Перейти до змісту

Надо было Юща назначать министром иностранных дел вместо Климкина ...


Citizen UA

Recommended Posts

Отправили бы его сегодня на переговоры к Штайнмайеру дорожные карты рисовать.

И пускай ипут друг другу мозги хоть до усрачки. И европидары при деле, и Украина

тем временем разберется с колорадской нечистью на Лугандоне

 

Министр иностранных дел Германии надеется найти политическое решение, которое позволило бы прекратить огонь в Донбассе. Об этом сообщает Немецкая Волна

"Речь идет, прежде всего, о дорожной карте для установления длительного прекращения огня и основу для эффективного пограничного контроля", - отметил министр

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Отправили бы его сегодня на переговоры к Штайнмайеру дорожные карты рисовать.

И пускай ипут друг другу мозги хоть до усрачки. И европидары при деле, и Украина

тем временем разберется с колорадской нечистью на Лугандоне

 

Министр иностранных дел Германии надеется найти политическое решение, которое позволило бы прекратить огонь в Донбассе. Об этом сообщает Немецкая Волна

"Речь идет, прежде всего, о дорожной карте для установления длительного прекращения огня и основу для эффективного пограничного контроля", - отметил министр

:tu: Класно було б показати німакам, як їхні дипломати виглядають зі сторони.

Link to comment
Share on other sites

МЗС це зараз фронт не менш важливий ніж саур могила або горлівка.

 

Росія постійно підвищує ресурс, задіяний проти України. Уже не переправляють із Криму залишки із складів, направляють уже найновіше озброєння російського виробництва, пішов потужний ресурс живої сили. Без активної допомоги демократичного світу добром це не закінчиться. Про це кричати треба.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а што ето за дорожная карта такая?

джокер, штоле? 

Ну, саму то карту я не видел, но видел Юща, который чото там на ней показывет  :nose3:

 

http://operkor.files.wordpress.com/2013/06/gaso.jpg?w=300&h=294

МЗС це зараз фронт не менш важливий ніж саур могила або горлівка.

 

Росія постійно підвищує ресурс, задіяний проти України. Уже не переправляють із Криму залишки із складів, направляють уже найновіше озброєння російського виробництва, пішов потужний ресурс живої сили. Без активної допомоги демократичного світу добром це не закінчиться. Про це кричати треба.

Можно узнать об успехах нашей дипломатии под предводительством Климкина?

Link to comment
Share on other sites

а я писав про успіхи?

я писав, що ситуація критична, а наш МЗС по-олімпійскі спокоєн.

Так отож... Той Клімкін має вигляд школяра, що випадково потрапив на дорослу тусовку

Link to comment
Share on other sites

а я писав про успіхи?

я писав, що ситуація критична, а наш МЗС по-олімпійскі спокоєн.

А шо робити, коли європейці пропонують, фактично, визнати Лугандонію (чи навіть дві) і сідати з ними за стіл переговорів. Погодитись? І це коли дитині видно, що то лише пуйловські маріонетки.

Link to comment
Share on other sites

Ну вот о чем можно с этими гнидами договариваться? Какие, нахуй, дорожные карты?

 

Пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков опроверг заявления о поставках танков из России террористической группировке ДНР. Об этом сообщает ИТАР-ТАСС

"Мы неоднократно говорили, что никакая техника туда не поставляется", - подчеркнул Песков в интервью радиостанции "Говорит Москва".

Link to comment
Share on other sites

А шо робити, коли європейці пропонують, фактично, визнати Лугандонію (чи навіть дві) і сідати з ними за стіл переговорів. Погодитись? І це коли дитині видно, що то лише пуйловські маріонетки.

 

 

перш за все, треба активно тиражувати докази російської агресії.  Покази полонених, документи, відеодокази, космічні зйомки, я не знаю що іще.

Але про це мають знати і говорити у світі.

Скликати конференції, замовляти статті у європейській пресі.

 

і уже на цьому фоні звертатись за підтримкою.

 

але нічого цього не робиться.

Link to comment
Share on other sites

перш за все, треба активно тиражувати докази російської агресії.  Покази полонених, документи, відеодокази, космічні зйомки, я не знаю що іще.

Але про це мають знати і говорити у світі.

Скликати конференції, замовляти статті у європейській пресі.

 

і уже на цьому фоні звертатись за підтримкою.

 

але нічого цього не робиться.

Треба спитать у Луценка. Знову щось секретне мають у запасі, мабуть?

Link to comment
Share on other sites

Юлько-дрищикам Ющ буде снитися і в гробу страшними кошмарами.Він їхню Вагіню витягнув з гівна і вивів в люди,а як ВАНА почала підсирати,запхав туди де вона по замовчуванню мала бути зі самого початку своєї політичної кар"єри,в Качанівку.Побувавши на курорті в Качанівці,ВАНА була на той час ізольована від суспільства і народ спокійно розібрався про її "заслуги" і помалу перетворив її в політ. "груз 200".

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...