Перейти до змісту

Тимчук, Тетяна Чорновол та «козак» Гаврилюк підуть на вибори від «Народного фронту».


Potato

Recommended Posts

:lol2:  :lol2:  :lol2:

 

 

Критика любой политической силы в Украине воспринимается сторонниками той силы, как предвыборный наезд. Но они забывают, что критикуют не только перед выборами. Как только появляются слова которые констатируют не самые лучшие моменты какой-либо политсилы, как вмиг набегают сторонники и начинают орать. Прибегают все - юлеботы, ляшкофилы, яценюкофаны, пятидесятники(5.10), ватники, вышиватники, просто маразматики и все те, кто свято верит в непогрешимость своего кумира. Но все о...ни, яростно крестясь, забывают слова из Евангелии от Иоанна (гл. 8, ст. 7) "Кто из вас без греха, первый брось в нее камень"

Я знаю и вижу, что в Правом секторе есть проблемы. Но их было гораздо больше. Стало меньше потому, что работаем над ошибками. Меняемся. Исправляем ситуации. Но если бы мы всегда говорили, что мы все делаем правильно, то это был бы путь в никуда.

До тех пор, пока сторонники политических сил не будут готовы видеть ошибки и проблемы своих лидеров и не начнут требовать их исправления, мы будем получать политиков которые будут использовать народ лишь, как ресурс. А о служении обществу они не вспомнят. Ведь не будет критики сторонников.

А все остальное можно списать на предвыборный пиар. Да?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

а це тут до чого?

шоб було. :)

Ілюзій не плекаю, позицій не змінюю, та нехай спробують :smulibkafl:

хай. тим більше від нас там нічого не залежить. ))

про ілюзії і позицію - в точку! не плекаю, не змінюю.

Змінено користувачем Merche
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

cynic, не прикидайся дитятком нерозумним. будь ласка. тобі не личить.

 

Юля замахнулася на систему. тому і тиск такий. на неї і на партію.

хто пройде через все і залишиться поряд, варті тисяч інших.

 

люди, я вже казала, завжди слабкий ланцюжок.

але і найвища цінність.

Ну перестаньте вже товкти в соте про "замахнулась на систему".ВОНА і є СИСТЕМА.Плоть від плоті кров від крові.До кінчиків нігтів......А щоб не було тут від вас нових протиріч-скільки років ВОНА в політиці? скільки років вона була системостворюйочою особою на чолі газотрейдера перед політкар"єрою? Тобто ВОНА цю систему творила АКТИВНО майже з початків незалежності.І була в НІЙ як риба в воді і не на останніх позиціях.І замахнулася вона не на систему а на "узурпаторів" (по її уяві) її "законного" права накінець отримати по ПОВНІЙ за труди на благо ТОЇ СИСЧТЕМИ.Відкрийтенакінець очі і побачите,що ВСІ хто зараз на горі були ,є і будуть  творці,активні учасники і бенефіціарі тої системи.Вони (ВСІ) просто не здатні нічого іншого (бо як казав хтось-як не складай то все одно виходить одно-автомат).так і в наших всіх презів.прем"єрів.чиновників і партійних бонз виходить лише одно-корито (наповнюване працею манюпасів) до якого треба припасти відштовхуючи інших.З модифікаціями.але з одним чітким позивом-набратися по вінця і ще трохи.Юля не виняток з того.а один з основних "гравців".якого потиснули останнім часом від найвигіднішого місця.

Змінено користувачем cynic
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

:lol2:  :lol2:  :lol2:

 

 

Критика любой политической силы в Украине воспринимается сторонниками той силы, как предвыборный наезд. Но они забывают, что критикуют не только перед выборами. Как только появляются слова которые констатируют не самые лучшие моменты какой-либо политсилы, как вмиг набегают сторонники и начинают орать. Прибегают все - юлеботы, ляшкофилы, яценюкофаны, пятидесятники(5.10), ватники, вышиватники, просто маразматики и все те, кто свято верит в непогрешимость своего кумира. Но все о...ни, яростно крестясь, забывают слова из Евангелии от Иоанна (гл. 8, ст. 7) "Кто из вас без греха, первый брось в нее камень"

Я знаю и вижу, что в Правом секторе есть проблемы. Но их было гораздо больше. Стало меньше потому, что работаем над ошибками. Меняемся. Исправляем ситуации. Но если бы мы всегда говорили, что мы все делаем правильно, то это был бы путь в никуда.

До тех пор, пока сторонники политических сил не будут готовы видеть ошибки и проблемы своих лидеров и не начнут требовать их исправления, мы будем получать политиков которые будут использовать народ лишь, как ресурс. А о служении обществу они не вспомнят. Ведь не будет критики сторонников.

А все остальное можно списать на предвыборный пиар. Да?

 

Ось Мерче вам чітка і правдива відповідь людини.яка в тому по шию.

Змінено користувачем cynic
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а я би не списувала пастора з рахунків. ))

 

час покаже.

може і справді іноді краще розійтися.

Та не про списання іде мова,Мерче.Іде мова,що навіть такий паладин як турч (а в сучасному політжитті України я не бачу іншого такого партнера по впливу,близькості і часу партнерства в ближній обоймі лідера) скинув накінець цю мантію  паладинства і пішов у самостійне плавання.Отже в оточенні мамки криза таки дуже глибока і ВОНА так і не змогла після відсидки підібпрати віжжя і зрозуміти зміну обстановки.тому і свідчення такого великого просеру на презівських.Юлька просто СЛІЛДУЄ ситуації,а колись вона СТВОРЮВАЛА її.

Link to comment
Share on other sites

Відкрийте накінець очі

й до тебе така пропозиція.

треба дуже постаратися, щоб не бачити, що Юля з системою по різні боки барикад. давно.

я не заперечую, що вона сама звідти. але бувають в природі такі випадки. ))

 

до речі, якось доля звела з людиною, яка носить міліцейські погони... в житті б не подумала, що такі там можуть траплятися.

бо весь мій досвід кричав, що такого бути не може. бо не може бути ніколи. )) але виключення існують! не варто цього заперечувати.

 

щодо нових... я дуже хочу появи нових лідерів, нових партій. я буду вітати, буду підтримувати.

але поки що рівних Тимошенко не видно.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

й до тебе така пропозиція.

треба дуже постаратися, щоб не бачити, що Юля з системою по різні боки барикад. давно.

я не заперечую, що вона сама звідти. але бувають в природі такі випадки. ))

 

до речі, якось доля звела з людиною, яка носить міліцейські погони... в житті б не подумала, що такі там можуть траплятися.

бо весь мій досвід кричав, що такого бути не може. бо не може бути ніколи. )) але виключення існують! не варто цього заперечувати.

 

щодо нових... я дуже хочу появи нових лідерів, нових партій. я буду вітати, буду підтримувати.

але поки що рівних Тимошенко не видно.

Це звичайно ваша справа кому віддавати свої уподобання.Але говорити,що Юля і система по різні сторони барикад-це повний нонсенс.навіть просто тому,що вона і діє в рамках тої системи до сьогодні через своїх депутатів всіх рівнів та владних чиновників.Яка опозиція системі.якщо з лютого до маю вся практично владна структура чиновництва була у її політсили.І не було не то що дій,але навіть спроб знищити ту систему.навпаки.все робилося до того,щоб ту систему зберегти. 

Link to comment
Share on other sites

Причини "розколу" на поверхні.

у період вакууму влади батьківщина делегувала представників у владу. Потім відбулись вибори президента і виявилось, що новообраний президент не бачить у владі людей повязаних із Тимошенко.

зявилась альтернатива: або іти з Тимошенко в опозицію, або залишатись у владі і піти від Тимошенко. Люди свій вибір зробили, це їхнє право. Право виборців оцінити їх дії.

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

.Юлька просто СЛІЛДУЄ ситуації,а колись вона СТВОРЮВАЛА її.

вона увійде в русло. справа часу.

 

щодо Турчинова... я вже писала. не засуджую. правда.

врешті-решт, обов’язок вчителя відпустити своїх учнів. ))

от чи вийде в них перевершити того, кого вони залишили в важкий час, - велике питання.

але хай пробують.

 

історія потім всім виставить оцінки.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Яка опозиція системі.якщо з лютого до маю вся практично владна структура чиновництва була у її політсили.

от не треба про всю вертикаль і всі владні структури.

 

коли вона буде президентом із своїм прокурором... от тоді будемо говорити про її владну вертикаль.

а все, що відбувалося, коли вона сиділа у в’язниці, тільки прикривалося її ім’ям.

до речі, це було ще однією технологію проти неї.

зараз це чудово видно.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Причини "розколу" на поверхні.

у період вакууму влади батьківщина делегувала представників у владу. Потім відбулись вибори президента і виявилось, що новообраний президент не бачить у владі людей повязаних із Тимошенко.

зявилась альтернатива: або іти з Тимошенко в опозицію, або залишатись у владі і піти від Тимошенко. Люди свій вибір зробили, це їхнє право. Право виборців оцінити їх дії.

А на мою думку до посадки юлі пастор виконував роль другої людини і це його влаштовувало,або він на вірив,що може діяти на вістрі (бути лідером).Це навіть не змінилося після посадки юлі.Все зрушилося коли пастор став спікером і ВО.ось тут він побачив,що не такі страшні то справи очолювати,а не стояти за кріслом лідера і очікувати вказівок.А тут ще Яценюк пішов в ПМ.і мамка злетіла з шумом з презівських.Пред ним(пастором) постав новий цікавий варіант-покинути старе діряве корито(а він краще всіх знає який реальний стан у батьківщині по ВСІХ параметрах (особливо по грошових)) і в парі з кріликом (якого він добре взнав за час співпраці поки юля сиділа) створити диумфіат,де йому перепаде фактично керівництво нової сили,бо кріль піде на ПМ і чиновницьку роботу.ІМНО

Link to comment
Share on other sites

Ось Мерче вам чітка і правдива відповідь людини.яка в тому по шию.

 

імєнно! ))

ця людина "в тому" давно вже по шию.

тож на еквівалент чистоти і справжності ніяк не тягне.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

от не треба про всю вертикаль і всі владні структури.

 

коли вона буде президентом із своїм прокурором... от тоді будемо говорити про її владну вертикаль.

а все, що відбувалося, коли вона сиділа у в’язниці, тільки прикривалося її ім’ям.

до речі, це було ще однією технологію проти неї.

зараз це чудово видно.

Це коли вона сиділа? коли пастор з батьківщиною верховодили новим порядком з лютого по май? і мамця на засідання РНБО давала "цінні" вказівки?  коли квотними рознарядками пхали нових губерів і смотрящих по областях? КАМОН,не заставляйте мене ставити вас у ряд передьоргувачів і просто ботів.......презом вона ніколи вже не буде. (думаю,що по останніх її рухах вона саме це зрозуміла .накінець.)

Link to comment
Share on other sites

імєнно! ))

ця людина "в тому" давно вже по шию.

тож на еквівалент чистоти і справжності ніяк не тягне.

 

Ця людина (по її діях) на даному етапі на голову правдивіша ніж вся братія на туровського чи банковій.І говорить він то так відкрито,тому що покищо поза КИЇВСЬКОЮ обоймою.Впевнений,що коли буде там то і розмови такого рангу припиняться.

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це коли вона сиділа? коли пастор з батьківщиною верховодили новим порядком з лютого по май? і мамця на засідання РНБО давала "цінні" вказівки?  коли квотними рознарядками пхали нових губерів і смотрящих по областях? КАМОН,не заставляйте мене ставити вас у ряд передьоргувачів і просто ботів.......презом вона ніколи вже не буде. (думаю,що по останніх її рухах вона саме це зрозуміла .накінець.)

а в кого є стенографія того РНБО?

які вона вказівки давала? чи послухали її? чи зробили все навпаки? щоб потім було кому кричати, що "Юлька злила Крим".

 

 

чи буде президентом, нікому з нас не відомо. подивимось.

повір, це питання не є сенсом мого життя. ))

я її поважаю. і бажаю їй добра. президентом чи ні...

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

а в кого є стенографія того РНБО?

які вона вказівки давала? чи послухали її? чи зробили все навпаки? щоб потім було кому кричати, що "Юлька злила Крим".

 

 

чи буде президентом, нікому з нас не відомо. подивимось.

повір, це питання не є сенсом мого життя. ))

я її поважаю. і бажаю їй добра. президентом чи ні...

Їй не треба було туди лізти (ніхто ж не силував ;) ) то б і не було "ату її".(один з її проколів перед презівськими,вона просто не вкурила що вийшла на волю в ДРУГІЙ країні).Та і пастора втратила в той момент(ІМНО).Але ви так і не відповіли-чого ж вона систему не спробувала міняти в ті три місяці.навіть позначення спроби не було..............Звичайно подивимося,як Бог дасть,кого винесе на трон в 19. :D ......Я їй теж бажаю простого жіночого щастя,внуків і спокійної старості в колі родини....десь там в теплих краях.Після казематів кості добре вигрівати на біленькому пісочку під тропічним сонечком. :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ця людина (по її діях) на даному етапі на голову правдивіша ніж вся братія на туровського чи банковій.І говорить він то так відкрито,тому що покищо поза КИЇВСЬКОЮ обоймою.Впевнений,що коли буде там то і розмови такого рангу припиняться.

 

 

 

це нам би так хотілося.

 

насправді до ПС в мене багато питань. ще з часів Майдану.

хоча картинка створена з майже 100-відсотковим влученням. є такий запит. хлопці, в формі, рішучі, не балакучі, таємничі...

наче все, що дохтор приписав.

але...

 

АЛЕ існують.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

юля просто слишком много писдит. счас время не километровых выступлений по телеку, она прощелкала момент и пролетела. и похоже до нее не доходит. время оценки за действия не за слова. а действий у нее нет. одни слова.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Їй не треба було туди лізти (ніхто ж не силував ;) ) то б і не було "ату її".(один з її проколів перед презівськими,вона просто не вкурила що вийшла на волю в ДРУГІЙ країні).

тут погоджусь.

 

і про пісочок погоджусь. )) їй би взяти таймаут. відпочити, набратися сил. по сторонах подивитись.

я би вітала такі її кроки.

 

якби не війна.

Link to comment
Share on other sites

юля просто слишком много писдит. счас время не километровых выступлений по телеку, она прощелкала момент и пролетела. и похоже до нее не доходит. время оценки за действия не за слова. а действий у нее нет. одни слова.

 

 

і за які ж дєйствія петя отримав 54% ???

 

тільки без води

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

бизнес у него. смог. и не песдел по 5 часов по телеку.

 

 

шо смог?

я питаю: за які конкретні дії Петя отримав від виборців 54%?

 

ти ж сам писав, що врємя дєйствій. дай відповідь.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


коли квотними рознарядками пхали нових губерів

я тут ремарочку втулю.

по квоте нам в Херсонщину был поставлен Одарченко от Батькивщины. худо-бедно, но в основном его заслуга в жестком создании настроения "без паники" и контроле всей прикрымской территории. и скромность, и адекватность, и открытость к народу.

а шо щас.

путилов от удара.

красопета зашел в Херсон, как говорят старожилы ода, похлеще костюка(при януке)

http://uapolitics.com/topic/12467-segodnia-v-kherson-vernulsia-azarov/

а девочка из секретариата в шоке, что давно не помнит. чтоб на прессуху пускали только "правильных" журналистов.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я тебе написал, ты мну не читаешь

 

 

я просто не розумію.

54% проголосували за петін бізнес, побудований на украдених у держави заводіках?    ;o

а чому тоді не за Ахметова ?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

тут погоджусь.

 

і про пісочок погоджусь. )) їй би взяти таймаут. відпочити, набратися сил. по сторонах подивитись.

я би вітала такі її кроки.

 

якби не війна.

Полчали за здравіє,а кінчилит за упокой. :(  Війна і її результати вирішуються не в Києві  при любому презі.Не той калібр проблеми.

Link to comment
Share on other sites

я просто не розумію.

54% проголосували за петін бізнес, побудований на украдених у держави заводіках?    ;o

а чому тоді не за Ахметова ?

В тебе то нерозуміння від 2005 року.Все не так як ТИ хотів і розраховував.то може всетаки ТВОЄ розуміння  і хотіння не "в коня корм"? Подумай ,доктор.Постав собі діагноз. B-)

Link to comment
Share on other sites

 

я тут ремарочку втулю.

по квоте нам в Херсонщину был поставлен Одарченко от Батькивщины. худо-бедно, но в основном его заслуга в жестком создании настроения "без паники" и контроле всей прикрымской территории. и скромность, и адекватность, и открытость к народу.

а шо щас.

путилов от удара.

красопета зашел в Херсон, как говорят старожилы ода, похлеще костюка(при януке)

http://uapolitics.com/topic/12467-segodnia-v-kherson-vernulsia-azarov/

а девочка из секретариата в шоке, что давно не помнит. чтоб на прессуху пускали только "правильных" журналистов.

Можливо і "попали" добре.Але мова не про конкретну особу (впевнений -в кожній партії є свої безсерібники.так як і в житті),а про квотування (це ж класичний принцип "керування" власне СИСТЕМИ,яку чаєчка не раз використовувала).

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...