Перейти до змісту

Дрыщи,ваша тема,обсудим?Как ВАЮ повел сына в военкомат!


Бодя

Recommended Posts

Я думаю, что а Андрея Ющенко неоперабельное плоскостопие с 16 лет.

Сколиоз, дуоденит и тугоухие.

У  вас  його  нема -  кроком руш на  передову!  Герої  диванні,  примітив.  Всі,  хто  тут  виплескував  свою жовч,  -  ви  нічим  не  відрізняєтесь  від  москалів.  Такі  ж  агресивні,  низькі  і  підступні.  У  вас  нічого  спільного  з  українцями  нема.  Путін  цією  гілкою  був  би  дуже  задоволений.  Ату,  українського президента  за  путінські  гроші, ату!  Відпрацювали,  молодці.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ату, українського президента за путінські гроші, ату!

Почему с Украинский Президент Ющенко с маленьких букв?

Нет ли тут измены или издевательства какого, например?

Link to comment
Share on other sites

ООоооо...

А шо уже предвыборная началась...? 

Юльки из спячки проснулись и по привычке включили гавнометы как всегда в сторону пасичныка  ...  :gigi:

Це адекватна відповідь на поливання брудом політика, що постраждав через зрадливу натуру Юща, нищення політика, що тихенько десь робить свої справи, нікого не чіпає і нікуди не втручається.

Змінено користувачем Аліє
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У  вас  його  нема -  кроком руш на  передову!  Герої  диванні,  примітив.  Всі,  хто  тут  виплескував  свою жовч,  -  ви  нічим  не  відрізняєтесь  від  москалів.  Такі  ж  агресивні,  низькі  і  підступні.  У  вас  нічого  спільного  з  українцями  нема.  Путін  цією  гілкою  був  би  дуже  задоволений.  Ату,  українського президента  за  путінські  гроші, ату!  Відпрацювали,  молодці.

не обосрался, надеюсь?

Link to comment
Share on other sites

Це адекватна відповідь на поливання брудом політика, що постраждав через зрадливу натуру Юща, нищення політика, що тихенько десь робить свої справи, нікого не чіпає і нікуди не втручається.

Это про А.А.Мороза или про В.Ф.Януковича?

Link to comment
Share on other sites

У  вас  його  нема -  кроком руш на  передову!  Герої  диванні,  примітив.  Всі,  хто  тут  виплескував  свою жовч,  -  ви  нічим  не  відрізняєтесь  від  москалів.  Такі  ж  агресивні,  низькі  і  підступні.  У  вас  нічого  спільного  з  українцями  нема.  Путін  цією  гілкою  був  би  дуже  задоволений.  Ату,  українського президента  за  путінські  гроші, ату!  Відпрацювали,  молодці.

Перепрошую, а кого це  Ви назвали президентом? Того нездару, що просрав колосальну довіру? Того  телепня, що реанімував ПР, через що гинуть наші люди? 

Link to comment
Share on other sites

У  вас  його  нема -  кроком руш на  передову!  Герої  диванні,  примітив.  Всі,  хто  тут  виплескував  свою жовч,  -  ви  нічим  не  відрізняєтесь  від  москалів.  Такі  ж  агресивні,  низькі  і  підступні.  У  вас  нічого  спільного  з  українцями  нема.  Путін  цією  гілкою  був  би  дуже  задоволений.  Ату,  українського президента  за  путінські  гроші, ату!  Відпрацювали,  молодці.

Вы это на сапоге погибшего товарища из горящего танка написали?

Link to comment
Share on other sites

ага..... Мудайчук платить бютошобле что бы она спрашивала где Андрюшка Ющенко?

ох сука..каварный гад...

 

Мудачук платить бюторасам, щоб вони срали на всіх і все, хто не смокче кацапського. 

 

А так як таких, на жаль, не так вже й багато, то вони й кидаються на Юща, який, де факто, вже давно зійшов зі сцени. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мудачук платить бюторасам, щоб вони срали на всіх і все, хто не смокче кацапського. 

 

А так як таких, на жаль, не так вже й багато, то вони й кидаються на Юща, який, де факто, вже давно зійшов зі сцени. 

Ви, певно не бачили. 

#89 icon_share.png  Аліє : Сьогодні, 10:06

Новачок

  • Ukraine.png
Re: Дрыщи,ваша тема,обсудим?Как ВАЮ повел сына в военкомат!

RiG : 11 Авг 2014 - 12:13snapback.png

За голодоморний дати б тобі підсрачник, бюторасина тупа.

 

На тему Юща тільки секта ще скаче, для нормальних людей ця тема вже давно пройдена.  Ну але раз Мудачук платить, то бюторасня й далі продовжує працювати гівнонасосами.

 

Я ніколи б не встрявала у такі розборки, якби Ви та Мазепа не продукували очевидної і нічим не підкріпленої маячні про медведчуківську бютошоблу. Маю зуб за мою гілочку. Ви там добре розважалися, безсовісно, нагло, паскудно, як типовий дрищ. Тому попереджую. Ще раз про мед.- тимош.  бютошоблу без задокументованих  фактів - отримаєте дуже неприємні речі. Дискусію треба вести цивілізовано,  а не по бидлячому. 

 
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Какие интересные аргументы у членов секты Голодоморный вулык.

А ты, а сам, а ты где, а почему не служит Жужа.

Лицемерие семейки Ющенко было во всём.

Начиная от детей в американской школе и заканчивая #нечипайтемоиххлопцив.

Не видящие это - слепы от рождения.

Или ипанутые по жизни.

Доповідь не тисну зазвичай, але для цієї юльковатниці, любительки дружіть флатамє зробив виняток.

Свою гнилу пащєку на голодомор роззявила, гнида.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

А Єгорка тута під яким ніком?

та это обобщенное.. откликается RiG, такой же бестолковый и метушливый, с ограниченным словарным запасом, как суповский егорий... тот был настолько упоротый дрыщ, что задолбал даже СУповских неадекватов.. :fp1:

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

та это обобщенное.. откликается RiG, такой же бестолковый и метушливый, с ограниченным словарным запасом, как суповский егорий... тот был настолько упоротый дрыщ, что задолбал даже СУповских неадекватов.. :fp1:

Та цей також, одна фраза у всіх темах. :bluet:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ватнік, біжи ще й на СУП ізподтішка мфнуси ставить, як ти це зазвичай робиш :bluet:

дурко, вышиватниковое, я не бываю на твоей родной помойке, не тешь себя иллюзиями.. :pleasant:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

дурко, вышиватниковое, я не бываю на твоей родной помойке, не тешь себя иллюзиями.. :pleasant:

Я би втішився, якби ти прибрався на свою родіну в Чебоксари, ватнік...

Link to comment
Share on other sites

Та цей також, одна фраза у всіх темах. :bluet:

ну да, оно думает, чтоесли долго повторять юлька-мудачук, и кричать слава украине, то в его бред кто-то поверит.. тут еще один такой одичавший патриот бродит - бордерлендер - на почве любви к дрыщу совсем потолок обвалился..

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я би втішився, якби ти прибрався на свою родіну в Чебоксари, ватнік...

оттого, что ты двести раз повторишь твое любимое слово -ватник, умней выглядеть ты не станешь.. обнови прошивку, лапоть..

Змінено користувачем asmodey
Link to comment
Share on other sites

ну да, оно думает, чтоесли долго повторять юлька-мудачук, и кричать слава украине, то в его бред кто-то поверит.. тут еще один такой одичавший патриот бродит - бордерлендер - на почве любви к дрыщу совсем потолок обвалился..

:rofl:  :good: Сільно!

Link to comment
Share on other sites

оттого, что ты двести раз повторишь твое любимое слово -ватник, умней выглядеть ты не станешь.. обнови прошивку, лапоть..

Чєбоксари то туди, дружбан флатамі ----------------------------> *

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Перепрошую, а кого це  Ви назвали президентом? Того нездару, що просрав колосальну довіру? Того  телепня, що реанімував ПР, через що гинуть наші люди? 

Того,  якого  по  указці  Пуйла  обгадила  ваша  багіня.  Жили  б  при  Ющенкові  ще  5  років  і  горя  не  знали б. 

Link to comment
Share on other sites

 

Ви, певно не бачили. 

#89 icon_share.png  Аліє : Сьогодні, 10:06

Новачок

  • Ukraine.png
Re: Дрыщи,ваша тема,обсудим?Как ВАЮ повел сына в военкомат!

RiG : 11 Авг 2014 - 12:13snapback.png

 

Я ніколи б не встрявала у такі розборки, якби Ви та Мазепа не продукували очевидної і нічим не підкріпленої маячні про медведчуківську бютошоблу. Маю зуб за мою гілочку. Ви там добре розважалися, безсовісно, нагло, паскудно, як типовий дрищ. Тому попереджую. Ще раз про мед.- тимош.  бютошоблу без задокументованих  фактів - отримаєте дуже неприємні речі. Дискусію треба вести цивілізовано,  а не по бидлячому. 

 

 

 

Похєр.

 

трещит егорка пуканом(С)

 

Здоров, главпукан. :gigi:

 

Що, викликали бойци на підмогу, запаси гівна іссяклі. :weep:

 

А чого бютораси так нєрвно реагують на те, що Мудачук їм башляє ? Пукани просто палають вогнем. :D

 

От ви мене, наприклад, постійно з Єгоркою плутаєте, але мені то пох, так як знаю, що це хєрня. B-)  

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

Того,  якого  по  указці  Пуйла  обгадила  ваша  багіня.  Жили  б  при  Ющенкові  ще  5  років  і  горя  не  знали б. 

горе вы знаете не потому, что дрыща нет, а потому, что у вас с головой не в порядке..попробуйте обратиться к специалисту..

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Чєбоксари то туди, дружбан флатамі ----------------------------> *

тебя в чебоксарах анально обидели, дрыщ? и, видать, флотские?  бедняга.. :nose3: иногда, читая таких недалеких, как ты, мне становится не по себе - ведь многие могут подумать, что все украинцы такие недоумки...

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

тебя в чебоксарах анально обидели, дрыщ? и, видать, флотские?  бедняга.. :nose3: иногда, читая таких недалеких, как ты, мне становится не по себе - ведь многие могут подумать, что все украинцы такие недоумки...

В Чєбоксарах таке гівно як ти продукують, дружбітєль флотамі. Виходить по всьому, що гівняне місто...

Link to comment
Share on other sites

Похєр.

 

 

Здоров, главпукан. :gigi:

 

Що, викликали бойци на підмогу, запаси гівна іссяклі. :weep:

 

А чого бютораси так нєрвно реагують на те, що Мудачук їм башляє ? Пукани просто палають вогнем. :D

 

От ви мене, наприклад, постійно з Єгоркою плутаєте, але мені то пох, так як знаю, що це хєрня. B-)  

дуремар, никто ничего не путает - просто "егорий" - это обобщенный образ шароварника, без мозгов и воображения, только порочащего образ украинца - патриота своим недалеким хуторянским рагулизмом..здесь на форуме таких егорок несколько - ты, аутсайдер, шпилька, бордерлендер и еще одна дамочка с каким-то цветочным ником..это последняя стадия дрыщизма..

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...