Перейти до змісту

Закон о лугандонии проголосован 277 за!


хозяин

Recommended Posts

Верховна Рада проголосувала законопроекти про особливий статус Луганської і Донецької області та про амністію.


За проект про особливий статус проголосували 277 депутатів, за проведення амністії – 287.


"Обидва закони про легалізацію ДНР і ЛНР протягли з порушенням процедури. Таємне голосування було незаконним", - прокоментував голосування депутат Андрій Шевченко.

Link to comment
Share on other sites

учора по телефону сказали, що сестра моєї жінки в списку розшукуваних ДНР.

х.з. за шо, останні три роки в декреті сиділа, правда до того в прокуратурі працювала.

 

виникає питання, а як тепер із ДНР буде, розшукуваних видаватимуть туди?

Link to comment
Share on other sites

учора по телефону сказали, що сестра моєї жінки в списку розшукуваних ДНР.

х.з. за шо, останні три роки в декреті сиділа, правда до того в прокуратурі працювала.

 

виникає питання, а як тепер із ДНР буде, розшукуваних видаватимуть туди?

триндєц...

Link to comment
Share on other sites

ЄвроМайдан ‏@EuroMaydan  2 мин.
Порошенко поставив депутатів перед фактом: Закони за амністію/особливий статус Луганської та Донецької обл або війна з Росією
 
Росія дала чітко зрозуміти, що в разі ратифікації Угоди про асоціацію ЄС та України, може розпочати повномасштабну економічну війну. Про це заявив на засіданні Європарламенту єврокомісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле, передає Українська правда. "Всі з вас говорили на користь миру. Російські війська знаходяться на території України. Вони (Росія – ред.) дуже чітко дали зрозуміти, що як тільки асоціація буде ратифікована Верховною Радою, то того ж дня, не пізніше, вони приймуть подальші економічні обмеження", - розповів єврокомісар. "На додачу до військової загрози, ми постаємо перед загрозою повномасштабної економічної та торгівельної війни", - додав Фюле. 
 
Короче  - проеп по всем фронтам у гениального дипломата Педро
 
 

виникає питання, а як тепер із ДНР буде, розшукуваних видаватимуть туди?

Очень даже возможно. В Чечне теперь милиция запрашивает в розыск по всей Раше

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А где можно прочесть принятые законы? потому как в сети гуляло слишком много вариантов. Хотелось бы ознакомиться с принятыми текстами.

 

 

 

ет ви много просітє, їх поки навіть депутати не читали

Link to comment
Share on other sites

добре що перед виборами. тепер видко за кого НЕ треба голосувати

До выборов еще больше месяца. А у нас у народа память короткая. По ТВ так проутюжат #юлясука, что уже через неделю все забудут кто есть кто.
Link to comment
Share on other sites

 

 


ет ви много просітє, їх поки навіть депутати не читали

 

Просто НЕ ЧИТАЯ я не готов обсуждать, критиковать или же поддерживать... а тут столько уж понаписывали - я уж думал все чуть ли не наизусть знают....

Link to comment
Share on other sites

Просто НЕ ЧИТАЯ я не готов обсуждать, критиковать или же поддерживать... а тут столько уж понаписывали - я уж думал все чуть ли не наизусть знают....

 

В идеале нужно было бы проводить открытое заседание, обсуждение а потом уж голосовать, но че то не сложилось, голоснули как крысы...

Link to comment
Share on other sites

 

 


В идеале нужно было бы проводить открытое заседание, обсуждение а потом уж голосовать, но че то не сложилось, голоснули как крысы...

 

С этим то я как раз согласен. Но это обсуждения голосования и процедуры, а не самих законов. Меня законы интересуют куда больше...

Link to comment
Share on other sites

С этим то я как раз согласен. Но это обсуждения голосования и процедуры, а не самих законов. Меня законы интересуют куда больше...

 

Так а как обсуждать то что не видел? Обсуждаем слухи например насчет того что Украина будет финансировать восстановление лугандонии..

Link to comment
Share on other sites

 

 


Так а как обсуждать то что не видел? Обсуждаем слухи например насчет того что Украина будет финансировать восстановление лугандонии..

 

Я не вижу обсуждения СЛУХОВ - я вижу обсуждение ФАКТОВ... А по факту (простите за тафтологию) фактов то пока никаких нет - все на уровне ОБС... Поэтому и молчу пока на эту тему... Хотя моя пятая точка предчувствует худшее.

Link to comment
Share on other sites

Я не вижу обсуждения СЛУХОВ - я вижу обсуждение ФАКТОВ... А по факту (простите за тафтологию) фактов то пока никаких нет - все на уровне ОБС... Поэтому и молчу пока на эту тему... Хотя моя пятая точка предчувствует худшее.

 

Ну почему нет? Есть и факты, а с другой стороны так часто бывает что от нехуй делать напишешь какую то хрень на форуме, а потом ее обсуждаешь, ниче как бы экстраординарного...

Link to comment
Share on other sites

@хозяин

 

Ну вот к примеру этот "факт" - взято с ФУП-а - несколько меняет ситуацию, к примеру

 

"Стаття 112. Посягання на життя державного чи громадського діяча 

Стаття 113. Диверсія 
Стаття 115. Умисне вбивство 
Стаття 121. Умисне тяжке тілесне ушкодження 
Стаття 147. Захоплення заручників 
Стаття 149. Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини 
Стаття 152. Зґвалтування 
Стаття 153. Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом 
Стаття 187. Розбій 
Стаття 201. Контрабанда 
Стаття 258. Терористичний акт 
Стаття 297. Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого 
Стаття 348. Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця 
Стаття 349. Захоплення представника влади або працівника правоохоронного органу як заручника 
Стаття 379. Посягання на життя судді, народного засідателя чи присяжного у зв'язку з їх діяльністю, пов'язаною із здійсненням правосуддя 
Стаття 400. Посягання на життя захисника чи представника особи у зв'язку з діяльністю, пов'язаною з наданням правової допомоги 
Стаття 442. Геноцид http://forum.pravda.com.ua/Smileys/default/smilie10.gif
Стаття 443. Посягання на життя представника іноземної держави 
Стаття 444. Злочини проти осіб та установ, що мають міжнародний захист 



+ всі причетні до MH17"

 

Список статей на которые не распространяется амничтия. Но вот ФАКТ ли это?

Link to comment
Share on other sites

До выборов еще больше месяца. А у нас у народа память короткая. По ТВ так проутюжат #юлясука, что уже через неделю все забудут кто есть кто

У Юли половина почти  - ЗА!

Link to comment
Share on other sites

 

Я сейчас выскажу может быть политически неправильные слова. Непопулярные. Те, которые от меня не ожидали. Примитивные по своей сути.

Все те, кто сейчас орет под Радой, по телевизору и в соцсетях: "Требуем продолжения войны" должны пойти и на эту войну записаться. Мужчины и женщины. Молодые и старые. Здоровые и больные.

У недовольных, которые требуют войны, всегда найдется тысяча причин почему на войну должны идти другие, но не они сами.

Но если ты хочешь войны, то у тебя всегда есть возможность принять в ней участие. Вне зависимости от пола, возраста или состояния здоровья. Даже не добровольцем. А например, партизаном или подпольщиком.

Неправильно? Непопулярно? Примитивно?

Но честно.

Хотите повоевать? Подтягивайтесь к линии фронта. Там всегда есть работа для ДРГ.

Нет? Тогда закройте рты и дайте власти возможность политически урегулировать этот кошмар

  • Upvote 10
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Чого ви всі так кіпішуєте?  Термін дії цього закону від 2 тижнів до 2 років. Або лугандоці його похєрят (2 тижні), або хуйлостан гикне (2 роки).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...