Перейти до змісту

Харьков готовится?


GarryN

Recommended Posts

Я не собиралась кстати ни чем брызгать.

Просто хочется понять.

Если мэр Киева кроме всего прочего должен быть еще и медийной фигурой и лояльной к власти, то мэром любого областного центра может быть хоть орк, хоть гоблин, но действительно очень полезный и действенный.[/quot

 

так вот почему меры киева. тупой еще тупее.

Link to comment
Share on other sites

а ну ка расскажи нам охуенные истории про то, что должен делать мер?

Ви ж явно не чекаєте серьозної розмови.

 

В обов'язки міського голови входить і транспорт, і комуналка, і охорона здоров'я, і навколишнє середовище, і навіть регулювання господарчих відносин, від будівництва до кіосків. То й розповідь про здобутки "гарного господарника" очікувалась на рівні - дві розв'язки збудовані, комунальний транспорт трохи оновлений, порядок з кіосками на зупинках наведений, бандюки з ринку прибрані, вартість проїзду у комунальному транспорті найнижча в Україні.

 

А коли у здобутки мера насилу дитячий майданчик згадують - то пробачте, це лише доказ того, наскільки харків'ян дешево купити.

Змінено користувачем GSkovoroda
Link to comment
Share on other sites

нахуя передергивать про детскую площадку?

акцент был на ремонт придомовых территорий, который не делался с царя гороха

и не одного двора, и в разных районах..или не мерского ума это дело?

по транспорту - метро строили, открывали новые станции - чем плохо ? (ну конечно сейчас вспомнят про лавочки...да - лавочки это и есть мерзость Кернеса)

построена окружная 

порядок с киосками в Харькове на голову выше, чем в Киеве и нет этих стихийных рынков возле каждого выхода из любой станции метро

 

охрана здоровья и коммуналка - это общегосударственный пистуц

Link to comment
Share on other sites

Кто бы про тупость говорил.

Я думаю, то вони рефлексують. У душі відчувають сором, що вибрали негідника, а сміливості визнати не мають. А відчувати себе сміттям неприємно. От і відгавкуються безпорадно.

Link to comment
Share on other sites

У Хрякові зміни, наскільки пригадую, були зроблені Гєпою за рахунок розпилів коштів на Евро-2012. У хряківчан Гєпа є "компромісною" фігурою - не свідоміт (українська мова й культура у Хрякові в загоні), але й не ватнік.
Link to comment
Share on other sites

Я думаю, то вони рефлексують. У душі відчувають сором, що вибрали негідника, а сміливості визнати не мають. А відчувати себе сміттям неприємно. От і відгавкуються безпорадно.

 

бля, ты таки дебил

Link to comment
Share on other sites

нахуя передергивать про детскую площадку?

акцент был на ремонт придомовых территорий, который не делался с царя гороха

Другий раз повторюю, прибирання у під'їзді, упорядкування двору - то рівень жеку. Ви у квартплаті гроші видаєте жеку, щоб там прибирали. Ставити у заслугу меру прибирання у дворі чи світло у під'їзді - то смішно.

 

Про темпи будівництва метро ми вже почули - одна станція за вісім з половиною років. А нові трамваї з'явилися? А що у Харкові з вартістю квитка у комунального транспорті? За вісім з половиною років борги міського бюджету зменшувались? (жарт) В скільки разів збільшились борги міського бюджету? Скільки нових парків чи скверів робито? Скільки парків знищено?

Link to comment
Share on other sites

Другий раз повторюю, прибирання у під'їзді, упорядкування двору - то рівень жеку. Ви у квартплаті гроші видаєте жеку, щоб там прибирали. Ставити у заслугу меру прибирання у дворі чи світло у під'їзді - то смішно.

 

Про темпи будівництва метро ми вже почули - одна станція за вісім з половиною років. А нові трамваї з'явилися? А що у Харкові з вартістю квитка у комунального транспорті? За вісім з половиною років борги міського бюджету зменшувались? (жарт) В скільки разів збільшились борги міського бюджету? Скільки нових парків чи скверів робито? Скільки парків знищено?

 

свободен

продолжать разговор с человеком, который тупо перекручивает и несет свою унылую хуйню - не вижу смысла

Link to comment
Share on other sites

бля, ты таки дебил

Я попереджав, що до серозної розмови ви не готові - бо маєте містечкове мислення "добрий мер - бо в мене у дворі прибрали". Це дуже дешево - а дешевок у нас не цінують. Не по силах дорослі розмови - не треба відразу в страху лайно на всі боки кидати, злийтеся тихенько.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Конкретики від цього контингенту не очікуйте, буде лише щось накшталт "да пасматрітє сколька он всєго сдєлал!"

Ви були праві - як тільки задав конкретні (та неприємні) питання, відразу й злилися.

Link to comment
Share on other sites

Другий раз повторюю, прибирання у під'їзді, упорядкування двору - то рівень жеку. Ви у квартплаті гроші видаєте жеку, щоб там прибирали. Ставити у заслугу меру прибирання у дворі чи світло у під'їзді - то смішно.

 

?

в харькове нет ни жеков ни райсоветов. учите мат часть.

Link to comment
Share on other sites

Я теж очікував розповідей про те який в Харкові гарний бізнес-клімат, які законослухняні менти, як нікого не пресує податкова. Як в місті створено десятки тисяч нових високооплачуваних робіт.

 

Замість  цього отримав доповідь про дитячі майданчики і декілька кілометрів метро. Я уявляю що там Харків собі обирав раніше якщо Гєпа з таким багажем це круто...

 

P.S. Я не проти дитячих майданчиків. Потрібна річ.

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

в харькове нет ни жеков ни райсоветов. учите мат часть.

Здивуйте мене. У цій матчастині буде написано, що мер особисто займається впорядкуванням придомової території?

 

Якщо ви хочете розповісти, що перейменували жек в жилкомсервис (чи як там у вас) й від того зробили революцію в житлово-комунальному господарстві - то пошукайте наївних для цих байок. На неприємні питання про ефективність роботи вашого мера є відповіді?

Link to comment
Share on other sites

Я думаю, то вони рефлексують. У душі відчувають сором, що вибрали негідника, а сміливості визнати не мають. А відчувати себе сміттям неприємно. От і відгавкуються безпорадно.

 

Не тільки. Там ще є спільність світоглдядних цінностей з Гєпою, в тому числі троллінг та дешеве позерство.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

нахуя передергивать про детскую площадку?

акцент был на ремонт придомовых территорий, который не делался с царя гороха

и не одного двора, и в разных районах..или не мерского ума это дело?

по транспорту - метро строили, открывали новые станции - чем плохо ? (ну конечно сейчас вспомнят про лавочки...да - лавочки это и есть мерзость Кернеса)

построена окружная 

порядок с киосками в Харькове на голову выше, чем в Киеве и нет этих стихийных рынков возле каждого выхода из любой станции метро

 

охрана здоровья и коммуналка - это общегосударственный пистуц

верно подмечено.

нахуя передергивать про детскую площадку?

акцент был на ремонт придомовых территорий, который не делался с царя гороха

и не одного двора, и в разных районах..или не мерского ума это дело?

по транспорту - метро строили, открывали новые станции - чем плохо ? (ну конечно сейчас вспомнят про лавочки...да - лавочки это и есть мерзость Кернеса)

построена окружная 

порядок с киосками в Харькове на голову выше, чем в Киеве и нет этих стихийных рынков возле каждого выхода из любой станции метро

 

охрана здоровья и коммуналка - это общегосударственный пистуц

верно подмечено.

Link to comment
Share on other sites

верно подмечено.

 

верно подмечено.

Схоже, здивувати мене з жеками не вийшло. Вийшов пшик. А на інші неприємні питання про ефективність роботи вашого мера є відповіді?

Link to comment
Share on other sites

Схоже, здивувати мене з жеками не вийшло. Вийшов пшик. А на інші неприємні питання про ефективність роботи вашого мера є відповіді?

 

ты хоть отдыхай иногда, а то день и ночь чего то просишь, добиваешься.

 

Тебе харьковчане делятся своими мыслями и всё, ты с этим не согласен, говоришь что это всё не так и тебе виднее как тут у нас в Харькове обстоят дела. Мало того ты при этом оскорбляешь направо и налево.., 

Тебе самому это ничего не напоминает? Ну например как москали рассказывают как нам украинцам жить нужно?  

Так я тебе скажу что ты, что москали один в один - зомби.

Link to comment
Share on other sites

ты хоть отдыхай иногда, а то день и ночь чего то просишь, добиваешься.

 

Тебе харьковчане делятся своими мыслями и всё, ты с этим не согласен, говоришь что это всё не так и тебе виднее как тут у нас в Харькове обстоят дела. Мало того ты при этом оскорбляешь направо и налево.., 

Тебе самому это ничего не напоминает? Ну например как москали рассказывают как нам украинцам жить нужно?  

Так я тебе скажу что ты, что москали один в один - зомби.

 

 

Ти б Гєпі грошей позичів?

Ключа від квартири залишив?

 

Я вважаю, що зомбі - це ті, хто агресивно доводить, що найкращий мер Харкова - це покидьок, крадій, вбивця, людина, яка приймала участь в шматуванні України, фізично знущалася над людьми, зачистила незалежні від нього мас-медіа в місті. І все це тупо ігнорується під соусом міфу "крєпкава хазяйствєнніка".

Link to comment
Share on other sites

Ти б Гєпі грошей позичів?

Ключа від квартири залишив?

 

Я вважаю, що зомбі - це ті, хто агресивно доводить, що найкращий мер Харкова - це покидьок, крадій, вбивця, людина, яка приймала участь в шматуванні України, фізично знущалася над людьми, зачистила незалежні від нього мас-медіа в місті. І все це тупо ігнорується під соусом міфу "крєпкава хазяйствєнніка".

Да и кто здесь такое говорит, это всё ваше бурное воображение, я лишь сказал что на будущих выборах Гепе ничего не грозит, и  пояснил почему. Вы же пытаетесь меня переубедить, но зачем оскорблять харьковчан???  Если Кернес плохой мер, то его не выберут на выборах!!!  Это демократия как дважды два. Харьковчане же будут выбирать не вашего мера, а в своём городе, всё для себя.

Link to comment
Share on other sites

Я попереджав, що до серозної розмови ви не готові - бо маєте містечкове мислення "добрий мер - бо в мене у дворі прибрали". Це дуже дешево - а дешевок у нас не цінують. Не по силах дорослі розмови - не треба відразу в страху лайно на всі боки кидати, злийтеся тихенько.

 

да какой смысл тебе что-то пояснять, если ты слышишь только себя и не читаешь того, о чем речь

разговор начался о с того -  почему Гепа победит на выборах

я объяснил, что для тех, кто в основном ходит на выборы - он делает то, что они хотят видеть

выгораживать Гепу оно мне нах не впало, о чем заранее предупредил

 

но нет же

начинаются вопросы, вопросы, вопросы

засунь их себе в жопу эти вопросы

простому избирателю похуй дефицит городского бюджета

Link to comment
Share on other sites

Да и кто здесь такое говорит, это всё ваше бурное воображение, я лишь сказал что на будущих выборах Гепе ничего не грозит, и  пояснил почему. Вы же пытаетесь меня переубедить, но зачем оскорблять харьковчан???  Если Кернес плохой мер, то его не выберут на выборах!!!  Это демократия как дважды два. Харьковчане же будут выбирать не вашего мера, а в своём городе, всё для себя.

 

:lol2:

Link to comment
Share on other sites

Взагалі то, тут намалювалася група таваріщєй, що сповідує примітивне кліше: підірас, зато свой.

Овоча так само обирали.

Історія вчить лише тому, що вона нічому не вчить.

 

Обирають покидька і мерзрту, а потім верещать: нє аскарбляйтє нас! :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На бульваре Слинько неизвестный открыл стрельбу из автомата

 

Задержали. Скрутил народ ,милиция приехала позже. Отпиздили идиота.

Link to comment
Share on other sites

Какие-то разборки с участием таксиста. Ментов приехало машин 15. Но когда стрелка уже пиздили ногами местные мужики


BvQnylOIMAECxbu.jpg


BvQnxsMIQAE5Kge.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тебе харьковчане делятся своими мыслями и всё,

Я задав уточнюючі питання. До ваших думок про вивчення матчастини харківських жеків. Бо поради про вивчення матчастини малувато, щоб з'ясувати, звідки у вас, харків'ян, така любов до мера мерзотного вигляду. Я чотири рази задавав питання - але жодної відповіді не отримав. Отримав пораду про вивчення матчастини і запевнення в тому, що ті, хто задають уточнюючі питання - зомбі. Вочевидь ті, хто по життю питань не мають - не зомбі. Цілком логічно.

Link to comment
Share on other sites

засунь их себе в жопу эти вопросы

Ви вже кілька разів підкреслюєте, що середній виборець у Харкові - тупа бидлота. Мені не хотілося так думати про харків'ян, бо бачив серед них гідних людей. Але, спілкуючись з вами, змушений погодитись - таки бидлота.

Link to comment
Share on other sites

Ви вже кілька разів підкреслюєте, що середній виборець у Харкові - тупа бидлота. Мені не хотілося так думати про харків'ян, бо бачив серед них гідних людей. Але, спілкуючись з вами, змушений погодитись - таки бидлота.

 

ну иди нахуй с этой мыслью 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...