Перейти до змісту

Аваков про політраду Батьківщини


GSkovoroda

Recommended Posts

Розумієш колего, нема стаї. Зате є дофіга людей яких ти пддістав своїми манерами і звичками. Я ж тебе попереджав про твій талант наживати собі недругів.

этих людей четверо на весь форум.. они отмечаются регулярно..мне вас жаль.. и не называй меня коллегой, я тебе уже писал - дрыщам я не коллега.. :bluet:

Link to comment
Share on other sites

який розворот? )))

вони у владі. і прагнуть в ній залишитись. це їх вибір.

"не жалею, не зову, не плачу" :)

Хто у владі буде після виборів? Турчинов.якщо не оберуть? Луц,якщо не оберуть? Вони ,особливо турчинов,віддали забеспечене місце на уявне.Так що таки розворот.І людей.які до того ТАК не розверталися.

Link to comment
Share on other sites

Як це нема необхідності? Будуть вибори і буде сформована нова влада

буде. із старих кадрів.

outsider, не прикидайся, благаю. :)

пішли - і пішли. ніхто їм "в спину не плює". 

але й руки я б не подала. навіть на офіційній зустрічі. ))

Link to comment
Share on other sites

буде. із старих кадрів.

outsider, не прикидайся, благаю. :)

пішли - і пішли. ніхто їм "в спину не плює". 

але й руки я б не подала. навіть на офіційній зустрічі. ))

 

Наскільки я тебе розумію ти їм приписуєш виключно шкурні інтереси і відкидаєш будь-яку можливість розходжень по суті. Я не знаю які там у вас всередині розклади, але ззовні вигляда так що вони зайняли позицію єдності всіх проукраїнських сил, в той час як Юля наполяга на своїй опозиційності діючій владі.

Link to comment
Share on other sites

Хто у владі буде після виборів? Турчинов.якщо не оберуть? Луц,якщо не оберуть? Вони ,особливо турчинов,віддали забеспечене місце на уявне.Так що таки розворот.І людей.які до того ТАК не розверталися.

Луц - перший номер в партії Порошенка. чи як там... в партії блоці Порошенка. )))

а Турчинов впіймав зірку поки Юля сиділа. вже казала, я його навіть не засуджую. хай пробує. може це його час.

змарнує - ніхто не винен.

Link to comment
Share on other sites

Наскільки я тебе розумію ти їм приписуєш виключно шкурні інтереси і відкидаєш будь-яку можливість розходжень по суті. Я не знаю які там у вас всередині розклади, але ззовні вигляда так що вони зайняли позицію єдності всіх проукраїнських сил, в той час як Юля наполяга на своїй опозиційності діючій владі.

де у нас всередині? )))

я тобі теж кажу виключно із свого бачення ситуації збоку.

Link to comment
Share on other sites

что и тебовалось доказать..бордерлендер и циник.. отара на выпасе.. :lol2:

Асмодей, мені тебе справді трохи шкода стало, коли вийшла на яв твоя опущеність.

Ну а мінуси від мене ти отримуєш по чисто формальній причині і цю причину ти знаєш. Так що без образ.

Link to comment
Share on other sites

 

Ну а мінуси від мене ти отримуєш по чисто формальній причині і цю причину ти знаєш. Так що без образ.

боже упаси, какие обиды - тем более у тебя такая убедительная причина. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

боже упаси, какие обиды - тем более у тебя такая убедительная причина. :nose3:

но мне доставило удовольствие как панько вас затроллил.. хоть вы и "не стая".. но в одиночку не ходите. :lol2:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...