Перейти до змісту

Аваков про політраду Батьківщини


GSkovoroda

Recommended Posts

именно  условиях войны нужна сильная контролирующая оппозиция, что б не было полной бесконтрольности под видом "война все спишет"...мы плавно подъехали к ситуации, что была при янеке, когда все молчали в тряпочку.. все помнят чем это закончилось? порох строго следует по пути пидоровыча - подгрести все под себя и везде расставить преданных лично ему персонажей. результат тоже в наличии - доллар, буксующая АТО.. а при полной узурпации будет вообще гилка..чекаем покращення вжэ сьогодни..

Link to comment
Share on other sites

лидером партии "солидарность" избран юрий луценго!!! дрыщи как вам ваш новый лидер? :lol2:

Промінусував цей пост за чисто формальною ознакою, хоча питання справді цікаве.

Особисто я ні за яких обставин не проголосую за партію, яку очолює Луценко.

Link to comment
Share on other sites

Промінусував цей пост за чисто формальною ознакою, хоча питання справді цікаве.

Особисто я ні за яких обставин не проголосую за партію, яку очолює Луценко.

За битого двох небитих дають.

Link to comment
Share on other sites

Ні, я хотів би від великого мудака та дрібного злодюжки від політики спекатись.

Так - був би олігрхом - поважали б. А мудак тому, що від тюрми не відкупився, чи тому, що з Хряком не домовився?

Link to comment
Share on other sites

Так - був би олігрхом - поважали б. А мудак тому, що від тюрми не відкупився, чи тому, що з Хряком не домовився?

 

Чому це не домовився. Хряк його випустив, можна сказати з вибаченнями

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Які нерви? ;o  Лише констатація Вашого вдаваного ідіотизму. B-)

Всі пам*ятають,що Юля не вилазила з АП, приймала активно участь в засіданнях РНБО, в уряд і в губернартори були призначені члени партії Батьківщина, Ви бажаєте, щоби я саме їх призвіща перерахувала для Вашого задоволення?

 

 

ТАК!

хочу почути кого лобіювала особисто Тимошенко. Ну, сміливіше!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а ось і Сєня пішов у опозицію

 

 

Економіка України не витримає курсу гривні вище 12 гривні за долар.

Про це заявив під час засідання уряду прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає "УНІАН".

При цьому він заявив, що, незважаючи на те, що питання валютного курсу - це питання Національного банку, уряд готовий зробити все необхідне для того, аби допомогти Нацбанку стабілізувати валютний курс в Україні.

Link to comment
Share on other sites

Отже - не мудак.

Вважайте моє "мудак" моїм власним оціночним судженням. Свої інтереси Луценко вміє доволі успішно відстоювати, ось навіть став лідером партії з чудовими шансами попадання в Парламент.

Link to comment
Share on other sites

ТАК!

хочу почути кого лобіювала особисто Тимошенко. Ну, сміливіше!

 

ВСІХ!!!

Беріть список членів уряду и губернаторів, які є членами партії Батьківщини і не є бувшими членами партії ФЗ, я цей список завізую... B-)

Link to comment
Share on other sites

ВСІХ!!!

Беріть список членів уряду и губернаторів, які є членами партії Батьківщини і не є бувшими членами партії ФЗ, я цей список завізую... B-)

 

не вдалось нічого родити?   :(

спробую допомогти

оскільки Пашинського і Турчинова ви забракували, то я пригадую тільки Денисову і Одарченка. Ну ще Аваков

але Аваков завжди був сам по собі, що тепер і підтвердив, Денисову лобіював Сенченко через Турчинова.

Аж цілого Одарченка лобіювала Тимошенко на Херсонщину?  А де ж Немиря, Власенко, Кириленко?

Link to comment
Share on other sites

Я все франкфуртський інцидент згадую. 

Моє ставлення таке: якби схильність до чарки була найгіршою вадою наших політиків - мали б британський парламент (згадайте Черчіля). Мені Луц видається найбільш "прозорим" політиком з тієї зграї мутних осіб, що маємо за політиків. Так, не кришталево чистий. А хто кращий?

Link to comment
Share on other sites

Моє ставлення таке: якби схильність до чарки була найгіршою вадою наших політиків - мали б британський парламент (згадайте Черчіля). Мені Луц видається найбільш "прозорим" політиком з тієї зграї мутних осіб, що маємо за політиків. Так, не кришталево чистий. А хто кращий?

 

Мені б Андрійовича. 

Link to comment
Share on other sites

Я думав ми серйозно розмовляємо. Дешевих підйобок я і сам накидати можу. Луценко взагалі міністр уряду Януковича.

І що? Порошенко теж. Просто особи рівня (тодішнього) Луца й Порошенка змушені були діяти в тих умовах, в які їх поставили "непреборні обставини" - тобто вище начальство. А Ющенко використовуючи повноваження президента не лише повернув в Україну всю донецьку банду, яку ми були вигнали, але й віддав цій банді всю повноту влади і під час свого президентства, і після нього. Чому так зробив? НМД, через "вонючий газ", яким його купив Пуйло. Бо Балога (друге ющемкове "Я") казав, що незважаючи на заперечення самого Ющенка той має таки свою копійчину з російського газу.

 

Для мене Ющ з усіма своїми історіями одна з наймутніших осіб в українській політиці. "Вор на доверии" - ось його психологічний портрет. "Така приємна людина" - а потім дивишся - а гаманця немає.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я думав ми серйозно розмовляємо. Дешевих підйобок я і сам накидати можу. Луценко взагалі міністр уряду Януковича.

и порошенко тоже.. как их всех тянет друг к другу..

Link to comment
Share on other sites

І що? Порошенко теж. Просто особи рівня (тодішнього) Луца й Порошенка змушені були діяти в тих умовах, в які їх поставили "непреборні обставини" - тобто вище начальство. А Ющенко використовуючи повноваження президента не лише повернув в Україну всю донецьку банду, яку ми були вигнали, але й віддав цій банді всю повноту влади і під час свого президентства, і після нього. Чому так зробив? НМД, через "вонючий газ", яким його купив Пуйло. Бо Балога (друге ющемкове "Я") казав, що незважаючи на заперечення самого Ющенка той має таки свою копійчину з російського газу.

 

Для мене Ющ з усіма своїми історіями одна з наймутніших осіб в українській політиці. "Вор на доверии" - ось його психологічний портрет. "Така приємна людина" - а потім дивишся - а гаманця немає.

 

балога правда моралист еще тот, но заслуги ющенка в нынешней ситуации трудно переоценить...правда эти лавры с ним может разделить еще мороз, кинувшийся в коалицию с регионалами.. правда и этот его маневр был не беспричинным, а спровоцированным тем же ющенком, торговавшимся с синезадыми..

Link to comment
Share on other sites

Я Ющенка бачу зовсім інакше. Це людина яка підняла тему Голодомора, домоглася вступу в СОТ переконаний прихильник вступу в ЄС і НАТО. Думати тебе по-своєму я примусити не можу хай тобі буде Юрась.

Link to comment
Share on other sites

Я Ющенка бачу зовсім інакше. Це людина яка підняла тему Голодомора, домоглася вступу в СОТ переконаний прихильник вступу в ЄС і НАТО. Думати тебе по-своєму я примусити не можу хай тобі буде Юрась.

Під шаленим тиском людей, яким це справді боліло і лише в останній момент. Гадаю, хотів лише пред'явити хоч щось виборцю, бо і СОТ, і ЄС - це те, чого хотів його виборець, а над ним і так не капало. Тож для годиться зробив кілька мікроскопічних рухів - і забив на це. 200 хобі (його слова), відпочинок ("який не дурна людина вигадала" - його слова) - ось його суть. Не хотів себе обтяжувати _абсолютно нічим_. Коли до нього підходили з якоюсь проблемою - казав прямо: "Я не хочу про це говорити." Крапка.

 

Гадаю, мав би піти під суд за злісне ухиляння від виконаня службових обов'язків. Нажаль, не знайшлося нікого, хто б йому про ці обов'язки нагадав. Сам вважав посаду президента чимось на кшталт посади монарха - тобто вся повнота влади без жодних обов'язків і весь світ повинен крутитися круг нього з метою його розважити і задовільнити. Певен, був би вражений, що за щось відповідає і щось має робити сам замість просто попихати іншими. Звідси і його конфлікт з Тимошенко - не хотіла уклінно стояти в його передпокої в очікуванні можливості побачити "Короля Сонце".

 

Додам: Чого його багато хто (як от Ви) любить? Ось є такий актор - Леслі Нільсен. І він навіть грав президента в якомусь фільмі. Ну 100-відсотково ж симпатична людина, чи не так? А тепер уявіть таку людину на посаді президента не в кіно, а в реальності. Оце й буде Ющенко.

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

не вдалось нічого родити?   :(

спробую допомогти

оскільки Пашинського і Турчинова ви забракували, то я пригадую тільки Денисову і Одарченка. Ну ще Аваков

але Аваков завжди був сам по собі, що тепер і підтвердив, Денисову лобіював Сенченко через Турчинова.

Аж цілого Одарченка лобіювала Тимошенко на Херсонщину?  А де ж Немиря, Власенко, Кириленко?

 

Бедная Юля, нникого не сумела "пролоббировать". :cray1:

Даже Аваков уже "сам по себе". Интересно только, почему Юля так защищала МВД в Одесских событиях, когда кресло под Аваковым шаталось так нехило ась?

И, почему Вы позабыли, например, о Веригиной?

 

И еще, т.с. к сведению"..

 

Как поделили

В итоге 10 из 21 назначенных губернаторов имеют партбилеты "Батькивщины". 7 из них были членами партии Тимошенко до последних парламентских выборов и ориентируются либо лично на экс-премьера, либо на преданных ей нардепов. Прежде всего это губернаторы Херсонской и Сумской областей - Юрий Одарченко и Владимир Шульга. Оба до последнего времени были нардепами.

Еще три их коллеги -  депутаты облсоветов от "Батькивщины", близкие к народным избранникам. Так, главу Харьковской ОГА Игоря Балуту в области называют человеком Авакова, его коллега из Черниговской области Владимир Ивашко - креатура нардепа Валерия Дубиля, который прошел в Раду по 205-му мажоритарному округу. В свою очередь, глава Ивано-Франковской ОГА Андрей Троценко долгое время работал помощником нардепа Дмитрия Шлемко.

Губернатор Волынской области Григорий Пустовит последние 7 лет возглавлял Луцкую городскую, а затем Волынскую областную парторганизации "Батькивщины". "Бютовец" со стажем и новый губернатор Николаевщины Николай Романчук на последних выборах получил непроходное 153-е место в партийном списке "Батькивщины".

.

Змінено користувачем Elena
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...