Перейти до змісту

Порошенко.ПРИЄМНЕ


Potato

Recommended Posts

Дрищ з роботи у 12 уже їхав додому

Пьодорич після обіду на 3-4 години приїздив

Йобдло, ну чого ото писати фігню? Пьодорич їздив з 9.30 до 11, назад близько 17-ї

 

@андрій_харківець

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 10.1 Образливе спотворення ніку опонента, ПОПЕРЕДЖЕННЯ (2). Розділ: Порошенко.ПРИЄМНЕ.

Отримано від модератора штрафних балів: 2. -- Обмеження діє до Сьогодні, 18:44

Можливість дописувати на форумі відключено на 3 годин(и)

 

Образливе спотворення ніку опонента

Змінено користувачем Dr.Amber
Скарга
Link to comment
Share on other sites

андруша, не пизди ротом, дітки

 

@OldBoy

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 9.2 Нецензурна лайка в бік опонента (10). Розділ: Порошенко.ПРИЄМНЕ.
Отримано від модератора штрафних балів: 10. -- Обмеження діє до 10 сер 2014 00:57
Можливість дописувати на форумі відключено на 1 дні(в)

 

Нецензурна лайка у бік опонента за наявності скарг та попереднього попередження за статтею 9.1 від 18 червня.

Змінено користувачем Dr.Amber
Скарги
Link to comment
Share on other sites

Йобдло, ну чого ото писати фігню? Пьодорич їздив з 9.30 до 11, назад близько 17-ї

 

@андрій_харківець

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 10.1 Образливе спотворення ніку опонента, ПОПЕРЕДЖЕННЯ (2). Розділ: Порошенко.ПРИЄМНЕ.

Отримано від модератора штрафних балів: 2. -- Обмеження діє до Сьогодні, 18:44

Можливість дописувати на форумі відключено на 3 годин(и)

 

Образливе спотворення ніку опонента

 

андруша, не пизди ротом, дітки

спотворення ніку, образа оппонента та нецензурна лайка

 

Модере, де второй бан?

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

паства віктора андрійовича, яка після його політичної сепуки присвятила залишок свого нікчемного життя джихаду проти клятої Юльки.

Ну тіпа тебе

А почему я паства ?)

Хочешь напишу АНДРЕИЧЬ ДАЛБАЙОБ?

Ты так про Йулю можешь?

И ваще ты можешь ответить хоть раз прямо на поставленный вопрос?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а що я непрямо відповів?

я завжди пишу що думаю, бо відвертість і щирість це мій життєвий принцип

 

от знаєш що більше всього у тобі мене нудить?  нещирість і фальш. Цей наіграний інфантилізм, мусюсюкання, прагнення зображати із себе вісьолого форумного завжди безтурботного дурачка

 

для чого?

 

"а хочеш  я напішу?"  для чого писати те, чого не думаєш?

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

а що я непрямо відповів?

я завжди пишу що думаю, бо відвертість і щирість це мій життєвий принцип

 

от знаєш що більше всього у тобі мене нудить?  нещирість і фальш. Цей наіграний інфантилізм, мусюсюкання, прагнення зображати із себе вісьолого форумного завжди безтурботного дурачка

 

для чого?

 

"а хочеш  я напішу?"  для чого писати те, чого не думаєш?

Погоди.  А как ты можешь знать чего я думаю, а чего нет?  Мой принцип откровенность и искренность)

Просто тебе нужно подогнать окружающих в рамки своей узколобости иначе разрыв шаблона будет

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Бой, я очень человеколюбивый и помочь тебе хочу избавиться от стереотипов.  Сформулируй все свои фетиши плз.  Что есть оте нехорошие "дрыщи"? Кто такие и почему вавсемвинаваты "противвсихи"?  Почему Юля хронически пролетает мимо табуретки?  Подумай над этим

Link to comment
Share on other sites

вені-віді, почни із того, що перестань брехати.

 

чєловєколюбівий чєловєк не може так ненавидіти одну людину, навіть якщо це політик. Чєловєк ти жовчний, дрібний і заздрісний. Коли ти це визнаєш, можна із тобою далі про щось говорити.

Це як із алкоголіком, поки він не визнає що власне він є алкоголіком, допомогти йому неможливо.

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

вені-віді, почни із того, що перестань брехати.

 

чєловєколюбівий чєловєк не може так ненавидіти одну людину, навіть якщо це політик. Чєловєк ти жовчний, дрібний і заздрісний. Коли ти це визнаєш, можна із тобою далі про щось говорити.

Це як із алкоголіком, поки він не визнає що власне він є алкоголіком, допомогти йому неможливо.

 

Поставила минус в карму, т.к., это высказывание абсолютно не соответствует действительности.

Венди один из немногих весьма спокойных и доброжелательных форумчан.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

вені-віді, почни із того, що перестань брехати.

 

чєловєколюбівий чєловєк не може так ненавидіти одну людину, навіть якщо це політик. Чєловєк ти жовчний, дрібний і заздрісний. Коли ти це визнаєш, можна із тобою далі про щось говорити.

Це як із алкоголіком, поки він не визнає що власне він є алкоголіком, допомогти йому неможливо.

То есть я должен подтвердить твои заблуждения чтоб твое эго не пострадало?  Доктор, это же неправильно! 

Link to comment
Share on other sites

Поставила минус в карму, т.к., это высказывание абсолютно не соответствует действительности.

Венди один из немногих весьма спокойных и доброжелательных форумчан.

 

 

доброжелатєльних до кого, до вас?  кукушка хваліт пєтуха....

Link to comment
Share on other sites

То есть я должен подтвердить твои заблуждения чтоб твое эго не пострадало?  Доктор, это же неправильно! 

 

 

та ти мені нічого не должен

можеш і далі корчити із себе інфантильного полудурка, вєсьолого добрячка у всьому окрім звичайно однієї теми, якій ти більшу половину форумного часу і присвячуєш.

Просто ти спитав, я відповів. А там уже діло твоє.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...