Перейти до змісту

Донч,колибри,Папа Карлос и другие дончане и луганцы, спросить хочу....


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

А в чем вы видите противоречие?

 

желательно отнестись к переезду так:

 

"спасибо этому дому, пойдем к другому" (с)

спасибо за то, что здесь было хорошего, 

но я уже вырос из этого и достоен лучшей жизни, 

среди других людей и в другой культуре"

Link to comment
Share on other sites

Ну, оно может и желательно, но психологически затруднительно заставить себя считать, что на старости лет "вырос" из своей квартиры, и щас наступит лучшая жизнь среди других людей в другой культуре (причем наступит незамедлительно, если предъявить паспорт с донецкой пропиской). :)

Link to comment
Share on other sites

Да и не на старости лет тоже так себе

Сестрица моя к сорока годам смогла таки в кредит взять маленькую трешку, нарожать туда трех детей, и только было собиралась там пожить - как настало "спасибо этому дому"  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Підтримка "лнр" тут зросла до максимуму після "референдуму". Тоді весело "по-приколу" багато хто проголосував на фейковому плебісциті, бо лише хотів продемонструвати своє "фе" проукраїнській владі в Києві, та ніяк не уявляв до яких проблем це призведе. 

а яка була мотивація показувати своє "фе" проукраїнській владі? 

(це що до кількості вати)

а хто знає, як Печенег і Вася?

і Кочмар? 

живі-здорові? там чи переїхали?

Link to comment
Share on other sites

а яка була мотивація показувати своє "фе" проукраїнській владі? 

 

все очень просто. почти каждый считал что в 2004 году "прокатили их кандидата через майдан", и тут бац - 2014 год - опять бедного и несчастного батонолюбителя опять прокатили через майдан

это же две одинаковые оплеухи - не по-пацански это

 

ПыСы: прошу не прикапываться к фразе "почти каждый" - тут не так все просто - признать что янык был говном подавляющему большинству не позволяет ебанутая гордость. в пьянках его костерят на чем свет стоит, но т.к. он "енакиевский", то разборки с ним имели право (по местному мнению) проводить только "свои" - донецкие... вобщем какая то вывернутая наизнанку логика которая при ближайшем рассмотрении не натягивается ни на какой глобус... дикий народ...

Змінено користувачем Папа_Карлос
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коли так, то певно розумієте що політика Київу була трохи хибною? Бо це власне те з чого починалась розмова.

та варто почати з того, що політики Київ взагалі не вів. ні до яких регіонів. Більшість з тих, що побували у владі працювали на себе і свої кишені. а все інше вже так - попутно.

 

я б не порівнювала б Донецьк зі Львовом чи Тернополем. навіть з Києвом би ні - поскільки Київ столиця, а це завжди особлива роль і статус.

порівнювати Донецьк-Луганськ варто, певно, з Харьковим і Дніпропетровськом.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

все очень просто. почти каждый считал что в 2004 году "прокатили их кандидата через майдан", и тут бац - 2014 год - опять бедного и несчастного батонолюбителя опять прокатили через майдан

это же две одинаковые оплеухи - не по-пацански это

тобто, належність Януковича до "своїх" перевісило те, який він був ублюдок по відношенню до всього.

ну, так про це і мова: Донбас - це домодерне патерналістське населення, без усвідомлення власних інтересів.

і я би сказала ще, що на Донбасі живе дуже егоцентричне населення.  

Насколько я знаю, Печенег там, и переехать не может.

угу. але живий, здоровий? 

Link to comment
Share on other sites

напоминает эпизод из ментов кажется, когда там мелкий какой то постоянно твердит "это наша корова и мы её доим"

примерно такое отношение к яныку - "это наш гандон и только мы имеем право его натягивать"

два сброса яныка через майдан - это унизитальная оплеуха "реальным пацанам"

Link to comment
Share on other sites

есть как бы три прослойки:

1. реальные типапацаны - агрессивные, активные, принадлежат к денежным потокам

2. абсолютное большинство коров - им плевать кто у руля, но для них некоторым авторитетом обладают указанные в пункте 1, они могут их "завести" (при ближайшем общении - накуа? - ответить не могут)

3. пассиное меньшинство которые понимаю что к чему, но ввиду неагрессивности - п.1 и п.2. их тупо задавливают

 

менты всю жизнь относились или к п.1 или к п.2 - шансов у п.3 никогда не было и в текущей ситуации не будет.... читаю как данилыч не додавил местных бандюков и похоже это они в п.1 рулят регионом

Link to comment
Share on other sites

 

 


та варто почати з того, що політики Київ взагалі не вів. ні до яких регіонів. Більшість з тих, що побували у владі працювали на себе і свої кишені. а все інше вже так - попутно.   я б не порівнювала б Донецьк зі Львовом чи Тернополем. навіть з Києвом би ні - поскільки Київ столиця, а це завжди особлива роль і статус.

+1

 

 


порівнювати Донецьк-Луганськ варто, певно, з Харьковим і Дніпропетровськом.

Теж не варто, але принаймі схожість трохи більша.

 

 


угу. але живий, здоровий? 

Нажаль вже місяць як ніде не бачу.

Link to comment
Share on other sites

напоминает эпизод из ментов кажется, когда там мелкий какой то постоянно твердит "это наша корова и мы её доим"

примерно такое отношение к яныку - "это наш гандон и только мы имеем право его натягивать"

два сброса яныка через майдан - это унизитальная оплеуха "реальным пацанам"

тобто ми приходимо до того, звідки стартанули: населення Донбасу, в більшості своїй, не відчувало себе часткою країни і, відповідно, не мало солідарності ні з ким іншим, крім свого регіону.

Майдан - загальноукраїнська справа, а Донбасу було насрати на це. 

 

у нас на роботі хлопчкик працює - студент, з Донецька. поки він 3 роки назад не перевівся в Київ - то агітував за Януковича і взагалі був яскравим синяком.

при цьому хлопець інтелігентний, вихований і розумний. 

без "пацанських" виїпонів.

 

за рік проживання в Києві став носити вишиванку (сам - етнічний росіянин, без краплі української або якоїсь іншої крові, всі родичі з Росії), голосував за ВО Свобода, підтримував Майдан.  

вплив середовища... 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Комашка, а що відрізняє населення Донецьку від населення Дніпра?

Дев'яності роки. Одна справа намагатися кудись продати конструкторські розробки, інша - чушки з чавуну. Метал завше пер добре, відмивався через Кіпр, й результатом стало набагато більші темпи збагачення кримінальних структур. Ці кримінальні структури розвинулися настільки, що поглинули Луганськ.. ну, власне розбіжностей з часом більшало, але коріння бурхливого та успішного розвитку криміналітету - у 90х.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дев'яності роки. Одна справа намагатися кудись продати конструкторські розробки, інша - чушки з чавуну. Метал завше пер добре, відмивався через Кіпр, й результатом стало набагато більші темпи збагачення кримінальних структур. Ці кримінальні структури розвинулися настільки, що поглинули Луганськ.. ну, власне розбіжностей з часом більшало, але коріння бурхливого та успішного розвитку криміналітету - у 90х.

з ваших слів можна зробити висновок про низький загальний культурний і інтелектуальний рівень Донбасу (чушки проти конструкторських розробок).

 

імхо, і толерантність до криміналітету. 

в Києві такого ніколи не було. бандюк - це завжди тавро, навіть якщо він і став згодом успішним легальним бізнесюком.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да и не на старости лет тоже так себе

Сестрица моя к сорока годам смогла таки в кредит взять маленькую трешку, нарожать туда трех детей, и только было собиралась там пожить - как настало "спасибо этому дому"  :gigi:

 

в данном случае тем более есть мотивация - дети

детям лучше расти и развиваться в другой среде

 

и сорок лет - это возраст шоле?)

 пожилых людей еще можно понять...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

напоминает эпизод из ментов кажется, когда там мелкий какой то постоянно твердит "это наша корова и мы её доим"

примерно такое отношение к яныку - "это наш гандон и только мы имеем право его натягивать"

два сброса яныка через майдан - это унизитальная оплеуха "реальным пацанам"

 

ну так здесь классика...

так Мир устроен) не смогли и не захотели понять, что это не унижение никакое, идеализировали хрен знает что и получили настоящее и реальное, страшное унижение 

Link to comment
Share on other sites

Ну, оно может и желательно, но психологически затруднительно заставить себя считать, что на старости лет "вырос" из своей квартиры, и щас наступит лучшая жизнь среди других людей в другой культуре (причем наступит незамедлительно, если предъявить паспорт с донецкой пропиской). :)

 

да, это сложно, очень даже... хотя и в другой немного ситуации, но по себе знаю и понимаю) 

Link to comment
Share on other sites

 

 


з ваших слів можна зробити висновок про низький загальний культурний і інтелектуальний рівень Донбасу (чушки проти конструкторських розробок).

З моїх - неможна. Висновки щодо культури можна робити з історії міста (які-ніякі культурні споруди вперше було зведено практично вже після війни, а історії міста усього років 100-150). Висновки щодо інтелектуального рівня регіону (будь-якого) взагалі робити марна справа, бо його(загального рівня) не буває, або він середній на країну. Щодо чушок та розробок - враховуючи планове радянське господарство, ніхто нікого не питав, де будуть чушки а де літаки.

Взагалі з освітою в Донецьку все більш-менш як й у будь-якому великому місті України. Було. :)

 

 


імхо, і толерантність до криміналітету.  в Києві такого ніколи не було. бандюк - це завжди тавро, навіть якщо він і став згодом успішним легальним бізнесюком.

А в чому полягають практичні розбіжності?

 

 


в данном случае тем более есть мотивация - дети детям лучше расти и развиваться в другой среде   и сорок лет - это возраст шоле?)  пожилых людей еще можно понять...

Не зовсім розумію, про що ви зараз. Ми ж нибі не про мотивацію, а про загальне ставлення.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Не зовсім розумію, про що ви зараз. Ми ж нибі не про мотивацію, а про загальне ставлення.

 

я про это:

 

 

 


Ну, оно может и желательно, но психологически затруднительно заставить себя считать, что на старости лет "вырос" из своей квартиры

 

а дети (для сестры) - дополнительная мотивация сменить место жительства

имхо

Link to comment
Share on other sites

 

 


и щас наступит лучшая жизнь среди других людей в другой культуре (причем наступит незамедлительно, если предъявить паспорт с донецкой пропиской)

 

может и не наступит) 

Link to comment
Share on other sites

загальний культурний і інтелектуальний рівень зовсім не являється середньою температурою по палаті, тобто по країні.

історія міста має вплив на загальний культурний рівень, але не настільки аж. 

ви самі написали про "чушки" і конструкторські розробки натякаючи, що в цьому різниця між Донецьком і Дніпром.

Хоча я можу погодитись, що кількість інтелектуального в Донецьку навряд чи менше ніж в Дніпрі, і явно більше ніж в селах Київщини, наприклад. Однак навіть затрюхикане село на Київщині, яке ніде правди - куплялось на гречку і голосувало за комуністів і регіоналів в 2012 р. -  правильно зрозуміло Майдан на відміну від цілого Донецького басейну.

Колись ми сперечались з Печенегом (дай бог, щоб з ним і його близькими все було добре) - він доказував, що янучари то просто бандюки, а я доказувала, що крім бандюцтва вони ще і яскраво виражені шовіністи і українофоби.

Імхо, Донбас таки наполовину - культурно-російський з усіма з цього витікаючого: патерналізм, загальне бидляцтво, жорстокість, аморальність.

 

а в реакції Києва на те, що кандидат в президенти два рази засуджений за грабунок.  

в умінні скласти 1+1 - між "нашим" Януковичем і аналізом його вчинків. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а яка була мотивація показувати своє "фе" проукраїнській владі? 

(це що до кількості вати)

тобто, належність Януковича до "своїх" перевісило те, який він був ублюдок по відношенню до всього.

ну, так про це і мова: Донбас - це домодерне патерналістське населення, без усвідомлення власних інтересів.

і я би сказала ще, що на Донбасі живе дуже егоцентричне населення.  

угу. але живий, здоровий? 

 

Самі відповіли. Мотивація: "наші потвори все просрали, але бандерівці мудаки". Вважаю, відмінність між регіонами визначається, по-перше, співідношенням етнічних українців і росіян, по-друге, формуванням специфічної спільноти, завдяки встановленню контролю "своїх" над усією країною. Особливо в останні 10 років від початку інтенсивного промивання мізків донбасян теоріями трьох сортів, "нато - ні!" та "ми всєх кормім". Завдяки цьому негативне ставлення до української націдеї за цей період тут штучно посилилося у рази. Тим не менш, я довіряю соцопитуванням, які до початку російсько-сепаратистського заколоту свідчили про перевагу на Донбасі бажання жити в Україні проти Росії, мінімум, як 2:1. Хоча флуктуації по регіонах Донбасу мали місце через неоднорідність етнічного складу та інших локальних особливостей.

Link to comment
Share on other sites

 

 


я про это:

Так в них з мотівацією все добре. Вони мотивовані більш не спілкуватися щонайменш з "рідною" ватою. :) Просто при цьому вони не перестають бути жертвами агресії рашки та невмілої політики України.

 

 


історія міста має вплив на загальний культурний рівень, але не настільки аж. 

А наскільки? Тут справа не в історії міста, а в її наявності власне. Рівень культури завжди падає у нових містах порівнянно зі старими. Бо ж нема (ще) традиції.

 

 


ви самі написали про "чушки" і конструкторські розробки натякаючи, що в цьому різниця між Донецьком і Дніпром.

Ви просто висновки у дивний бік робите. Коли я пишу про розбіжності, я починаю з розбіжностей в рівні криміналітету. Розбіжності в рівні криміналітету походять з економічної ситуації 90х років. Все дуже практично та матеріально. :) Рівень криміналітету, зацікавленість Москви та "політика" Київа призвела до того, що він отримав змогу проводити інформаційну політику на Донбасі

Цю політику проводили досить активно десять років.

"Зачухане село від Києвом" цього просто не отримувало, ще й в таких дозах.

От й уся причинно-наслідкова система. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


а в реакції Києва на те, що кандидат в президенти два рази засуджений за грабунок.  

Це взагалі ганьба національного рівня, що його взагалі до виборів та влади допускали.

А допускали таки з Києва (хоч й не кияни як мешканці, звичайно)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...