Перейти до змісту

Какие будут предложения по Приднестровью?


leelee

Recommended Posts

1.  Рашки  ще  на  Землі  не  було,  коли  українці  жили  в Криму.

2.  Придністров'я -  це  землі  Галицько-Волинського  князівства,  це  українські  села,  відправлені  Сталіним  до  Молдови.  Чи  часто  українці  заселяють  цілими  селами  чужу  територію?

3. А человечество, говорят, произошло из Африки.  Поэтому Европу и Азию с Америкаме надо разделить меж Конгами, Анголами да Зимбабвами с Сомали

Link to comment
Share on other sites

както дажы неловко спрашивать про Молдавское княжество вообще или про Турцию в частности 

Було  таке,  було,  але  я  про  українські  села.  У  нас  теж  Радянський  Союз  був,  але  вже  нема,  ще  була  Польща,  Австрія,  тощо... а  села  як  були  українські,  такі  й  залишилися.  Гости  приходят  и  уходят,  а хозяева  остаются.

 

Р.S.  Я  не  кажу  щось  відбирати,  воно  само  розв'яжеться.

Link to comment
Share on other sites

3. А человечество, говорят, произошло из Африки.  Поэтому Европу и Азию с Америкаме надо разделить меж Конгами, Анголами да Зимбабвами с Сомали

Та  Ви  про  Західну  Україну,  видать,  нічого  не  чули.  Нашим  стоянкам  багато  років,  ой  як  багато, ще  й  Африки,  певно,  тоді  не  було. :)

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ясное дело, поможем

 

и нахуй нам это надо?

 

у нас своих военных проблем нет, да? С жиру блядь бесимся, интернациональная помощь на кончике келдыша чешется?  :X

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та  Ви  про  Західну  Україну,  видать,  нічого  не  чули.  Нашим  стоянкам  багато  років,  ой  як  багато, ще  й  Африки,  певно,  тоді  не  було. :)

оно смешно, конечно, но договор о неприкосновенности границ это то, что сохраняло многие годы относительную стабильность в мире. 

Я уж не говорю про то, что глупо делить шкуру неубитого медведя.  Особенно когда у самих шкура трещит

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Там до 40% українців

Які хотіли б жити в Україні

До того ж це колись була Херсонська область

 

 да сралась им наша страна.

 

у них у большинства по 3,5 паспорта на рыло - украинский, российский, молдавский и ПМР...

Мой одногрупник ещё в 90-х имел российский,украинский и пмр паспорта...

Пару лет назад сделал молдавский...

При этом родители у него чистые хохлы, оба из одного села под Бердянском, фамилия на "ишин" оканчивается...

 

И одногрупник и его родители скорее сдохнут чем в Украине жить будут 

Link to comment
Share on other sites

1.  Рашки  ще  на  Землі  не  було,  коли  українці  жили  в Криму.

2.  Придністров'я -  це  землі  Галицько-Волинського  князівства,  це  українські  села,  відправлені  Сталіним  до  Молдови.  Чи  часто  українці  заселяють  цілими  селами  чужу  територію?

Украина родина слонов.

Вопросов больше нет.

Link to comment
Share on other sites

а можно какой-нить конкретики? названия и т.п.

Тих  сіл  занадто  багато,  щоб  їх  називати.  Заходите  у  Вікіпедію  і  дивитеся  райони  Придністров я  з  гори  на діл. 

Особливо  північні  Кам янський,  Рибницький -  суцільні  українські  топоніми,  більш  до  півдня -  українські  вже  помережані   з  молдавськими  та  совдепівськими.  Там  же  ж  є  і  національний  склад.

 

Здавна  кордоном  між  народами,  державами  були  водойми,  і  тут  не  виняток - Дністер  розділяв  українців  та  молдаван. 

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

оно смешно, конечно, но договор о неприкосновенности границ это то, что сохраняло многие годы относительную стабильность в мире. 

 

об этом уже можно забыть, уж хуйло постаралось.

но тут, думаю, как раз тот случай, когда не буди лихо, пока оно тихо, а следовательно, хуйлостану скоро пиздец.

и даже мы тому будем свидетелями B-)

Link to comment
Share on other sites

Тих  сіл  занадто  багато,  щоб  їх  називати.  Заходите  у  Вікіпедію  і  дивитеся  райони  Придністров я  з  гори  на діл. 

Особливо  північні  Кам янський,  Рибницький -  суцільні  українські  топоніми,  більш  до  півдня -  українські  вже  помережані   з  молдавськими  та  совдепівськими.  Там  же  ж  є  і  національний  склад.

 

Здавна  кордоном  між  народами,  державами  були  водойми,  і  тут  не  виняток - Дністер  розділяв  українців  та  молдаван. 

 

Як Рейн  між Німеччиною і Францією? Залишился знайти українського Наполеона :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Заходите  у  Вікіпедію  і  дивитеся  райони  Придністров я  з  гори  на діл. 
мне не надо ходить в Википедию - я живу на границе с ПМР, когда-то бОльшая часть ПМР была с нами в составе одной Бессарабской губернии

 

 

 


суцільні  українські  топоніми,  більш  до  півдня -  українські  вже  помережані   з  молдавськими  та  совдепівськими.
топонимы в наших краях не есть признаком, равно как и фамилии, например - в молдавских селах поголовно Дьяченки-Петренки и даже очень много Шевченко, но молдаване рэпаные, не отшкребешь. равно как и МариОгло, УнгурЯн, хЫнкул-ГЫнкул - стопиццот %% украинцы. тут все ОЧЕНЬ перемешано и не так прозрачно как в той же ЗУ. скифы-греки-римляне и т.д., турки много наследии, татары добегали, ну и т.п.....  земли в основном заселялись - кем кто когда успел..... тут лоскутное одеяло и потому ОГРОМНАЯ просьба - со штангенциркулями для измерения черепов и определения аутентичности тут не ходите.

 

заранее спасибо

 

 

 


Дністер  розділяв  українців  та  молдаван. 
:fp1:
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2.  Придністров'я -  це  землі  Галицько-Волинського  князівства,  це  українські  села,  відправлені  Сталіним  до  Молдови.  Чи  часто  українці  заселяють  цілими  селами  чужу  територію?

 

До чого тут Галицько-Волинське князівство? Ми говоримо про реальну політику.

Так, ці землі належади Галицькому (ще до об'єднання з Волинським) князівству - достатньо глянути на карту Галицького князівства часів Ярослава Осьмомисла чи прочитати про пониззя Дунаю - . І?

Румунські землі туди теж входили - румунське місто Галац це Малий Галич, заснований в ті часи.

 

http://history.ui.ua/UploadFiles/File_58272148Ai.jpg

І що, є плани на Румунію? ))

 

Справа не в Галицькому князівстві, а втому. що в Придністров'ї українці найбільша етнічна спільнота, близько 40% потім молдавани і росіяни .а далі вже болгари і т.п.

 

З іншого боку адептам непорушності кордонів - не смішіть людей, кордони Югославії після війни перекроювались купу разів і всі зараз в ЄС.

 

Україна має виходити з реальних політичних інтересів, а історична приналежність земель і величезний %української діаспори - це лише хороший привід, якщо в інтересах держави буде таке приєднання. Якщо приєднання нам нецікаве - хорош ий привід впливати на політику інших держав на цій території.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Справа не в Галицькому князівстві, а втому. що в Придністров'ї українці найбільша етнічна спільнота, близько 40%

 

Скацаплена, совкова спільнота, яка наразі годується з рук кацапів і мріє, що їх приєднають до Разеї (разом з територією України, звичайно).


 

 

 


Пусть сами определят на референдуме,к кому им присоединяться. Возможно таким образом,что часть территории отойдёт Украине,а часть Молдове.

 

Ті хто говорить про приєднання цього моторошно-совкового непорозуміння не зовсім розуміють реалії, чим це відрізняється від рефередуму в Кримнаш? Там 60% разеян етнічних.

Вони вже декілька раз проводили "референдум" 146% за приєднання до кацапії, просять хуйла пробити коридор через територію України і таки приєднати їх.

 

ІМХО не треба Україні ні ця територія (у нас і своєї вистачає) ні тим більше люди, які на хуйла моляться, і зробили з досить процвітаючої території якесь расейське дно.

Link to comment
Share on other sites

Цікаво,  а  чому  Молдавії  ці  території  треба,  Росії  вони  конче  потрібні,  а  нам  зовсім  ні.

 

Щодо  скацаплених.  Дуже  часто  спостерігаю,  як  підлітки  зі  східних  областей  відрізняються  вже  від  своїх  батьків  проукраїнською  ментальністю. Треба  тільки  роботу  проводити.

 

Я  не  закликаю  ні  до  референдумів,  ні  до  насильницького  приєднання,  мене  лише  дивує,  як  нам  нічого  не  треба,  навіть  колишніх  своїх  земель.

Ще  турки,  до  речі,  є.  І  вони  там  колись  господарили.  Давайте  ще  їх  включемо  у  претенденти  і  будемо  дискутувати,  кому  краще  ці  землі  собі  приєднати.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

мне не надо ходить в Википедию - я живу на границе с ПМР, когда-то бОльшая часть ПМР была с нами в составе одной Бессарабской губернии

 

 

 

топонимы в наших краях не есть признаком, равно как и фамилии, например - в молдавских селах поголовно Дьяченки-Петренки и даже очень много Шевченко, но молдаване рэпаные, не отшкребешь. равно как и МариОгло, УнгурЯн, хЫнкул-ГЫнкул - стопиццот %% украинцы. тут все ОЧЕНЬ перемешано и не так прозрачно как в той же ЗУ. скифы-греки-римляне и т.д., турки много наследии, татары добегали, ну и т.п.....  земли в основном заселялись - кем кто когда успел..... тут лоскутное одеяло и потому ОГРОМНАЯ просьба - со штангенциркулями для измерения черепов и определения аутентичности тут не ходите.

 

заранее спасибо

 

 

 

:fp1:

 

Якщо  брати  за  основу  совдепівські  часи  і  тогочасне  переміщення  народів,  то  кінців  не  знайдеш.

Але  хто  там  жив  до  1-ї  світової?  Є  у  Вас  якісь  дані?

 

Якщо  Ви  від  них  так  близенько,  чи  знаєте,  які  зараз  у  Придністров ї  (серед  простого  люду)  настрої,  я  маю  на  увазі  після  нападу  Росії?

Link to comment
Share on other sites

Цікаво, а чому Молдавії ці території треба, Росії вони конче потрібні, а нам зовсім ні.

 

Молдові вони потрібні бо там залишки молдавської промисловості. Молдавська ГРЕС  та Дубосарська ГЕС, ГТС Молдови, за газ, який використовують у Придністров'ї - борги кацапія виставляє Молдові (вже більше 5 млрд. доларів).

Кацапстану зрозуміло для чого потрібно - контроль над молдавською ГТС, виробленням електроенергії, та й взагалі війскова присутність поближче до кордону з ЕС і НАТО.

 

Навіщо вам ці території, які прив'язані до Молдови?

Це приблизно як Крим кацапії потрібен.

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Якщо  брати  за  основу  совдепівські  часи  і  тогочасне  переміщення  народів,  то  кінців  не  знайдеш. Але  хто  там  жив  до  1-ї  світової?  Є  у  Вас  якісь  дані?

а при чем совдепия, если, как выше писала, уже проживавшие тут с 19 в. перемешались так, что только фамилии остались, а в молдавских селах все Дьяченки-Петренки-Шевченки ходят в храм со службой на молдавском языке, школа с молдавским языком преподавания, а про лица я ваапще молчу... т.е. если глянуть в глубь таких семей хотя бы лет на 150-200 - там все молдаване и Вы им предлагаете резко стать этничными украинцами на том основании, что у них  фамилия на -ко и в какой-то период истории на этих землях были украинцы????  я как раз и говорю о том, что не совдепией одной эти земли наполнялись....

 

вот Вы предлагаете часть когда-то Волынского(???) княжества вернуть - ну а что на это скажет та же România Mare? Вы готовы отдать взамен ту же Бессарабию (а про Герцу+р-н я воопще молчу)? у нас могут подтянуться болгары (которые считают земли Буджака своими и они правы - их прадеды эту землю распахивали), с Молдовы гагаузы со своей Гагаузией тоже слово скажут (потому что с Гагаузией там все также очень зыбко) - и понеслась.... оно того стоит???

 

 

еще раз - тут ОЧЕНЬ СИЛЬНО МНОГОНАЦИОНАЛЬНО всё, и однозначной мерки ("было наше - стало ваше - верните взад") здесь не надо, а то претендующих будет более чем дохрена.... 

 

зы. по настроениям - нет проукраинскости, в лучшем случае невмешательство (в стиле "лучше уж Украина сама определяется как ей быть, хотя что толку с Украины, какое это гос-во..."). ну и войны большинство не хочет

Змінено користувачем Nadin
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


вот Вы предлагаете часть когда-то Волынского(???) княжества вернуть -

Я  пропоную  лише  пам'ятати,  де  були  наші  землі,  хоча  б  від  12-13  ст. і  не  відмежовуватися,  якби  так  склалися  обставини.  Бо  вміємо  лише  втрачати,  як  у  20-му  ст  столітті  позбулися  своїх  земель  і  як тепер  втрачаємо.  Ще  й  при  тому  в  унісон  заявляти -  та  то  не  наше,  нам  того  не  треба.  Так  не  поступає  ні  одна  держава.  Може  тому  до  нас  так  ставляться.  Можна  нас  копнути,  можна  на  нас  плюнути.

 

Так,  між  іншим:  Польща  не  мала  своєї  держави  до  1-ї  св.  А  до  21  р.  відхопила  не  тільки  етнічні  польські  землі,  але  й  30  %  чужих  і  не  цуралася,  і  не  розшаркувалася.  І  такій  державі  Європа  допомогла,  а  ми  тільки  пальці  кусали  зі  своєю  ЗУНР.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я  пропоную  лише  пам'ятати,  де  були  наші  землі,  хоча  б  від  12-13  ст. і  не  відмежовуватися,  якби  так  склалися  обставини.  Бо  вміємо  лише  втрачати,  як  у  20-му  ст  столітті  позбулися  своїх  земель  і  як тепер  втрачаємо.  

Я конечно не оправдываю Сталина, но кто присоединил Западную Украину и Бессарабию, не помните? Или Румыния и Польша так просто бы взяли и отдали, а? А так тупо вернули взад с помощью грубой силы. И куда "пропали" поляки, составляющие большинство во Львове до начала войны, не подскажете?

 

А по поводу Приднестровья, все эти сопли-вопли, "кто, где, когда там жил" - яйца выеденного не стоят. Вон в Абхазии кацапы выгнали подавляющее большинство грузин нахер, и не парятся. В Приднестровье еще проще, защемить 240 тысяч "русских" - вообще проблемы не составит, особо сопротивляющиеся - в Днестр: или вплавь в Молдавию или камнем ко дну.

 

Но опять же, до завершения Лугандонской эпопеи говорить об это рано. И то, завершить Лугандон нужно так, чтобы приднестровские кацапы видели, что мы не шутки шутить собираемся, и сами улепетывали только от слухов о нашем приближении. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Цікаво,  а  чому  Молдавії  ці  території  треба,  Росії  вони  конче  потрібні,  а  нам  зовсім  ні.

 

Причина та же, по которой мы сейчас бьёмся в лугандонии... По той же причине Грузия бьётся за Осетию, Армения бьётся с Азербайджаном, а Раша билась за Чечню...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Україні треба відгородити добре кордони від ПМР, щоб не лізли сюди і не переходили. І нехай Молдова з ними трахається будь-як, якщо хоче. А якщо ні - то її справа.

Відверто кажучи, мені не дуже подобається поведінка молдаван у нашому конфлікті зараз. особливої підтримки не відчуваю. Тому нехай вони своє лайно теж самі їдять.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Так,  між  іншим:  Польща  не  мала  своєї  держави  до  1-ї  св.

 

Историческая безграмотность поражает... :(

 

Это у Украины не было своего государства, а у Польши многовековая история государственности. Причём достаточно громкая история...

 

Просто в конце 18 века Россия, Австрия и Пруссия разодрали между собой Польшу и польская государственность на 150 лет прекратилась...

Link to comment
Share on other sites

 

 


И куда "пропали" поляки, составляющие большинство во Львове до начала войны, не подскажете?  

Підскажу  :).  Поїхали  на  свої  етнічні  землі.  От  тільки  нашим лемкам  дійсно  під  час  "Вісли"  дісталось.

 

Тут  мене критикують,  що  я  Галицько-Волинське  відкопую.  Але  щодо  Львова -  то  саме  воно  стало  основою,  щоб  рахувати  українське  Львів  місто  ачи  ні.

 

Щодо  Придністров я -  то  моя  позиція  така:  Воно  все  ж  більше  українське,  ніж  російське  чи  румунське.  Про  Молдову  не  кажу,  бо  і  так  зрозуміло,  що  всі  намилилися  в  Румунію.

Link to comment
Share on other sites

Историческая безграмотность поражает... :(

 

Это у Украины не было своего государства, а у Польши многовековая история государственности. Причём достаточно громкая история...

 

Просто в конце 18 века Россия, Австрия и Пруссия разодрали между собой Польшу и польская государственность на 150 лет прекратилась...

Ну  і  де  тут  моя  неграмотність?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ще й при тому в унісон заявляти - та то не наше, нам того не треба. Так не поступає ні одна держава. Може тому до нас так ставляться. Можна нас копнути, можна на нас плюнути.

 

От саме за такою логікою кацапи відхопили Крим і хочуть Наноросію створити, з перспективою контролювати всю Україну. "Ані в свайом праве, еті землі принадлежалі разейской імперіє"

 

Ви можете зрозуміти, що територія розвивалась багато років як частина Молдови?

У нас все так добре: інфраструктура, дороги і т.д. що ми можемо розвивати чужі території? Утримувати там людей (вони зараз там живуть на кацапські дотації)? То інвестуйте туди власні кошти, зараз 21 століття.

А я не хочу жити в країні, в якій відсутні нормальна медицина, освіта, жахливі дороги і старі, розвалені будинки, в яких квартира коштує шалені гроші, і при цьму вона зазіхає на чужу, непотрібну їй територію, що належить сусідам.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Україні треба відгородити добре кордони від ПМР, щоб не лізли сюди і не переходили. І нехай Молдова з ними трахається будь-як, якщо хоче. А якщо ні - то її справа.

Відверто кажучи, мені не дуже подобається поведінка молдаван у нашому конфлікті зараз. особливої підтримки не відчуваю. Тому нехай вони своє лайно теж самі їдять.

Мне вот чего то кажется, что строить " стену Коломойского" на том участке будет стоить дороже, чем отжать тот клочок земли, выгнав оттуда всех неблагонадежных и иметь природную пограничную стену в виде Днестра. У них там у всех по три паспорта разных, кто хочет - пусть уматывает в Молдавию, Рашу или  остается и не выепывается. На самом деле, подавляющее большинство останется, их дети учатся в Украине, многие по факту живут тут, оставив в Приднестровье родичей. 

 

Підскажу   :).  Поїхали  на  свої  етнічні  землі.  От  тільки  нашим лемкам  дійсно  під  час  "Вісли"  дісталось.

 Куда они уехали, не смешите.  Их всех взяли и "уехали" в товарных вагонах. "Висла" - это  уже чуть другое.

 

От саме за такою логікою кацапи відхопили Крим і хочуть Наноросію створити, з перспективою контролювати всю Україну. "Ані в свайом праве, еті землі принадлежалі разейской імперіє" Ви можете зрозуміти, що територія розвивалась багато років як частина Молдови?

 

Нет вы не правы. Если бы они развивались, как Молдавия - они бы жили в Молдавии. А так они развиваются как наш Лугандон, если  его оккупирует Хуйло. Или вы думаете, что 240 тыщ ватников могут построить "государство" как часть Молдавии? Как только оттуда уберутся кацапские дотации и военные базы, так они сами заплачут "заберите нас кто-нибудь". Там сейчас реально территория - полупустыня, по большому счету бери - не хочу.  

Змінено користувачем Сорока
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...