Перейти до змісту

Какие будут предложения по Приднестровью?


leelee

Recommended Posts

От саме за такою логікою кацапи відхопили Крим і хочуть Наноросію створити, з перспективою контролювати всю Україну. "Ані в свайом праве, еті землі принадлежалі разейской імперіє"

 

Ви можете зрозуміти, що територія розвивалась багато років як частина Молдови?

У нас все так добре: інфраструктура, дороги і т.д. що ми можемо розвивати чужі території? Утримувати там людей (вони зараз там живуть на кацапські дотації)? То інвестуйте туди власні кошти, зараз 21 століття.

А я не хочу жити в країні, в якій відсутні нормальна медицина, освіта, жахливі дороги і старі, розвалені будинки, в яких квартира коштує шалені гроші, і при цьму вона зазіхає на чужу, непотрібну їй територію, що належить сусідам.

Можете  опинитися  в  ситуації,  коли  будуть  вічно  зазіхати  на  наше.  І  не  буде  тоді  ні  доріг,  ні  медицини  тощо.

Просто  вічна  війна -  зі  сходу  і  з  заходу.

Я  не  вірю,  що  Молдова  відхопить  Придністров я.  Отож  боюсь,  що  під  протекторатом  Росії  воно  буде  завжди  "бомбочкою",  яка...

Link to comment
Share on other sites

 

 


 Куда они уехали, не смешите.  Их всех взяли и "уехали"

А  я ніби  у  Львові  цього  не  знаю.  І  що?

 

Десантник  вирішив  чомусь,  що  я  не  знаю  про  поділ  Польщі.  І  образив.  Не  можу  зрозуміти,  чому  кожен  намагається  іншого  образити,  ставиться  зверхньо,  нетактовно?  Елементарного  не  знаємо,  проте  хочемо  вирішувати  державницькі  питання.

Link to comment
Share on other sites

А  я ніби  у  Львові  цього  не  знаю.  І  що?

Тогда почему перекручиваете  сообразно вашему восприятию? Кстати, общался с поляками, у них проскакивала мысль что Львов - это их историческое наследие, отжатое несправедливо "варварами- украинцами, которых в былые времена даже в город не пускали"

 

Может поляки государства по факту и не имели во время раздела, но у меня в селе в 250 км от Киева до сих пор работает  польский костел, построенный в 1905 году и есть прихожане, так что польская государственность не менее живуча, чем наша.

Link to comment
Share on other sites

Теперь вы выяснили, что таки имела? )))))))

Спасибі,  що  "просвітили".  Очі  на  правду  розкрили.  Без  Вас я  б  навіть  не  здогадувалася.   Найголовніше,  що  усі  мої  твердження  про  20-ті  рр  зійшли  нанівець  після  вашого  коментарію.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Можете опинитися в ситуації, коли будуть вічно зазіхати на наше. І не буде тоді ні доріг, ні медицини тощо.

 

Я не розумію чим Ви відрізняєтесь від кацапів з Кримнаш? Вони приводять такі ж аргументи.

 

До речі якщо ви з ЗУ, то маєте знати, які території поляки вважають своїми, туристи з Польщі показували мені сучасні польські туристичні карти, на яких територія Галичини позначена зовсім не як територія України. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не розумію чим Ви відрізняєтесь від кацапів з Кримнаш? Вони приводять такі ж аргументи.

 

До речі якщо ви з ЗУ, то маєте знати, які території поляки вважають своїми, туристи з Польщі показували мені сучасні польські туристичні карти, на яких територія Галичини позначена зовсім не як територія України. :D

Тому  в  таких  питаннях  аналізують, хто  проживає  на  тій  чи  іншій  території  у  селах.  Переважно,  це  є  показником.  У  галицьких  селах  при  усіляких  етнічних  домішках  і  при  всіх  владах  українці  завжди  складали  не  менше  70  %.  

Link to comment
Share on other sites

А  я ніби  у  Львові  цього  не  знаю.  І  що?

 

Десантник  вирішив  чомусь,  що  я  не  знаю  про  поділ  Польщі.  І  образив.  Не  можу  зрозуміти,  чому  кожен  намагається  іншого  образити,  ставиться  зверхньо,  нетактовно?  Елементарного  не  знаємо,  проте  хочемо  вирішувати  державницькі  питання.

 

милейший, если вы знали, что у Польши было государство, ваш пассаж, что до ПМВ у Польши не было государства - просто не имеет смысла

Link to comment
Share on other sites

Скацаплена, совкова спільнота, яка наразі годується з рук кацапів і мріє, що їх приєднають до Разеї (разом з територією України, звичайно).

 

 

 

 

Ті хто говорить про приєднання цього моторошно-совкового непорозуміння не зовсім розуміють реалії, чим це відрізняється від рефередуму в Кримнаш? Там 60% разеян етнічних.

Вони вже декілька раз проводили "референдум" 146% за приєднання до кацапії, просять хуйла пробити коридор через територію України і таки приєднати їх.

 

ІМХО не треба Україні ні ця територія (у нас і своєї вистачає) ні тим більше люди, які на хуйла моляться, і зробили з досить процвітаючої території якесь расейське дно.

Нах вопрос " присоединится до хуйла!

Персонально-присоединится к Молдове,Украине или  " воссоедениться" при помощи депортаци в лоно.

Таки расадники гадостей надо лечить хирургическими методами.

 Будешь вякать про лоно- в 24 часа с ручной кладью в лоно без права возвращения!

Link to comment
Share on other sites

 

 


Тому в таких питаннях аналізують, хто проживає на тій чи іншій території у селах.

 

В Криму проживає 60% етнічних росіян, приблизно 50% сільского населення Криму - росіяни, 21% - татари (наразі думаю більше, бо це за переписом 2001)

Крим чий?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Персонально-присоединится к Молдове,Украине или " воссоедениться" при помощи депортаци в лоно.

 

Навіть питання не має стояти про приєднання до України, це територія Молдови. І ніяких рефередумів, кацапскі війска - нафік, територія - до Молдови.

 

ЗІ я б хотіла референдум у Києві про приєднання до Чилі :shuffle:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


 Про  Молдову  не  кажу,  бо  і  так  зрозуміло,  що  всі  намилилися  в  Румунію.
с чего такой вывод???? не читайте до обеда советских газет(с) :).  нет там никакого подавляющего большинства стремящихся в Румынию.  Молдова подписала ассоциацию с ЕС, безвизовый режим имеет - зачем ей терять государственность? меж Молдовой и Румынией, например, тоже есть "языковой вопрос" и Молдова как-то не согласная признавать. что молдавского языка не существует))))

 

 

 


Тому  в  таких  питаннях  аналізують, хто  проживає  на  тій  чи  іншій  території  у  селах.
ну вот давайте глянем на тутошние села - в некоторых прям разделение есть по пол села тех и тех: болгары-молдаване, украины-молдаване, украины-липоване, болгары-гагаузы.... или взять тот же  период совка - есть такое пгт.Тарутино в Одесской области, приграничное кстати,: основано немцами-переселенцами в нач.19в., потом в 40 г. немцы быстро убегали кто успел от Советов - в их дома приехали украинцы  с Винничины, а также местные болгары с гагаузами подтянулись. по итогу на сейчас болгары преобладают. внимание вопрос: чья это земля? что делать с наследниками переселенцев из Винничины, нгапример, если наследники немцев Бессарабии предъявят претензии? и таких историй тут более чем много.... 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

милейший, если вы знали, что у Польши было государство, ваш пассаж, что до ПМВ у Польши не было государства - просто не имеет смысла

Тепер  зрозуміло,  чому  Ви  мене  не  зрозуміли.  Труднощі  перекладу.

До  війни - в  українській  мові -  не  означає  буквально  за  весь  історичний  період,  а  має  ще  значення  перед  війною.

Але  невже  Ви  не  зрозуміли,  про  що  йдеться?  Держави  на  той  момент  не  було  і  враз  нахапала  земель,  що  опинилося  у  ній  30  %  нацменшин.

Link to comment
Share on other sites

Тепер  зрозуміло,  чому  Ви  мене  не  зрозуміли.  Труднощі  перекладу.

До  війни - в  українській  мові -  не  означає  буквально  за  весь  історичний  період,  а  має  ще  значення  перед  війною.

Але  невже  Ви  не  зрозуміли,  про  що  йдеться?  Держави  на  той  момент  не  було  і  враз  нахапала  земель,  що  опинилося  у  ній  30  %  нацменшин.

 

слив засчитан

Link to comment
Share on other sites

с чего такой вывод???? не читайте до обеда советских газет(с) :).  нет там никакого подавляющего большинства стремящихся в Румынию.  Молдова подписала ассоциацию с ЕС, безвизовый режим имеет - зачем ей терять государственность? меж Молдовой и Румынией, например, тоже есть "языковой вопрос" и Молдова как-то не согласная признавать. что молдавского языка не существует))))

 

 

 

ну вот давайте глянем на тутошние села - в некоторых прям разделение есть по пол села тех и тех: болгары-молдаване, украины-молдаване, украины-липоване, болгары-гагаузы.... или взять тот же  период совка - есть такое пгт.Тарутино в Одесской области, приграничное кстати,: основано немцами-переселенцами в нач.19в., потом в 40 г. немцы быстро убегали кто успел от Советов - в их дома приехали украинцы  с Винничины, а также местные болгары с гагаузами подтянулись. по итогу на сейчас болгары преобладают. внимание вопрос: чья это земля? что делать с наследниками переселенцев из Винничины, нгапример, если наследники немцев Бессарабии предъявят претензии? и таких историй тут более чем много.... 

 

 

Час  від  часу  спілкуюсь  з  молдаванами,  правда  з  Кишинева.  Склалось  таке  враження.

 

Що  стосується  "переміщення народів"  у  20  ст,  то  наслідки  важко  брати  за  основу.   Тим  більше,  якщо  розглядати  землі,  ближчі  до  Одеси.   Тому  звертаюся  до  19  ст.   І  більше  цікавлять  північні  райони  Придністров я.  Там  теж  так,  як  Ви  описували,  настроєво  і  антропологічно?

Карти  Молдавського  князівства  показують  кордон  по  Дністру,  все  ж.  Проте  не  знаю  цього  краю  аж  так  дуже  і  тому  цікава  Ваша  думка.  

Link to comment
Share on other sites

Просто в конце 18 века Россия, Австрия и Пруссия разодрали между собой Польшу и польская государственность на 150 лет прекратилась...

 

менше читайте радянську макулатуру. Польща .як незалежна держава існувала до 1569р., тобто до моменту утворення Речі Посполитої з Польщі .і ВКЛ. І саме річ посполиту ділили у 1795. Станіслав Понятовський як і його попередники носив титул «король польський, великий князь литовський, господар і дідич руський, прусський, мазовецький, жемайтійський».

Те що поляки традиційно намагались грати першу скрипку це одне ,а називати Річ Посполиту в т.ч. і землі ВКЛ Польщею  -це відрижка радянських підручників .які не хотіли писати що "поділили" братьску Україну. Білорусь і Литву, тому переводили стрілки на поляків.

 

 

Я конечно не оправдываю Сталина, но кто присоединил Западную Украину и Бессарабию, не помните? Или Румыния и Польша так просто бы взяли и отдали, а? А так тупо вернули взад с помощью грубой силы. И куда "пропали" поляки, составляющие большинство во Львове до начала войны, не подскажете?

 

пам'ятаєм-пам'ятаєм. Чи не ті, хто розвалив Україну після Акту Злуки в час громадянської війни? Чи не той, хто віддав спочатку Гітлеру, а потім Польщі українські землі перемишлянщини і холмщини, що спровокувало акцію "Вісла ??

Короче, москальська допомога гірша війни.

Щодо поляків Львова, то вони або були знищені або втекли перед загрозою знищення, яку втілювали всі інші сторони конфлікту - німці, росія і українці (УПА).

 

Ще раз повторюю українці придністров'я - це інструмент зовнішньої політики держави, якщо вона хоче бути суб'єктом, а не об'єктом міжнародної політики.

Link to comment
Share on other sites

 

 


З іншого боку адептам непорушності кордонів - не смішіть людей, кордони Югославії після війни перекроювались купу разів і всі зараз в ЄС.

 

Офигенный пример Югославия))  Именно из-за перекраивания границ там реки крови протекли. 

Сдается мне кто-то рановато звездочку имперскую поймал.  Смешно даже говорить о каких-то новых территориях, когда свои на честном слове держатся.

Не хочу быть параноиком но уж больно удобно эта туфта ложится на пропаганду московскую.  Иссякает поток рассеян желающих повоевать у нас - сразу появляются изречения дескать мы до Москвы дойдем, появилось желание у Москвы подключить Приднестровье к конфликту - сразу пошли идиотские речи о мнимых претензиях украинцев на Приднестровье.

Не буду углубляться в паранойю просто порешаю для себя, что ватники и шароватники они близкие родственники ментально

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Офигенный пример Югославия))  Именно из-за перекраивания границ там реки крови протекли. 

 

не читати тему перед тим як писати - це вже звично, але не прочитати наступне речення після процитованого.. Давайте я вам ще раз його напишу:

 

Україна має виходити з реальних політичних інтересів, а історична приналежність земель і величезний %української діаспори - це лише хороший привід, якщо в інтересах держави буде таке приєднання. Якщо приєднання нам нецікаве - хорош ий привід впливати на політику інших держав на цій

території.

 

Ще раз. Є інтереси держави і є інструментарій. Так от Придністров'я є таким інструментарієм. І якщо раша напр. наміриться таки розвивати ідею "Юго-вастока" і накопичуватиме сили в придністров'ї, ПМР треба ліквідувати швидко і без соплів. Просто набагато краще це робити з купою гарних приводів типу укрдіаспори ніж цинічно заявляти про державні інтереси.

 

І ще. Ліквідаці ПМР не означає приєднання території до України, найдоцільніше там буде встановити тимчасову адміністрацію спільно з Молдовою, як в Німеччині союзники в свій час

Змінено користувачем Спартак
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

не читати тему перед тим як писати - це вже звично, але не прочитати наступне речення після процитованого.. Давайте я вам ще раз його напишу:

 

Україна має виходити з реальних політичних інтересів, а історична приналежність земель і величезний %української діаспори - це лише хороший привід, якщо в інтересах держави буде таке приєднання. Якщо приєднання нам нецікаве - хорош ий привід впливати на політику інших держав на цій

території.

 

Ще раз. Є інтереси держави і є інструментарій. Так от Придністров'я є таким інструментарієм. І якщо раша напр. наміриться таки розвивати ідею "Юго-вастока" і накопичуватиме сили в придністров'ї, ПМР треба ліквідувати швидко і без соплів. Просто набагато краще це робити з купою гарних приводів типу укрдіаспори ніж цинічно заявляти про державні інтереси.

 

І ще. Ліквідаці ПМР не означає приєднання території до України, найдоцільніше там буде встановити тимчасову адміністрацію спільно з Молдовою, як в Німеччині союзники в свій час

  в интересах нормальной державы должно быть соблюдение законности.  В том числе и международной где декларируется нерушимость границ.И тоже процитирую себя близко к тексту )  "Говорить на эту тему совершенно нет никакого смысла".  Глупо, а учитывая реалии то и преступно

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  в интересах нормальной державы должно быть соблюдение законности.  В том числе и международной где декларируется нерушимость границ.

 

Усі нижчеперелічені держави є серйозними гравцями на геополітичній арені і безумовними світочами демократії ))

 

Великобританія

Франція

Німеччина

США

 

вкажіть, хто з них підходить під ваш опис

Link to comment
Share on other sites

 

 


Великобританія Франція Німеччина США

 

Які території вони до себе приєднали після Другої Світової?

Зараз геополітика - це не захоплення території яка колись була "наша", а дещо інше.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Тим  більше,  якщо  розглядати  землі,  ближчі  до  Одеси.   Тому  звертаюся  до  19  ст.   І  більше  цікавлять  північні  райони  Придністров я.
т.е. предполагается от ПМР присоединять к Украине какие-то определенные р-ны? давайте определяться, раз уж Вы считаете, что Украине надо воевать за свои земли.... Вы предлагаете как на рынке выбрать из Приднестровья кое-что и критерием отбора предлагает использовать нахождения отдельных сел в Волынском(???) княжестве? а зачем, если это поставит под угрозу уже другие украинские земли (я выше про район Герцы спрашивала, например)
Link to comment
Share on other sites

Які території вони до себе приєднали після Другої Світової?

Зараз геополітика - це не захоплення території яка колись була "наша", а дещо інше.

 

правильно, зараз не приєднують, а організовують інтервенцію і завоювавши країну ставлять керувати "дружній" уряд. Ірак, Лівія, Афганістан - це тільки останні 10 років. Про "після другої світової" краще не згадуйте - Франція з Англією встигла за цей час ще й пару геноцидів організувати ,причому вибачатись відмовляються

 

Обов'язковий посткриптум для кожного допису даної гілки))

Ще раз. Є інтереси держави і є інструментарій. Так от Придністров'я є таким інструментарієм. І якщо раша напр. наміриться таки розвивати ідею "Юго-вастока" і накопичуватиме сили в придністров'ї, ПМР треба ліквідувати швидко і без соплів. Просто набагато краще це робити з купою гарних приводів типу укрдіаспори ніж цинічно заявляти про державні інтереси.

Ліквідаці ПМР не означає приєднання території до України, найдоцільніше там буде встановити тимчасову адміністрацію спільно з Молдовою, як в Німеччині союзники в свій час.

Link to comment
Share on other sites

 

 


І якщо раша напр. наміриться таки розвивати ідею "Юго-вастока" і накопичуватиме сили в придністров'ї, ПМР треба ліквідувати швидко і без соплів.

 

Навіщо? Як кацапія може наростити там сили? Це абсолютно блокована територія, гирло  Дністра належить Україні, повітряний простір належить Молдові, як туди взагалі потрапляють кацапскі військові? Техніка? Продовольство для "миротворців"? Пропускають через територію України? Може достатньо заблокувати?

 

 

 


Просто набагато краще це робити з купою гарних приводів типу укрдіаспори ніж цинічно заявляти про державні інтереси. Ліквідаці ПМР не означає приєднання території до України, найдоцільніше там буде встановити тимчасову адміністрацію спільно з Молдовою, як в Німеччині союзники в свій час.

 

Мені смішно про це читати, як жителю країни, у якої нахабно відтяпали частину території, і ще одна частина скоріш за все теж буде таким собі Придонбассям з невизначеним статусом і разейськіми миротворцями.

Тобто ми не можемо контролювати свою, визнану всіма державами територію, але будемо "захищати укродіаспору" в Придністров'ї? Це нонсенс.

Link to comment
Share on other sites

Навіщо? Як кацапія може наростити там сили? Це абсолютно блокована територія, гирло  Дністра належить Україні, повітряний простір належить Молдові, як туди взагалі потрапляють кацапскі військові? Техніка? Продовольство для "миротворців"? Пропускають через територію України? Може достатньо заблокувати?

 

Вони офіційно зможуть потрапити в ПМР через територію Молдови згідно "Угоди про принципи мирного врегулювання збройного конфлікту на Дністрі" і ще купи модавсько-російських договорів.

 

Хтось взагалі матчастину вивчає перед тим як рецепти пропонувати?

 

Ви хоч в курсі, що Придністров'я нам можуть тупо навішати у відповідальність .якщо Молдова увійде в Румунію? Нема дурних, Румунії ПМР з рашистами не потрібне. Погугліть вікілікс за 2011 рік - амери з київського посольста писали за 2008 чи 7 рік ,що прорумунські модовські політики якраз цей варіант опрацьовували.

Link to comment
Share on other sites

  в интересах нормальной державы должно быть соблюдение законности.  В том числе и международной где декларируется нерушимость границ

 

еща раз повторяю - после выходки хуйла с крымом о "нерушимости границ" можно уже забыть.

взрослеть пора

 

з.ы. но приднестровье нам не нужно, НМД

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

еща раз повторяю - после выходки хуйла с крымом о "нерушимости границ" можно уже забыть.

взрослеть пора

 

з.ы. но приднестровье нам не нужно, НМД

не "забыть" , а восстановить законность и стараться не допускать ее нарушения.  Черте о чем спор, аж неловко :fp1:

Некогда мне.  Фудбол

Link to comment
Share on other sites

Усі нижчеперелічені держави є серйозними гравцями на геополітичній арені і безумовними світочами демократії ))

 

Великобританія

Франція

Німеччина

США

 

вкажіть, хто з них підходить під ваш опис

софистикой занимаетесь и подменяете предмет спора.  Не люблю такого.

Не буду писать больше в этой ветке.  Нах надо маловразумительную фигню обсуждать и ведко_непонятно_о_чем на плаву держать

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вони офіційно зможуть потрапити в ПМР через територію Молдови згідно "Угоди про принципи мирного врегулювання збройного конфлікту на Дністрі" і ще купи модавсько-російських договорів.

 

Чула, що кацапські миротворці там вже незаконно. Не розумію, як вони можуть потрапити в Придністров'я через Молдову - Чорним морем через Румунію? Через Білорусь, Польщу, Словакію, Угорщину, знов таки Румунію? Країни НАТО пропускають разейскі танки, яких там вже не має бути? Чи таки, що більш ймовірно, через територію України?

 

 

 


Хтось взагалі матчастину вивчає перед тим як рецепти пропонувати?

 

Роскажіть тезисно.

 

 

 


Ви хоч в курсі, що Придністров'я нам можуть тупо навішати у відповідальність .якщо Молдова увійде в Румунію?

 

Знаю що вся електроенергія яку споживає Молдова - виробляється у Придністров'ї. Газопровід теж заходить через цю територію, сумніваюсь що Молдова захоче віддати цю територію. Та й приєднання Молдови до Румунії, це "лякалка" скоріш за все.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...