Перейти до змісту

В нас щось змiнилось?


Recommended Posts

Ось дивлюсь я на це i думаю, а що в нас змiнилось окрім сраки на табуретці?

http://s016.radikal.ru/i337/1410/09/f5a28bd7a6eb.jpg

 

i як європа та iнший цивілізований свiт дивитиметься на нас?

Link to comment
Share on other sites

Icтiнно вам кажу, якщо в президента син депутат, то i золотий батон в нього є. Це Перший Закон Спостерiгача

Змінено користувачем Спостерігач
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

и что мешает не голосовать за них?

 

та нiчого не заважає. За першу сраку вже можно не голосувати, за нього вже все проголосовано. I побачиш, модеме, буде його отприсок в Радi...

Змінено користувачем Спостерігач
Link to comment
Share on other sites

та нiчого не заважає. За першу сраку вже можно не голосувати, за нього вже все проголосовано. I побачиш, модеме, буде його отприсок в Радi...

А не проголосувати не можна.Чи народ не винуватий.а марсіани?

Link to comment
Share on other sites

Ольга Грановская
Я молчала 100 дней. как обещала. Больше не хочу.
Говорю, что думаю. Так вот, когда я вижу по тв лицо сына Порошенко, который идет куда - то там на выборы ...у меня тошнота начинает подкатывать к горлу.. Твою ж мать...
Скажите мне кто-нибудь, что мне это снится. Ущипните меня.
Может он прекрасный парень и хочет людям добра. И умеет в свои (сколько там ему лет? 17-27?) ну решительно все..и может он новый лидер нации..НО!
Товарищи дорогие..это снова СЕМЬЯ..ну нельзя же!! НЕЛЬЗЯ!
Ярема расставляет своих тышком нышком де ни попадя..
Снова кланы???
Ну скажите мне, что я ошибаюсь и все хорошо. Плиз...

***
Бачо Корчилава
"Включил с утра телевизор, 5 канал. Там вдруг почему-то долго-долго говорит молодой кандидат в народные депутаты по мажоритарке в Виннице Алексей Порошенко ( сделаем вид что не знаем кто это и что на самом деле он в зоне АТО). Так вот говорит он долго долго и обещает что у сделает все что бы зарплата в Зоне АТО была минимум 6 тысяч гривен... Интересно а это он как кто обещает, как кандидат мажоритарщик от одного из округов Винницы или как доброволец из зоны АТО???"

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ольга Грановская

Я молчала 100 дней. как обещала. Больше не хочу.

Говорю, что думаю. Так вот, когда я вижу по тв лицо сына Порошенко, который идет куда - то там на выборы ...у меня тошнота начинает подкатывать к горлу.. Твою ж мать...

Скажите мне кто-нибудь, что мне это снится. Ущипните меня.

Может он прекрасный парень и хочет людям добра. И умеет в свои (сколько там ему лет? 17-27?) ну решительно все..и может он новый лидер нации..НО!

Товарищи дорогие..это снова СЕМЬЯ..ну нельзя же!! НЕЛЬЗЯ!

Ярема расставляет своих тышком нышком де ни попадя..

Снова кланы???

Ну скажите мне, что я ошибаюсь и все хорошо. Плиз...

***

Бачо Корчилава

"Включил с утра телевизор, 5 канал. Там вдруг почему-то долго-долго говорит молодой кандидат в народные депутаты по мажоритарке в Виннице Алексей Порошенко ( сделаем вид что не знаем кто это и что на самом деле он в зоне АТО). Так вот говорит он долго долго и обещает что у сделает все что бы зарплата в Зоне АТО была минимум 6 тысяч гривен... Интересно а это он как кто обещает, как кандидат мажоритарщик от одного из округов Винницы или как доброволец из зоны АТО???"

 

и что мешает не голосовать за них?

 

Приєднуюсь до запитання.

Link to comment
Share on other sites

Бачо Корчилава

"Включил с утра телевизор, 5 канал. Там вдруг почему-то долго-долго говорит молодой кандидат в народные депутаты по мажоритарке в Виннице Алексей Порошенко ( сделаем вид что не знаем кто это и что на самом деле он в зоне АТО). Так вот говорит он долго долго и обещает что у сделает все что бы зарплата в Зоне АТО была минимум 6 тысяч гривен... Интересно а это он как кто обещает, как кандидат мажоритарщик от одного из округов Винницы или как доброволец из зоны АТО???"

Обнищал, шоколадный заец. Старшой десять штук обещал.

Link to comment
Share on other sites

Обнищал, шоколадный заец. Старшой десять штук обещал.

Обіцяти не значить одружитись, а народ схавая не гірше ніж конфети. А площу перед стадіоном ремонтували за рахунок київської громади чи, як обіцяв порох, за його рахунок? В нас судом визнано що передвиборчі обіцянки не треба виконувати.

Link to comment
Share on other sites

Приєднуюсь до запитання.

А что мешало нe голосовать за сына Яныка? Его же украинцы выбрали, так какие тогда были проблемы?

Верните Фьодорыча взад. Хуйло в нагрузку с ним вернет Крым и Донбасс и будет вам счастье

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Алексей Порошенко ( сделаем вид что не знаем кто это и что на самом деле он в зоне АТО). Так вот говорит он долго долго и обещает что у сделает все что бы зарплата в Зоне АТО была минимум 6 тысяч гривен... Интересно а это он как кто обещает, как кандидат мажоритарщик от одного из округов Винницы или как доброволец из зоны АТО???"

 

Папа обіцяв 30К бійцям - спрацювало. Є позитивний досвід.

Link to comment
Share on other sites

У них памятка в тетрадке - если хочешь стать президентом, пообещай 30 тысяч в месяц, а для депутатства достаточно 6 тыщ пообещать :D Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А что мешало нe голосовать за сына Яныка? Его же украинцы выбрали, так какие тогда были проблемы?

Верните Фьодорыча взад. Хуйло в нагрузку с ним вернет Крым и Донбасс и будет вам счастье

Нічого не заважало і українці голосували, не марсіани.

причому цілком добровільно і демократично.

Кожен народ має ту владу на яку заслуговує

Link to comment
Share on other sites

Нічого не заважало і українці голосували, не марсіани.

причому цілком добровільно і демократично.

Кожен народ має ту владу на яку заслуговує

Ні, це пиздець.  Людина в даних пише, що він з "Київ-Чернівці", а потім пише хуйню про "і українці голосували.....  причому цілком добровільно і демократично". ДОБРОВІЛЬНО?!  ДЕМОКРАТИЧНО?!!  Це коли ж таке було, коли примусово ганяли по провладних мітингах? Коли по ТБ піарили виключно провладних кандидатів і лили багнюку на опозицію? Коли не було жодної змагальності у виборчому процесі? Коли в судах неможливо було оскаржити будь-які порушення із боку влади? Коли комісії були на 90, а то й 100 відсотків заповнені представниками влади? Коли масово підробляли протоколи із "мокрими" печатками? Коли "тітушки" і "беркути" вривалися на дільниці і нищили протоколи? А НЕ ПІШОВ БИ ТИ НАХУЙ, БРЕХЛИВИЙ "друже"...?

Змінено користувачем Faultfinder
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Нічого не заважало і українці голосували, не марсіани.

причому цілком добровільно і демократично.

Кожен народ має ту владу на яку заслуговує

Тільки не кожен народ має "борців", які не тільки погоджуються з таким становищем, а й фактично за нього агітують.

Link to comment
Share on other sites

Ні, це пиздець.  Людина в даних пише, що він з "Київ-Чернівці", а потім пише хуйню про "і українці голосували.....  причому цілком добровільно і демократично". ДОБРОВІЛЬНО?!  ДЕМОКРАТИЧНО?!!  Це коли ж таке було, коли примусово ганяли по провладних мітингах? Коли по ТБ піарили виключно провладних кандидатів і лили багнюку на опозицію? Коли не було жодної змагальності у виборчому процесі? Коли в судах неможливо було оскаржити будь-які порушення із боку влади? Коли комісії були на 90, а то й 100 відсотків заповнені представниками влади? Коли масово підробляли протоколи із "мокрими" печатками? Коли "тітушки" і "беркути" вривалися на дільниці і нищили протоколи? А НЕ ПІШОВ БИ ТИ НАХУЙ, БРЕХЛИВИЙ "друже"...?

Ви хочете сказати що всі ті мільйони голосів за ПР і Януковича були зфальсифіковані? :)

Свою недолугість і відповідно низьку підтримку виборців будь яка опозиція завжди намагається списати на "злочинну владу" масові фальсифікації, проплачені мітинги, політичні утиски...

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тільки не кожен народ має "борців", які не тільки погоджуються з таким становищем, а й фактично за нього агітують.

Для того щоб боротися не з вітряками потрібно розуміти реальне становище.

А наразі реальне становище таке, що країна просякнута корупцією з верху і до низу, і як можна жити без корупції незнають і не хочуть знати ні верхи ні низи.

Одні засівають гречкою, інші за неї радісно голосують.

Потрібно змінювати спосіб життя всім, включаючи власне нас з вами, але це важко, тому ми всі надії покладаємо на те, що політики, які від нас нічим не відрізняються, змусять нас жити по новому. :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви хочете сказати що всі ті мільйони голосів за ПР і Януковича були зфальсифіковані? :)

Свою недолугість і відповідно низьку підтримку виборців будь яка опозиція завжди намагається списати на "злочинну владу" масові фальсифікації, проплачені мітинги, політичні утиски...

А що, треба було сфальсифікувати 13 мільонів голосів?  Нахєра ця демагогія? На президентських сфальсифікували до 2 мільонів, і цього було достатньо, ЩОБ ЗАХОПИТИ КРАЇНУ. Далі було набагато простіше - "своя" влада на місцях дозволяла писати в протоколах що завгодно !  І ПИСАЛИ Ж !!! То про які "чесні" вибори мова, коли ДОСІ ТОЧНО НЕ ВІДОМО, скільки РЕАЛЬНО голосувало за ПР та Януковича? Чи ви зважаєте на пресловуті "єхзітполи"? Які ТАК САМО брехливі, як і реляції нашого ЦВК? Країна потопала у брехні, від державних установ до ЗМІ, та й зараз робимо лише перші кроки по зміні ситуації, і ті надто слабенькі.   Досить демагогії, більш-менш вільних виборів в Україні не було НІКОЛИ. Ну хіба що вибори Петрушки, та й там махлювали не дай Боже. Крапка.

Змінено користувачем Faultfinder
Link to comment
Share on other sites

А що, треба було сфальсифікувати 13 мільонів голосів?  Нахєра ця демагогія? На президентських сфальсифікували до 2 мільонів, і цього було достатньо, ЩОБ ЗАХОПИТИ КРАЇНУ. Далі було набагато простіше - "своя" влада на місцях дозволяла писати в протоколах що завгодно !  І ПИСАЛИ Ж !!! То про які "чесні" вибори мова, коли ДОСІ ТОЧНО НЕ ВІДОМО, скільки РЕАЛЬНО голосувало за ПР та Януковича? Чи ви зважаєте на пресловуті "єхзітполи"? Які ТАК САМО брехливі, як і реляції нашого ЦВК? Країна потопала у брехні, від державних установ до ЗМІ, та й зараз робимо лише перші кроки по зміні ситуації, і ті надто слабенькі.   Досить демагогії, більш-менш вільних виборів в Україні не було НІКОЛИ. Ну хіба що вибори Петрушки, та й там махлювали не дай Боже. Крапка.

Ви звісно маєте право на таку думку, але останні події в Криму і на донбасі яскраво демонструють що населення тієї частини країни справді проголосувала б за будь кого хто  пообіцяв би їм інтеграцію з Росією.

І цьму можна зарадити лише чистками або розділом.

Навіть федералізація тут не допоможе. :(

Link to comment
Share on other sites

Для того щоб боротися не з вітряками потрібно розуміти реальне становище.

А наразі реальне становище таке, що країна просякнута корупцією з верху і до низу, і як можна жити без корупції незнають і не хочуть знати ні верхи ні низи.

Одні засівають гречкою, інші за неї радісно голосують.

Потрібно змінювати спосіб життя всім, включаючи власне нас з вами, але це важко, тому ми всі надії покладаємо на те, що політики, які від нас нічим не відрізняються, змусять нас жити по новому. :(

 

Добре, що бачите проблему, погано - що не всю. Звідти і смайлик під резюме :(

Корупція в нас дійсно всеосяжна. Але з вашої картини випав її визначальний ланцюжок - той що керує верхом. На відміну від цивілізованих країн, наші верхи з усіх гілок влади є усього лише виконавчими органами кланово-олігархічної системи. Змінити спосіб життя олігархів, нажаль, виборами неможливо, а дочекатися достатнього для "перевиховання" фірташів-ахметових просвєтлєнія в уму більшості українців можна до скінчання віку. Хоча досвід невблаганного збереження контролю сімей над країною за будь-яких ротацій влади маємо вже більш ніж переконливий, та в масі ми так і не усвідомили, що міняти потрібно не обличча, а систему = ліквідувати владу олігархії, яка є джерелом усієї корупції. Саме олігархія, щоб висмоктувати з бідної країни свої фантастичні прибутки, формує запит на корупцію зверху до самого низу. Без корупції вона б здохла миттєво, але під нею корупцію не подолати. Розрубати цей вузол ми самі не в змозі, бо не маємо масового розуміння проблеми і ресурсів, достатніх для повалення неформальної спілки головних небожителів. Одначе, можливо долучити зовнішні ресурси. Звідси нескорочувана формула: ЄС-НАТО-деолігархізація. Інші варіанти - боротьба з вітряками. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Очередная тема "вы ничего не добились, у вас ничего не изменилось и никогда не изменится, все бесполезно, #тлен"?

 

я такого не казав. Але треба констатувати, що на сьогоднi система влади та ж сама

Link to comment
Share on other sites

Ольга Грановская

Я молчала 100 дней. как обещала. Больше не хочу.

Говорю, что думаю. Так вот, когда я вижу по тв лицо сына Порошенко, который идет куда - то там на выборы ...у меня тошнота начинает подкатывать к горлу.. Твою ж мать...

Скажите мне кто-нибудь, что мне это снится. Ущипните меня.

Может он прекрасный парень и хочет людям добра. И умеет в свои (сколько там ему лет? 17-27?) ну решительно все..и может он новый лидер нации..НО!

Товарищи дорогие..это снова СЕМЬЯ..ну нельзя же!! НЕЛЬЗЯ!

Ярема расставляет своих тышком нышком де ни попадя..

Снова кланы???

Ну скажите мне, что я ошибаюсь и все хорошо. Плиз...

***

Бачо Корчилава

"Включил с утра телевизор, 5 канал. Там вдруг почему-то долго-долго говорит молодой кандидат в народные депутаты по мажоритарке в Виннице Алексей Порошенко ( сделаем вид что не знаем кто это и что на самом деле он в зоне АТО). Так вот говорит он долго долго и обещает что у сделает все что бы зарплата в Зоне АТО была минимум 6 тысяч гривен... Интересно а это он как кто обещает, как кандидат мажоритарщик от одного из округов Винницы или как доброволец из зоны АТО???"

 

ото ж. 26-рiчний син Яреми сiв на реєстрацію прав на нерухомiсть. Знають падлюки що треба в першу чергу брати пiд особистий контроль...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...