Перейти до змісту

тимошенко проснулась


diletant(ka)

Recommended Posts

О, поросятко! ))) Ти ще живе ? ;))) Зима буде холодна, тебе з"їдять! ;))))))))    ТІкай десь до Рашки. Бо тут тебе і твій свиноподібний кумир не врятує!))))

 

Хлопчина-поводир, ти що, школу прогулюєш ? Іди бюторасним дідам яйця чухай, а то не отримаєш мудачуківського тузіка. :gigi:

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

за що люблю дрищів, так це за онолітєгу

 

а за что не люблю юльков - так это за то, что при каждом ляпе вместо того что признать "да, ляп, бывает" бросаются в атаку доказывать, что ляп это не ляп - а глубинная, непонятная быдлу мудрость, которая пришла их багине свыше

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

а за что не люблю юльков - так это за то, что при каждом ляпе вместо того что признать "да, ляп, бывает" бросаются в атаку доказывать, что ляп это не ляп - а глубинная, непонятная быдлу мудрость, которая пришла их багине свыше

 

 

до речі, а хтось із дрищів зміг пояснити що то учора у петі на твіттері було?

я почув тільки про гєніальную діпломатічєскую ігру Пєті, которий заставіл Путіна вєртється как уж на сковородкє.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

до речі, а хтось із дрищів зміг пояснити що то учора у петі на твіттері було?

я почув тільки про гєніальную діпломатічєскую ігру Пєті, которий заставіл Путіна вєртється как уж на сковородкє.

 

я не его прессекретарь: более того, это не мой кумир а просто кандидат за которого я проголосовала

 

может тоже ляп, а может гениальная дипломатическая игра; поживем - увидим

 

но то, что юля только проснувшись и выйдя из подполья сморозила суперляп, вы уже не отрицаете?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

навіщо. якщо україна буде цілком підконтрольна?

смі раші будуть в кожному тиливізарі розказувати. яка гарна доля нас спіткала завдяки дружбі і любові братньої країни -настав мір, дружба, жвачка.

пару років -і вже населення україни буде таким самим зомбованим, як своє рідне -російське.

Нє, Україна була підконтрольна кремлю досить довгий час, і попри все невдалося повністю зазомбувати українців  [ua]

Link to comment
Share on other sites

я не его прессекретарь: более того, это не мой кумир а просто кандидат за которого я проголосовала

 

может тоже ляп, а может гениальная дипломатическая игра; поживем - увидим

 

но то, что юля только проснувшись и выйдя из подполья сморозила суперляп, вы уже не отрицаете?

 

 

:fp1:

у тому що сказала Тимошенко, суперляпу не може бути в принципі. Тому що по-перше, суть головна нею сказаного була не у цьому фрагменті, по-друге, це її оціночне судження, по-третє, вона не займає державну посаду.

Тому окрім вас це власне нікого і не зацікавило, мала вона на увазі Донбас чи всю Україну. Хоча імовірне як одне, так і інше.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

до речі, а хтось із дрищів зміг пояснити що то учора у петі на твіттері було?

я почув тільки про гєніальную діпломатічєскую ігру Пєті, которий заставіл Путіна вєртється как уж на сковородкє.

 

 

Ми не про пецю тут,а про ТВОЮ мамчиноюльчину муйню говоримо.не переводь стрілки.як завжди.Прямо говори-що чаєчка хотіла сказати,а що сказала.От і поясни громаді чому ВАНА так кострубато виклала чергову лапшу? втрата кваліфікації чи надія на своїх "ретрансляторів" ,типу тебе чи дідуся,що все "пояснять".

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

ось хороша фраза для аналізу

 

 

@poroshenko

Припинення вогню всіма сторонами, роззброєння – це те, що має стати основою початку мирного процесу!

 

 

якось занадто очевидо. ось, якщо б Порох сказав - розпочинайте ядерні удари по Кремлю і РФ взагалі. оце б було діло, нє ? 

Link to comment
Share on other sites

еклерів

 

Україна буде роззброюватись разом із ДНР?

 

еклери Тимошенко не обіцяла

Говорить такое, когда твои территории оккупированы - куда уж очевиднее.

 

ваш варіант - ядерна бомба, я зрозумів, приймається

Link to comment
Share on other sites

У Юли есть шанс стать снова любимой и уважаемой, но для этого нужно взять в руки оружие и на передовую, смывать грехи кровью. Потом даже такого шанса не будет.

 

 

та ніфіга. Для етого надо било ідті в правітєльство Азарова і дєрібаніть бабло на тендерах януковіча.   :lol2:

Link to comment
Share on other sites

 

Ми не про пецю тут,а про ТВОЮ мамчиноюльчину муйню говоримо.не переводь стрілки.як завжди.Прямо говори-що чаєчка хотіла сказати,а що сказала.От і поясни громаді чому ВАНА так кострубато виклала чергову лапшу? втрата кваліфікації чи надія на своїх "ретрансляторів" ,типу тебе чи дідуся,що все "пояснять".

 

 

Юля у нас президент, чи прем"єр? Чому ви приділяєте так багато уваги її персоні? 

Link to comment
Share on other sites

та ніфіга. Для етого надо било ідті в правітєльство Азарова і дєрібаніть бабло на тендерах януковіча.   :lol2:

Так она ж мерзавка в это трудное для страны время в тюряге отсиживалась!

На фронт, только на фронт, в штрафбат.

А дерибанщики... Ну что с ними поделаешь, нехай дерибанят дальше :(

Link to comment
Share on other sites

У Юли есть шанс стать снова любимой и уважаемой, но для этого нужно взять в руки оружие и на передовую, смывать грехи кровью. Потом даже такого шанса не будет.

Тюрми їй мало було? Чому ви не посилаєте на передову Олійника, Єфремова, Лук"янова, Ганьку, Богатирьову?  Ви миритесь з тим, що вони спокійно плюють на вас, ходячи у ВР. І ви це ковтаєте, як раб. А Юля вам болить. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так она ж мерзавка в это трудное для страны время в тюряге отсиживалась!

На фронт, только на фронт, в штрафбат.

А дерибанщики... Ну что с ними поделаешь, нехай дерибанят дальше :(

 

 

бить ім любімимі і уважаємимі людьмі. і без фронту   :fp1:

Link to comment
Share on other sites

У Юли есть шанс стать снова любимой и уважаемой, но для этого нужно взять в руки оружие и на передовую, смывать грехи кровью. Потом даже такого шанса не будет.

Она может. Только после этого, мужикам в правительстве, делать нечего. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...