Перейти до змісту

"В Раде договорились вернуться к пропорциональной системе выборов"


boojum

Recommended Posts

http://glavcom.ua/news/230600.html

 

"«Без изменения избирательного законодательства невозможно обеспечить процесс люстрации... Поэтому первый вопрос, который будет выноситься на рассмотрение на этой сессионной неделе, - это вопрос о законе о выборах», - сообщил Соболев.

 

В то же время он отметил, что окончательно не согласовано, какой именно проект изменений будет вынесен на рассмотрение ВР. «Но достигнута принципиальная договоренность о внесении таких изменений и возвращении к пропорциональной системе», - заявил глава фракции «Батькивщина»."

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну а чо! Теперь бабка может торгануть местами. У нее теперь в два раза больше мест на продажу будет!  :gigi:

 

Та не виходить у них по-моєму. Соболєв оце надійсь тому і виліз з оцим "в принципі". Типа дотискає.

Link to comment
Share on other sites

А чим куйово? Особисто я за відкриті списки і імперативний мандат. Плюс кнопка в вр по відбитку пальця.

1). Відкриті списки не дозволять торгувати мандатами, тому за них більшість не проголосує.

2). Імперативний мандат протирічить європейським принципам парламентаризму. Якщо депутат завжди голосує як начальство скаже, для чого він потрібен? Нехай начальство отримає кількість голосів пропорційно результату на виборах (як в акціонерному товаристві) і голосує цими голосами сам. Для чого 450 кнопкодавів, які нічого не вирішують утримувати?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я согласна на пропорциональную систему, пусть даже и с закрытими списками,имхо, это в этой ситуации наименьшее из зол. имхо.

+100500 інакше знову буде Литвин і Поплавський

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я согласна на пропорциональную систему, пусть даже и с закрытими списками,имхо, это в этой ситуации наименьшее из зол. имхо.

Знову Юля, Петя (Симоненко), + Порошенко ("молода поросль" - ага). Ми з совком збираємося кінчати колись? Це ж всі ще з доби Руху!

Змінено користувачем boojum
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не будет голосов.

будут...

блок юлии володимировны...и блок порошенко...

спокойно предоставят 30-40 бывшим из регионалов проходняк в списке..и они проголосуют.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1). Відкриті списки не дозволять торгувати мандатами, тому за них більшість не проголосує.

2). Імперативний мандат протирічить європейським принципам парламентаризму. Якщо депутат завжди голосує як начальство скаже, для чого він потрібен? Нехай начальство отримає кількість голосів пропорційно результату на виборах (як в акціонерному товаристві) і голосує цими голосами сам. Для чого 450 кнопкодавів, які нічого не вирішують утримувати?

Срати на принципи. У нас діп консьорн і все.

А мандат нада, шоби не бігали туди-сюди. А щодо іншого - раз ти попер в конкретну партію, так закрий іпало і голосуй як постановила фракція.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я согласна на пропорциональную систему, пусть даже и с закрытими списками,имхо, это в этой ситуации наименьшее из зол. имхо.

 

Сасуня Вилькул радостно потирает ладошки на 31 округе...

Link to comment
Share on other sites

будут...

блок юлии володимировны...и блок порошенко...

спокойно предоставят 30-40 бывшим из регионалов проходняк в списке..и они проголосуют.

По открытым спискам предоставят?

Агащас кто-то из регионов за такого журавля в небе проголосует.

Link to comment
Share on other sites

Срати на принципи. У нас діп консьорн і все.

А мандат нада, шоби не бігали туди-сюди. А щодо іншого - раз ти попер в конкретну партію, так закрий іпало і голосуй як постановила фракція.

:td: Правильно Чорномирдін казав: У нас яку партію не створюй - все одно КПСС отримаєш." :(

 

Для чого мені 450 захребетників, яких я маю утримувати як індійських магарадж? :X

По открытым спискам предоставят?

Агащас кто-то из регионов за такого журавля в небе проголосует.

Які відкрити списки? Ви про що?

Link to comment
Share on other sites

Срати на принципи. У нас діп консьорн і все.

А мандат нада, шоби не бігали туди-сюди. А щодо іншого - раз ти попер в конкретну партію, так закрий іпало і голосуй як постановила фракція.

Зачем тогда нам 450 депутатов, например?

Link to comment
Share on other sites

:td: Правильно Чорномирдін казав: У нас яку партію не створюй - все одно КПСС отримаєш." :(

 

Для чого мені 450 захребетників, яких я маю утримувати як індійських магарадж? :X

 

Які відкрити списки? Ви про що?

А щас тіпа все нормально?

Link to comment
Share on other sites

Які відкрити списки? Ви про що?

Олег Тягнибок @o_tiahnybok  ·  3 ч

Так виглядає, що більшість схиляється проголосувати завтра за зміну виборчої системи - на пропорційну за відкритими списками. Дотискатимемо!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зачем тогда нам 450 депутатов, например?

Для красоти, фулє. Хлопці, не зайобуйте. Ігри в демократію закінчились повною сракою.То кодло треба пірдолити догори дупою, щоби аж дим валив.

Link to comment
Share on other sites

Сасуня Вилькул радостно потирает ладошки на 31 округе...

при чому 31 округ до пропорційної системи?

 

Найменше з зол безумовно чиста мажоритарка. Багато разів перевірено.

:fp1:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


А що означає відкриті/закриті списки?

Це коли ти голосуєш за партію + конкретну людину від партії.  Наприклад, голосуємо за БЮТ і в тебе 3 кандидати на вибір: Табалов, Лозинський, Олд Бой. Хто з них набере більше - той і пройде. Тому Табалову і Лозинському купляти місце в списку не треба, бо не допоможе.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...