Перейти до змісту

А Каськів гуляє...


DiDUS

Recommended Posts

 
   
 
Пся крев!!! Заїхав до друга в спортзал на вулиці Петлюри. Виходжу - йду повз нічного клубу "Карібіан" - ренджровери, лексуси й інші драндулети. Переважно номера з буремних областей. Перед клубом сидить кодло морданів, дівчатка на колінах, серед них противний писк Каськіва. Памятаєте такого? Червоненькі від алкоголя обличчя , дівчатка, музон - всьо окей. Життя веселе й красиве. Твою дивізію!!! Ясно , що я невихований, нетолерантний й інше. Підходжу :" Сука, гнида, підар, зрадник мерзенний - насолоджуєшся життям, падло й т.п. й т.п" "Братва" , дещо отетеріла , а потім в наступ , Каськів , потупився мовчить. Жорсткі слова , ладні перерости в протистояння. З десяток пик - й охоронці клубу, каюсь, розумів , що не зможу натовкти пики, не почав клепати.
 
"Йобані регіоанали!!!! Горіти вам в пеклі!!!" - дихаю ненавистю в пики тітуханів й Каськіва...
- да он сумашедший! - дівчатка на колінах. Й вони недалекі від правди - я втрачаю голову ... "Нет , ребята, все не так..."
 
 
:fp1:
 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Олександр Кравчук

Пся крев!!! Заїхав до друга в спортзал на вулиці Петлюри. Виходжу - йду повз нічного клубу "Карібіан" - ренджровери, лексуси й інші драндулети. Переважно номера з буремних областей. Перед клубом сидить кодло морданів, дівчатка на колінах, серед них противний писк Каськіва. Памятаєте такого? Червоненькі від алкоголя обличчя , дівчатка, музон - всьо окей. Життя веселе й красиве. Твою дивізію!!! Ясно , що я невихований, нетолерантний й інше. Підходжу :" Сука, гнида, підар, зрадник мерзенний - насолоджуєшся життям, падло й т.п. й т.п" "Братва" , дещо отетеріла , а потім в наступ , Каськів , потупився мовчить. Жорсткі слова , ладні перерости в протистояння. З десяток пик - й охоронці клубу, каюсь, розумів , що не зможу натовкти пики, не почав клепати.

Ри

"Йобані регіоанали!!!! Горіти вам в пеклі!!!" - дихаю ненавистю в пики тітуханів й Каськіва...- да он сумашедший! - дівчатка на колінах. Й вони недалекі від правди - я втрачаю голову ... "Нет , ребята, все не так..."

:fp1:

 

Влiз в високi чини по результатам першого Майдану.

Цiкаво як народ буде реагувати на осiб вигулькнувших по результатам другого Майдану. Через рокiв 10, наприклад на Семенченка.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...