Перейти до змісту

Вернулись из крыма. (свитлыны. много)


Ганс

Recommended Posts

У нас только лодка http://hotline.ua/sport-naduvnye-lodki/brig_baltic_b380/  и мотор http://www.marineclub.ua/product/suzuki-df20as_2077.html стоят столько, сколько не хватает любителям турецко-ебипетских туров для нормального отдыха без пияных коцапив рядом.  :rotate:

Мой знакомый в самый кризис 2008 психанул и купил ямаховский мотор к своей лодке. Сумму не помню, но я бы точно пожалел :)

 

Сказал, что не понимает, что там сейчас творится с деньгами, а тем более, что будет потом. Поэтому, пока не поздно, надо брать. Так вот, он был прав! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

красиво, плть

на 2-3 дня с мужиками рыпку половить и вотки попить-да

с семьей на пару дней-да

больше без нормального комфорта нуивонах

 

Як для кого. 2-3 дні лише розпакуватись/спакуватись. Як на мій смак, то тиждень в самий раз.

 

Ще раз - супер !

Link to comment
Share on other sites

Дякую, сусіде Ганс.

 

Колись раз я був на Бакоті років 15 назад — Боже мій, яка ж благодать там була, про ті місця тоді ще ВЗАГАЛІ ніхто не знав, нікого там не було, крім якихось монахів, сомів і комарів... І яхт ще не було, ні барів на воді, нічого. Їхні власники в той час ще самі торгували в контейнерах на Калинівському базарі :gigi:

 

Давно туди збираюся, жінці та дітям показати. Чекаю, поки Бакота з'явиться на booking.com :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Главная гордость автора как я понимаю это мотор сузуки.

Он есть на большинстве фотографий.

Господи, спаси и сохрани от такого отпуска.

А дети замечательные.

Щось вас того... Понесло. Кожен вибира вiдпочинок на свiй статок. Але на рiчцi теж дуже непогано. Особливо там на Днiстрi.

 

Нас батько так колись возив в Крим, Капсель бiля Судака. Сподобалось.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Дякую, сусіде Ганс.

 

Колись раз я був на Бакоті років 15 назад — Боже мій, яка ж благодать там була, про ті місця тоді ще ВЗАГАЛІ ніхто не знав, нікого там не було, крім якихось монахів, сомів і комарів... І яхт ще не було, ні барів на воді, нічого. Їхні власники в той час ще самі торгували в контейнерах на Калинівському базарі :gigi:

 

Давно туди збираюся, жінці та дітям показати. Чекаю, поки Бакота з'явиться на booking.com :)

 

С отвалившимся Крымом масса народу (к большому сожалению) хлынула и на Бакоту в т.ч. В лесничестве подсуетились и более-менее сделали проездабельными дороги. Ну и народ повалил толпами. Лесники стали брать /пока смешное/ бабло и предоставлять небольшой сервис (в виде уборки мусора). Это на хмельницкой стороне пока. 10грн с машины и 5 с человека. В Крыму за то же самое брали 10 баксов с машины + 4 с человека (50+20грн).

 

У меня идея какая была? Найти дикое место, где есть доступ только с воды, и лодкой перевозить туда снаряжение. Такие места есть, но надо встать в очередь. Есть одно совершенно потрясное место рядом с каньоном, там и родник имеется. И вообще уникальный каньон с "молодильной ванной" 

 

Но всё отравляет огромная клеть с мусором, целый грузовик нужен для вывоза. А дороги туда нет. Только тропинки в лесу и по воде. 

 

http://img-fotki.yandex.ru/get/6824/273431427.1/0_f4709_e39b849f_XXL.jpg

 

http://img-fotki.yandex.ru/get/6846/273431427.0/0_f46fb_66304641_XXL.jpg

 

http://img-fotki.yandex.ru/get/6814/273431427.1/0_f4704_f4a266fa_XXL.jpg

 

http://img-fotki.yandex.ru/get/6824/273431427.1/0_f46fc_221bc770_XXL.jpg

Link to comment
Share on other sites

і далі про статки чи нестатки.

такий відпочинок це стан душі.

у мене товариш є мультимільйонер.

він тільки так їздить відпочивати.

намети пікапи квадроцикли і вперед на тиждень.

Link to comment
Share on other sites

такий відпочинок це стан душі.

у мене товариш є мультимільйонер.

він тільки так їздить відпочивати.

намети пікапи квадроцикли і вперед на тиждень.

Куди їздить? В Карпати/Одесу? Чи десь по Європі? То ДУЖЕ велика різниця.

Абсолютно не орієнтуюся де у нас на Західній є хоч один цивілізований кемп з електрикою/туалетом/сервісом і хоч трохи дикими місцями поруч. Хіба що новозбудований табір біля буковельського озера, та й то там ще дуже і дуже убого...

 

А отак, "дікарями"?

Таке, по молодості чи по бідності чи по приколу, з друзями/подругами побухати на лоні природи, посмердіти в палатках 2-3 дні, посрати в кущах — це ше якось можна розуміти.

Чи, там, рибаки, мисливці, мотоцикли, водка, бляді, корєша... Весело.

 

Але тягнути отако жінку з дітьми — нє, до такого екстріму я не готовий, дарма шо зовсім не мультиміліонєр. Тому просто заздрю таким героям :)

Link to comment
Share on other sites

@Ганс,

Лесники стали брать /пока смешное/ бабло и предоставлять небольшой сервис (в виде уборки мусора). Это на хмельницкой стороне пока. 10грн с машины и 5 с человека. В Крыму за то же самое брали 10 баксов с машины + 4 с человека (50+20грн).

Місце в середньостатистичному європейському кемпі приблизно 5-20 євро.

Це, власне, місце для машини та палатки

плюс туалет/душ/кухня/електрика/wi-fi як мінімум

плюс басейни/анімації/магазини/кіоски/бари та інша інфраструктура на території як правило.

 

Так, це окремий і цікавий тип відпочинку, я за таке :)

Link to comment
Share on other sites

Куди їздить? В Карпати/Одесу? Чи десь по Європі? То ДУЖЕ велика різниця.

Абсолютно не орієнтуюся де у нас на Західній є хоч один цивілізований кемп з електрикою/туалетом/сервісом і хоч трохи дикими місцями поруч. Хіба що новозбудований табір біля буковельського озера, та й то там ще дуже і дуже убого...

 

В Україні.

І я з ним :)

і діти жінки з нами ...

Змінено користувачем Goodman
Link to comment
Share on other sites

А отак, "дікарями"? Таке, по молодості чи по бідності чи по приколу

 

По молодости.  :smiley15:

Я рад, что на 50-м году жизни у меня ещё что-то случается впервые. Например спать в лодке на якоре в 50м от берега, глядя на Млечный путь. И лодку покачивает лёгкая, спокойная волна. Постелька - лучше домашней: надувной матрац, на нём толстое одеяло и простынь, обычная домашняя подушка и сверху ещё одно одеяло. 

 

 

 

Але тягнути отако жінку з дітьми — нє, до такого екстріму я не готовий, дарма шо зовсім не мультиміліонєр

 

Супруга и дети - тоже спортивные. Один только штрих: никаких "сохранений", за пару дней до родов у нас ещё были пешие прогулки по 10 км. Хлопчика последнего рожала в 38 лет сама, и два года сиськой кормила. А рядом девки молодые, 20 лет, замученные врачами, после кесарева, бо самим родить сил нет, все ушли на "сохранения" и таблэтки. И молоко у них пропало... С бутылками носились... 

 

http://img-fotki.yandex.ru/get/6827/273431427.3/0_f4767_18502eef_XXL.jpg

Змінено користувачем Ганс
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Супруга и дети - тоже спортивные

Мої малята цього року відкрили сезон купання в Шешорах. На Великдень, якраз на поливаний понеділок. Розумієте?

А моя жона ще недавно, на сьомому місяці вагітності, так скакала по Альпах, шо дай Бог всім.

Але ж я не про те. А про те, шо після того скакання було де і комфортно попісяти, перепрошую, і погрітися, і попоїсти і т.д.

 

Хіба повна, тотальна відсутність сервісу — хіба це спортивність? Хіба відпочинок при відсутності умов — це досягнення? Я не певен.

Link to comment
Share on other sites

Щось вас того... Понесло. Кожен вибира вiдпочинок на свiй статок. Але на рiчцi теж дуже непогано. Особливо там на Днiстрi.

 

Нас батько так колись возив в Крим, Капсель бiля Судака. Сподобалось.

я там був двічі. краса. Мис Меганом і капсельська бухта....ех. хороші спогади.

Link to comment
Share on other sites

і далі про статки чи нестатки.

такий відпочинок це стан душі.

у мене товариш є мультимільйонер.

він тільки так їздить відпочивати.

намети пікапи квадроцикли і вперед на тиждень.

I це також. При такому вiдпочинку не будеш вилежуватись коло басейну отелю чи на пляжi поки обслуга тобi лоб вiд поту витира. 

Link to comment
Share on other sites

Хіба повна, тотальна відсутність сервісу — хіба це спортивність? Хіба відпочинок при відсутності умов — це досягнення? Я не певен.

Та чому відсутність ? хонда дизельна - маєш світло. тільки нафіга то світло ?

Їжа на вогні. Можнагазовий пальник возити з собою.

Купатися в річці.

а попісяти і в лісі можна.

за3-5 днів з тобою нічого не станеться  :D  :D  :D

екстримальний відпочинок на природі найкраще очищає психіку :)

Змінено користувачем Goodman
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

я там був двічі. краса. Мис Меганом і капсельська бухта....ех. хороші спогади.

Да. Тiльки там не лодки брали, а ласти, маски та ружжо для пiдводного мисливства. Саме краще брати великий брезентовий тент та металiчнi трубки для того щоб накрити машину та кусок простору де обiдати. Тiнi там нема на стоянцi.

Мис Меганом

http://www.avtoradio.ru/vardata/modules/lenta/images/133064_7_1275669967.jpg

Капсель

http://kapsel.com.ua/wp-content/uploads/Izobrazhenie-060-650x435.jpg

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А це часом не отой такий всюдиходик, котрий і плавати уміє?

 

 


за3-5 днів з тобою нічого не станеться

 

Я ж і писав, шо це розвага на 2-3 дні...

Ну, не знаю, у мене наразі просто нема файної палатки, пальника, генератора і навіть всюдихода нема - як куплю, спробую, може і сподобаєтсья  :smiley15:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...