Перейти до змісту

О сыне Порошенко


SlavRedko

Recommended Posts

я не юрист и не знаю, что говорится в законе о военнослужащих, избранных в вр

поскольку в списках разных партий может даже целый взвод наберется во главе с мамчуром и семенченко - то полагаю криминала в этом нет, тем более что войны у нас формально нет

тем более мы не знаем, в каком статусе сын президента: может он в добровольческом батальоне без контракта а на общественных началах

 

если у вас есть подробности - то расскажите, нам интересно

А с моральной точки зрения и точки зрения здравого смысла, что скажете, нужен ли он в ВР?

Link to comment
Share on other sites

А с моральной точки зрения и точки зрения здравого смысла, что скажете, нужен ли он в ВР?

Я собі уявляю Айка,який говорить свобу штабу-панове.ви кінчайте тут арденівську операцію.а я злітаю на "материк", бо маю зустріч з виборцями

Link to comment
Share on other sites

Тема, конечно, щекотливая. Но в то время как страна переживает такой сложнейший период, мы не имеем права рисковать и игнорировать таких талантливейших и опытнейших законотворцев как младший Порошенко. Он как воздух необходим нам в зале ВР.

 

Кстати, отцов в ВР заводить это что-то новенькое. Такого еще не было, благо Янук был сиротой.

Про батька не певен, а син іде _по мажоритарці_. Отже, тут президенту треба віддати належне. Міг елементарно включити його у список - ніхто б і не тявкнув. Але пустив по мажоритарці. Отже, нехай виборець вирішує - це й є демократія, нє?

 

П.С. Сам я радикальний противник пропорційки, яка порушує базові принципи демократії.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Про батька не певен, а син іде _по мажоритарці_. Отже, тут президенту треба віддати належне. Міг елементарно включити його у список - ніхто б і не тявкнув. Але пустив по мажоритарці. Отже, нехай виборець вирішує - це й є демократія, нє?

 

 

:lol2:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Про батька не певен, а син іде _по мажоритарці_. Отже, тут президенту треба віддати належне. Міг елементарно включити його у список - ніхто б і не тявкнув. Але пустив по мажоритарці. Отже, нехай виборець вирішує - це й є демократія, нє?

 

П.С. Сам я радикальний противник пропорційки, яка порушує базові принципи демократії.

Да уж :weep:

Link to comment
Share on other sites

А это будет следующий вопрос.

Но давайте вначале с первым разберемся. По порядку.

 

На мою думку погано, що він потрапив до списків. Але як потрапив, то добре, що по мажоритарці. Волію, щоб чесно рахували. :)  Щодо служби в армії - дурня публічність служби дітей високопосадовців. Англійці праві. Тут про полон писали. Я вже не кажу, що, як мені здається, відволікаються люди на охорону.  Як йти на війну, то тільки інкогніто.

 

А от Мамчур - це зовсім інша справа. Чи не так?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я собі уявляю Айка,який говорить свобу штабу-панове.ви кінчайте тут арденівську операцію.а я злітаю на "материк", бо маю зустріч з виборцями

А закони лише в Україні існують, чи й Америка вже ознайомлена з цим надбанням цивілізації?

 

Участь у виборах не лише дозволяє, а й _зобов'язує_ йти у відпустку.  Бо кандидують дуже часто люди з великою владою. От щоб нею не зловживали - мають брати відпустку.

Link to comment
Share on other sites

Тема, конечно, щекотливая. Но в то время как страна переживает такой сложнейший период, мы не имеем права рисковать и игнорировать таких талантливейших и опытнейших законотворцев как младший Порошенко. Он как воздух необходим нам в зале ВР.

 

Кстати, отцов в ВР заводить это что-то новенькое. Такого еще не было, благо Янук был сиротой.

Да что значит "щекотливая"? Только выгнали Азарова и Яныка с их детками депутатами, так теперь новая волна накатывается.

С папами, женами (Луценко) и кумами. Ипанутся можно однако ;o

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:lol2::weep::lol2:

:td: А якщо я 33 літери з вашого посту насмикаю і якусь херню напишу - теж буде смішно?

 

Пересмикування - один з найулюбленіших полемічних прийомів бахіні - тому й пролітає як фанера над Парижем.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну раз по мажоритарке, так ето же полностью меняет дєло.

Єто же невьєбєний прізнак дємократіі...

 

По мажоритарке и брошенный в мусорку Журавский пройдет, добавит немного к покупному выборному фонду и пройдет.:D

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Ну раз по мажоритарке, так ето же полностью меняет дєло.

Хто же невьєбєний прізнак дємократіі...

 

 

Причем не выдвинут партийным собранием ячейки в округе, а Педро "пустив по мажаритарци". Это ли не демократия?

:lol2:

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:td: А якщо я 33 літери з вашого посту насмикаю і якусь херню напишу - теж буде смішно?

 

Пересмикування - один з найулюбленіших полемічних прийомів бахіні - тому й пролітає як фанера над Парижем.

Ты не обижайся, то когда ты в одном абзаце пишешь о том что если бы царь решил то никто и не тявкнул а потом потребляешь слово "демократия" то это действительно смешно выглядит.

То есть царь решил поиграться в демократию, по твоему :)

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Причем не выдвинут партийным собранием ячейки в округе, а Педро "пустив по мажаритарци". Это ли не демократия?

:lol2:

А в том округе ячейка этой невьебенно быстро ставшей популярной у народе партии (кто то помнит как она месяц взад называлась?) хоть есть?

Якщо нема то все демократично!

Юльки вже в повний маразм впли - їх вже навіть прямі демократичні вибори не влаштовують. То що ж вас влаштує - щоб усю Раду Юлька призначала особисто? 8-:

Не придуривайся что ты не понимаешь о чем речь идет.

Или и в самом деле не понимаешь??? ;o

Link to comment
Share on other sites

А в том округе ячейка этой невьебенно быстро ставшей популярной у народе партии (кто то помнит как она месяц взад называлась?) хоть есть?

Якщо нема то все демократично!

канешно нет, это еще одно доказательство демократии.

 

Ладно, над такими убогими уже даже смеяться лень...

 

Link to comment
Share on other sites

Ты не обижайся, то когда ты в одном абзаце пишешь о том что если бы царь решил то никто и не тявкнул а потом потребляешь слово "демократия" то это действительно смешно выглядит.

То есть царь решил поиграться в демократию, по твоему :)

Ну так що не так? Реалії такі, що міг легко просто призначити свого сина депутатом - заперечувати це було б просто смішно. Ющенко колись (як і Янукович) своїх родичів просто попризначав "виразітелямі волі народа" (тьху). А Порох (це моє друге речення) каже, щоб ішов по мажоритарці. І може пролетіти - кожен має право висунутись по тому самому округу і перемогти. Що ще демократія може запропонувати?

 

Ідеальної демократії ще не маємо. Але бачу деякий прогрес у правильному напрямку - чому б не відмітити і не порадіти? "Все і негайно." - це колись обіцяли УНА-УНСО. Може й Юля обіцяє - не знаю. Просто в таке ніколи не повірю.

Link to comment
Share on other sites

канешно нет, это еще одно доказательство демократии.

 

Ладно, над такими убогими уже даже смеяться лень...

Оце правильно - лайтесь поміж себе, як по-людськи спілкуватись не вмієте.

Link to comment
Share on other sites

Юльки вже в повний маразм впли - їх вже навіть прямі демократичні вибори не влаштовують. То що ж вас влаштує - щоб усю Раду Юлька призначала особисто? 8-:

 

Ну да, портнови-лозинські-губські-олійники та інші пісюренки - ось кумири бюторасні. :love:

Link to comment
Share on other sites

Та нехай буде цей прогрес, я не заперечую.

Я тільки спитав чим він героїчним таким займався в зоні АТО.

Яке звання у нього було, при якому штабі в баньку ходив.

Зараз же небезпека у полон попасти минула, можна і розповісти, нє?

Link to comment
Share on other sites

Bxtt1lWCYAAbY7n.jpg

 

Тимошенко в Донецке на встрече с террами ДыНыРы.

И ни одна свинья не извинилась за то что тех ребят, патриотов Украины назвали террористами.

Ни cynic, никто из тогда смачно чавкающих по поводу этой брехни.

 

Но вот и свежая свинья появилась. Поздравляю!

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну так що не так? Реалії такі, що міг легко просто призначити свого сина депутатом - заперечувати це було б просто смішно. Ющенко колись (як і Янукович) своїх родичів просто попризначав "виразітелямі волі народа" (тьху). А Порох (це моє друге речення) каже, щоб ішов по мажоритарці. І може пролетіти - кожен має право висунутись по тому самому округу і перемогти. Що ще демократія може запропонувати?

 

Ідеальної демократії ще не маємо. Але бачу деякий прогрес у правильному напрямку - чому б не відмітити і не порадіти? "Все і негайно." - це колись обіцяли УНА-УНСО. Може й Юля обіцяє - не знаю. Просто в таке ніколи не повірю.

 

 

так а в чому прогрес?  Льоша Азаров босими ногами на сніг ходив по мажоритарці    :weep:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...