Перейти до змісту

Вільні люди мають зброю, раби - ні!


vkhavr2

Recommended Posts

 

 


Переконайте мене, що життя в ДНР є більш безпечним, ніж у Великій Британії, де зброю не носить навіть поліція

По Британии уверен, скоро эту глупость отменят. Иначе в Британии настанут весьма смутные времена.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Набридло. Мені нецікаво обговорювати ані себе самого, а тим більше вас чи якийсь інший нік в інтернеті.

Даже извиниться за ложь не хотите? Ну, дело хозяйское.

 

 


Де ви тут побачили дискримінацію?

Вы уж определитесь, "набридло" або продолжаем разговор.

Link to comment
Share on other sites

По Британии уверен, скоро эту глупость отменят. Иначе в Британии настанут весьма смутные времена.

 Я вас попрошу. В лондоне вооруженых констеблей , причем не с короткостволами и прочими вуден стиками, а полноценными Г36 в центре - как собаков нерезанных.

Link to comment
Share on other sites

 Я вас попрошу. В лондоне вооруженых констеблей , причем не с короткостволами и прочими вуден стиками, а полноценными Г36 в центре - как собаков нерезанных.

Хм... Не знаю как в Лондоне, а в Мачестере и окрестностях за год встретил один раз. По моему это была охрана какого-то оф. мероприятия. Но думаю, т.к. британцы народ весьма прагматичный, вооруженная полиция вернется на улицы.

Змінено користувачем kr1810bm86
Link to comment
Share on other sites

 Я вас попрошу. В лондоне вооруженых констеблей , причем не с короткостволами и прочими вуден стиками, а полноценными Г36 в центре - как собаков нерезанных.

"In London, the sight of armed officers at airports, embassies and other security-sensitive locations has become a familiar one" http://www.bbc.com/news/magazine-28656324

 

Хм... Не знаю как в Лондоне, а в Мачестере и окрестностях за год встретил один раз. По моему это была охрана какого-то оф. мероприятия. Но думаю, т.к. британцы народ весьма прагматичный, вооруженная полиция вернется на улицы.

Насправді, більшість це лякає. Кажуть, коли бачуть озброєного поліцейського почуваються в небезпеці нібито має відбутись щось погане. Крім того, бояться, що на озброєння поліції криміналітет відгукнеться "гонкою озброєнь" ;)

http://www.bbc.com/news/magazine-28656324

 

"A 2006 survey of 47,328 Police Federation members found 82% did not want officers to be routinely armed on duty."

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

@boojum

Ну вот, потихоньку возвращают оружие полиции. Ну и не стоит забывать, что в Англии спецназ полиции приедет не на след. день, как у нас, а минут через 5-10. А у них оружия хватает с избытком.

Думаю и и правила для населения смягчат. Уж больно бриты не довольны, что их лишили возможности иметь оружие.

Link to comment
Share on other sites

 

 


ажуть, коли бачуть озброєного поліцейського почуваються в небезпеці нібито має відбутись щось погане. Крім того, бояться, що на озброєння поліції криміналітет відгукнеться "гонкою озброєнь"

По тексту, этот офицер испугался что происходит что-то серьезное. Поэтому типа почувствовал себя незащищенным.

А гонка вооружений с бандитами - бред. Полицейский спецназ - нехило оснащен.

Link to comment
Share on other sites

По тексту, этот офицер испугался что происходит что-то серьезное. Поэтому типа почувствовал себя незащищенным.

А гонка вооружений с бандитами - бред. Полицейский спецназ - нехило оснащен.

1). "was approached by a constituent" - до нього підійшов виборець, який побачив озброєного полісмена.

2). Але ж боїться не спецназ, а прості громадяни у яких немає зброї.

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

@boojum

Ну вот, потихоньку возвращают оружие полиции. Ну и не стоит забывать, что в Англии спецназ полиции приедет не на след. день, как у нас, а минут через 5-10. А у них оружия хватает с избытком.

Думаю и и правила для населения смягчат. Уж больно бриты не довольны, что их лишили возможности иметь оружие.

Це ваша віра. Бо в матеріалі, що я навів, невдоволені вони тим, що поліція озброюється.

Link to comment
Share on other sites

 

 


1). "was approached by a constituent" - до нього підійшов виборець, який побачив озброєного полісмена.

Одно другому не помеха. Этот мудак испугался не полицейского с оружием, а того что может что-то опсное происходит.

 

2)є Але ж боїться не спецназ, а прості громадяни у яких немає зброї.

Вы не так поняли. Я про в том смысле, что гонка вооружений "спецназа" и бандитов выглядит весело. Не думаю, что раша сможет подкинуть на остров, что-то крупнее гранатомета :)

Link to comment
Share on other sites

Це ваша віра. Бо в матеріалі, що я навів, невдоволені вони тим, що поліція озброюється.

Вот этого я не заметил.В статье- какойт-то районный политик и журналюга, где-то рядом с недовольством, но более с недоумением.

А про недовольство запретом - я писал со своих впечатлений от разговоров с местными.

Link to comment
Share on other sites

Вот этого я не заметил.В статье- какойт-то районный политик и журналюга, где-то рядом с недовольством, но более с недоумением.

А про недовольство запретом - я писал со своих впечатлений от разговоров с местными.

Це не єдина статтяї яку я читав. Ну а Ваші розмови з місцевими... знаєте прислів'я: "Birds of a feather flock together" ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Не пересмикуйте. Я там висловив свою позицію досить чітко. Оскільки чверть населення - психи - давати зброю не можна _нікому_. Де ви тут побачили дискримінацію?

Шановний а коли ви останній раз пройшли повне тестування в психіатрії-може ви і ваші погляди це базікання психічно хворої людини?Кожен  четвертий це не жарти.якщо подивитись на кількість ваших дописів за останні 6 місяців може виникнути питання про стан психіки не в одного доктора

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Це не єдина статтяї яку я читав. Ну а Ваші розмови з місцевими... знаєте прислів'я: "Birds of a feather flock together" ? ;)

неа.

В  общем недоговорились.  B-)

Змінено користувачем kr1810bm86
Link to comment
Share on other sites

Шановний а коли ви останній раз пройшли повне тестування в психіатрії-може ви і ваші погляди це базікання психічно хворої людини?Кожен  четвертий це не жарти.якщо подивитись на кількість ваших дописів за останні 6 місяців може виникнути питання про стан психіки не в одного доктора

Ось ще один агресивний псих рветься до зброї. Побільше б таких, як ви - і короткостіл в Україні гарантовано ніхто не дозволить не те що носити, а навіть продавати. :tu:

Link to comment
Share on other sites

Ось ще один агресивний псих рветься до зброї. Побільше б таких, як ви - і короткостіл в Україні гарантовано ніхто не дозволить не те що носити, а навіть продавати. :tu:

:lol2:

Link to comment
Share on other sites

Шановний дописувачу в мене в хаті вогнепальної зброї на відділення мотострілків хватить .А вам треба фобії лічити.

Вважаєте себе нормальним? Саме такими Голівуд маніяків зображує. Добре, що не в Україні живете.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

автоматичних версій нема .не хохлер а подібні коштують від 700 до 2500

Все шо нарыл по поводу мпшки крайней, плюзминуз два килобакса. Но это инфа за двадцать двенадцать.

Но например заточка под одиночные тоже жир былобы. С его калибром класная вещь для плинкинга.

Link to comment
Share on other sites

ф http://www.tacticalimports.ca/

 

http://www.wolverinesupplies.com/

це дві фірми де я купую в основному-щоб ціни подивитись

Ниче так магазинчики, нету там той вещи и думаю гражданам они не продаются

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Лед тронулся

http://censor.net.ua/news/314977/rade_predlagayut_razreshit_svobodnuyu_prodaju_orujiya_v_ukraine

 

Если он будет принят парламентом, официально покупать, продавать и владеть оружием сможет любой украинец от 18 лет и применять это оружие для самозащиты в случае незаконного проникновения в жилище

 
Змінено користувачем kr1810bm86
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

не говори гоп......этих законопроектов регистрируется немеряно..........но даже до стадии обсуждения не доходят......

Link to comment
Share on other sites

не говори гоп......этих законопроектов регистрируется немеряно..........но даже до стадии обсуждения не доходят......

А если вообще не стучать, никогда двери не откроются.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

не говори гоп......этих законопроектов регистрируется немеряно..........но даже до стадии обсуждения не доходят......

Зараз у цих законопроектів вже є "озброєне лоббі"!  :K  А ситуація в Україні схиляє народ на самоозброєння. Бо це єдина можливість для самозахисту.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...