Перейти до змісту

Пачьом квартіркі в бзДанєцьку?


Recommended Posts

И нехуй коверкать название городов.

иначе и тебя будем обзывть вЛисисрэць, иле тыды. Не один ты тут такой умник.

 

Тре натиснути доповiдь. Бо це дiйсно образливе спотворення назви столиці Новоросії. Це ще гірше, ніж могильна плита Президенту Російської Федерації товаришу Путіну. Куди котиться цей форум? Так скоро й до русофобії справа дійде.

 

Дельфінарій проти фашизму!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тре натиснути доповiдь. Бо це дiйсно образливе спотворення назви столиці Новоросії. Це ще гірше, ніж могильна плита Президенту Російської Федерації товаришу Путіну. Куди котиться цей форум? Так скоро й до русофобії справа дійде.

 

Дельфінарій проти фашизму!

Натисни

Радіти руйнуванню українських міст - дуже патріотично

Змінено користувачем Zipperr
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Натисни

 

А втебе не стоїть?

 

Зараз в даунецьку взагалі цікава тенденція пішла. В очікуванні приходу ЗСУ та НГ, активні терористи, що ще вчора ходили зі зброєю вулицями та стріляли в українців, ховаються у підвалах адмінбудівель під видом "заручників".

 

Хітрожопiсть колорадів не має меж.

Link to comment
Share on other sites

А втебе не стоїть?

 

Зараз в даунецьку взагалі цікава тенденція пішла. В очікуванні приходу ЗСУ та НГ, активні терористи, що ще вчора ходили зі зброєю вулицями та стріляли в українців, ховаються у підвалах адмінбудівель під видом "заручників".

 

Хітрожопiсть колорадів не має меж.

То ж не про те мова. Мова про радість від руйнування українських міст. Питання - в кого може виникати таке почуття?

Змінено користувачем Zipperr
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

То ж не про те мова. Мова про радість від руйнування українських міст. Питання - в кого може виникати таке почуття?

 

А шо неясно? В хвашистiв-бендерiвцiв, звісно. Це ж саме вони на думбасi усьо влаштували.

Link to comment
Share on other sites

То ж не про те мова. Мова про радість від руйнування українських міст. Питання - в кого може виникати таке почуття?

 

коли буде зруйноване українське місто севастополь я буду щиро втішатися

Link to comment
Share on other sites

Донецька комашка)), я не провокатор. я даунєцьк щиро ненавиджу та зневажаю. він буде знищений та перейменований.

 

коли буде зруйноване українське місто севастополь я буду щиро втішатися

 

вы не с майдана?

ну, этого, который сегодня :)

потому как только идиот или провокатор может "втішатися" разрушениям в собственной стране.

Змінено користувачем Азазелло
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...