут врывался стремительно и резко, как понос, со своим уставом в чужой монастырь

остынь пока не отпели

категорически плюсую

складывается впечатление, шо чел по заданию тут

сплошные провокативно - дебильные темы

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Юх із нею, з РПЦ. Колись англійці з папою посварилися - і перейшли з католиків у протестанти, завдяки чому стали наймогутнішою державою світу. "Ех, нам би так!" (с)

Та боронь, Боже))) Півкраїни стратили) Правда, та половина, що лишилася - ота і стала наймогутнішою, то так.

Link to comment
Share on other sites

срати на константинополь. нам своє робить

Лісостеп: твои иезуитски-провокационные комментарии и темы, не знаю как администрацию, но меня заипли конкретно.

Link to comment
Share on other sites

Боже ж мій, какіє нєжниє тут зібрались дописувачі. То не пиши, туди не плюй, а там не бзди...

 

А по темі - шо тут думать, заборонити як ворожу агентуру, як КПУ і все.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


найсмішніше, що більша половина священників УПЦ МП є галичанами

 

Неприємно визнавати, але:

так, це незаперечний факт

 

Але далеко не авангард.

КГБшники будували структуру МП по власному образу, а там не допускають "нєблагонадьожних" до реально важливих важелів

Link to comment
Share on other sites

Ты бы немного почитал историю православия, выяснил для себя "при чем тут Константинополь".

А также почему, как, и как давно Киевский патриархат оказался в подчинении у Московского.

 

А самое интересное - сколько лет вселенский патриарх не признавал Московского патриархата. (оччень интересная цифра)

 

Для того чтобы обсуждать - нужно быть в теме. Хоть на минимальном уровне.

Ну и желательно мозг, а не межушный ганглий.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

десь вже була гілка на тему рпц. гарна думка про визнання упц мп іноземною організацією, але ж це такий шум підіймуть: атєісти оні нє вєрят в істінного бога. зараз багато хто вважає, що в питання релігії не варто вмішуватись. а от я навпаки кажу що московський цей патрюхархат треба спустити з небес на землю бо у них надзвичайно багата мережа на південній і східній україні! одне діло коли б їм тут протитавили такуж мережу церков, але у них тут монопольне становище і багато хто виступає фундаментом просування руськаго міра, царя, отєчєства.

 

п.с.: мені особисто доводилось спілкуватись із виховатилем діток у недільній школі при церкві, яка каже що голодомору на україні не було а сама вона має дворянскіє корні і історик по професії і її нпвчили що херсонщина це землі малоросії і так вона дітей й вчитиме...

Змінено користувачем 8chuma8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Лісостеп - ти ЗАДОВБАВ! 

- ти рекламуєш гітар-группу? 

- ти взагалі проти християнської релігії?

- ти проти православ'я?

- ти проти саме УПЦ МП?

 

Я бачу в твоїх відео-доводах - ЩО ти взагалі проти християнства! в обличчі православ'я, а УПЦ МП - тут у тебе боком. Тема одна - пункти - інші.

 

В тебе асоціативні мислення, не логічні => мінусую!.

Link to comment
Share on other sites

Лісостеп - ти ЗАДОВБАВ! 

- ти рекламуєш гітар-группу? 

- ти взагалі проти християнської релігії?

- ти проти православ'я?

- ти проти саме УПЦ МП?

 

Я бачу в твоїх відео-доводах - ЩО ти взагалі проти християнства! в обличчі православ'я, а УПЦ МП - тут у тебе боком. Тема одна - пункти - інші.

 

В тебе асоціативні мислення, не логічні => мінусую!.

Невже так важко зрозуміти просте правило:  все, що було створене комуністами й КГБ - це фейк, це щось, що під нібито загальновідомою назвою приховує антилюдяну сутність? "Соціалістична демократія"? - це як "електричний стілець" у порівнянні з нормальним стільцем. Радянський рубль? Де він? Багато накопичили? Долар чи швейцарський франк були грошима сто років тому і будуть грошима й через сто років.

 

Якщо в РПЦ щось залишилось, окрім КГБ/ФСБ - їм поститись і каятись треба буде сто років, щоб їм пробачилась служба у Сатани.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не плутайте поняття церкви, та те проти чого виступає ТС.

 

В темі одно - а взагалі бере доводи проти всього православного християнства (Чому православного? тому що доводи тільки стосовні літургії і відео-образів у відповідність православ'я)

Link to comment
Share on other sites

А можна одначасно знищити і УПЦ КП, УАПЦ, УГКЦ, католицький екзархат і взагалі всі аврамічні релігії? Більше користі буде.

 

Ось нехай тоді ТС сам скаже нормально своїми словами, що він створив не ту тему.

Нехай скаже, що він сонцеборець або ще хто... у відповідності з найближньою вірою адептів ВО СВОБОДА, або тих, хто за вільну Україну - АЛЕ ЗА ІНШУ ВІРУ.

 

Бо виходить не гарно - думає одне, каже спотворене -інше.

 

Ы не треба тут казати про безпідставні звинувачення на "поганість" християнства, якщо ви впроваджуєте іншу віру.

ТУТ ТЕМА БУЛА І БУДЕ ІНШОЮ.

 

Якщо ви про рідновірів - відкривайте іншу гілку.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сегодня была "молитва УПЦ МП", и собрание,и одновременно её пикетирование.

 

ТВ-канал ZIK
- эпизод пикетирования, 13 августа 2013. 12;00

 

+ UAP

http://uapolitics.com/topic/10561-ptc/page-2

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...