Перейти до змісту

Готовимся к зиме.


Бяка

Recommended Posts

ще в старі туристичні часи колись ржали що справжній турист більш підготовлений до катаклізмів

не думали що це буде правда

 

так що вчіться і користуйтеся тим досвідом

 

ще корисно мати кілька хороших термосів - щоб воду не гріти постійно (і з вулиці від багаття донести якщо буде зовсім капець)

одяг - краще таки фліс а не вовна, волога краще відводиться і сохне швидше

 

для квартири (щоб руки не мерзли) - шмотки з дуже довгими рукавами, руки ховати, і робити щось зручніше ніж в рукавичках

або "нарукавники" зробити з старих рукавів або штанів

Link to comment
Share on other sites

оптимістично, а реально 14-16. У мене, щоправда, +21

 

у мене в англійські часи була традиція наймати квартиру в неанглійців

бо в англійців нафіг холодно

 

колись була в гостях у якихось дуже багатих знайомих своїх друзів - Ягуар мошинка, обід з усіма понтами

але який там холод....

Link to comment
Share on other sites

Морда мерзнет, ночевал недавно при +8 в палатке

Я вчора спав дома на терасі під звичайною літньою ковдрою. +4°C 

Проблем не помітив.

 

PS: сьогодні теж там спатиму. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Обычное термобелье под обычное одеяло - уже гораздо теплее.

Плюс, не мешало бы не делать из холода драмы. Может оно и клево, ходить зимой в трусах по квартире - но едва ли жизненно необходимо (а для сна - так и вредно).

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

силиконизированное волокно в магазине стоит 90 грн за кило,бязевый чехол для одеяла уже готовый в магазине "маса" от 85 до 125 грн в зависимости от размера. не знаю, сколько возьмут в мастерской за простежку, думаю шо копейки. так не дешевле будет?
Link to comment
Share on other sites

у мене в англійські часи була традиція наймати квартиру в неанглійців

бо в англійців нафіг холодно

 

колись була в гостях у якихось дуже багатих знайомих своїх друзів - Ягуар мошинка, обід з усіма понтами

але який там холод....

До речі англійці взимку використовують флісові піжами та байкову/фланелеву постільну білизну. я собі таку там купила. навіть якщо в кімнаті зимно, постіль не охолоджена, а зразу як лягаєш, то тепло.

Link to comment
Share on other sites

Морда мерзнет, ночевал недавно при +8 в палатке

 

Балаклаву на морду, не ? :gigi:

Я не могу при 17-18 существовать...Сейчас в квартире +21 и я не так чтоб уже довольна....

Под одеялами  - супер: тепло и совсем не тяжело - это ж не вата ! ;o

Насчёт аллергии - с какой это стати её вдруг быть. Клещи - хз. Но там же покрытие хб. тканью + одеяло в пододеяльнике.

Link to comment
Share on other sites

А весь цивілізований світ так і живе, у кращому випадку

 

Есть такое дело.

У нас редко бывает ниже пяти-семи градусов на улице, но отопления-то няма :pleasant:

У знакомой в Австрии хотя отопление есть, но тянет около стольничка в месяц даже если прикручивать краны на батареях.

А в Украине привыкли отапливать помещение до уровня сахары, а заодно теплотрассой снег на улице топить.

Плюс в большей части домов такие окна, которые выпускают половину тепла на улицу.

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

Бяка паламала сайт!  :weep:

 

jtablesession::Store Failed
DB function failed with error number 145
Table './kondor_portal/jos_session' is marked as crashed and should be repaired SQL=INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` ) VALUES ( '4f3e6b5419f2b0bfdb620d1e0b323510','1411554588','','0','1','0' )
Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home/kondor/domains/kondor-ua.com/public_html/libraries/joomla/error/exception.php on line 117

Link to comment
Share on other sites

Бяка паламала сайт!  :weep:

 

jtablesession::Store Failed

DB function failed with error number 145

Table './kondor_portal/jos_session' is marked as crashed and should be repaired SQL=INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` ) VALUES ( '4f3e6b5419f2b0bfdb620d1e0b323510','1411554588','','0','1','0' )

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home/kondor/domains/kondor-ua.com/public_html/libraries/joomla/error/exception.php on line 117

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...