Перейти до змісту

ВІРНІСТЬ чи НЕВІРНІСТЬ


honey flower

Recommended Posts

шас шось розкажу

 

Думала-думала як то написати

а тепер ррраз і пишу :shuffle:

 

Ось що мені розказав один чоловік. Не можу сказати, що знаю  його  добре, чи знаю добре цю сім"ю, просто наші діти товаришують, Іноді бавляться разом, частіше в нас.І от  останнім часом стало помітно, що ця дитина агресивно реагує на те, що недозволено, або плаче і ніякі вмовляння не діють і іноді говорить, що не любить свою маму ,. Перша думка, яка приходить в голову, що щось тут не те, щось там  в сім"ї, може  не зовсім ладиться. Знаючи, що останні роки на тато виконує в сім"ї дві функції --- тата і мами, бо мама вчилась і нічого її не обходило. Тато доглядав за дітьми, готовив обід, встигав розвозити обох на спорт, на всякі кружки за інтересами, а жінці дозволив вчитися і більше нічого не робити. Все тягнув сам. От вона відучилась і пішла працювати. але тягар побуту залишився на татові.  І от, забіраючи дитину від нас мені прийшлось розказати, не жалітися, а розказати про те, що почула від дитини. Дуже не хотілося нічого говорити, а тим паче питати, бо то чужа сім"я, і в кожній сім"ї є свої конфлікти, але видно, що дитя страждає і це вже майже півроку. І тут цього тата "прорвало", видно так наболіло йому. І от стаю свідком такої сімейної історії :  за останні кілька років майже відсутнє тепло сімейних відносин. Він як міг так і старався скрадити цей  дифіцит з надією на те, що все якось стане на свої місця після навчання дружини. Надіії були марними. І от тепер він відкрив свої очі і відчуває, що його жінка не є його, а вже чиясь, в них холодні стосунки і лише  паралельне життя в одній оселі.  Діти  відчувають  напругу у відносинах батьків тому й така реакція, вони не мають тієї любові до мами, тому що тато заміняв їм любов двох. Він мені каже, що за ради дітей, щоб їх виростити, він буде так тягнути далі, що може все ще якось устаканиться.

 

Іще щось...

Того ж тижня  родич мого чоловіка заїхав до нас з неприємною звісткою

Сім"я, де батьки так кохали одне одного, двоє малих дітей, коли вони приїздили до нас, діти йшли бавитись, а вони вмощувались в одному кріслі (крісло широке 90см) і завжди трималися рука в руці, мило поглядали одне на одного, могли цьомкатись, ну так, коротко чмок. Це було відчутно, що кохають одне одного, що це відверто. З усієї родини, так негласно вони вважались ідеальними. Не знаю, як це ще можна висловити, ну такі собі голубки з двома рижими дітями. З початку цього року вона влаштувалась на роботу вякусь фірму. І там сталось таке, чого не повинно було статись--- вона закохалась. Ще кілька місяців тому вона вирішила, що сім"я дорожче, а тепер вже  точно, що зворотнього шляху немає, і вона подає на розлучення і залишається з цим коханцем. Цей родич страшенно схуд. переживає. Діти не можуть зрозуміти, чому тато і мама не хотять більше бути разом. Ось так розпадається на очах смім"я.

 

Не хочеться, щоб ці дві ситуації розцінювались таким чином, що от жінка в усьому винувата. Можна навести чимало історій, де винуватцем розриву відносин є чоловік. Зараз не про це, про інше.. Ми всі живі люди і хтось може подобатись нам так само, як і ми комусь, симпатія, а може навіть закоханість іноді вривається в життя. Ну щож, це прекрасне почуття. Чи варто так далеко заходити? Чи може зуміти трансформувати свою енергію на свою половинку і обійтись лише просто почуттями на відстані і залишатись вірним своїй половинці.

 

ну дето  так :shuffle:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Скажу як чоловік. Жінки в обох випадках повелися виключно безвідповідально. Що робити? Розлучатися і подавати на позбавлення жінок доступу до дітей. Жорстко, але мінімізує шкоду коли ці скажені мамаші отямляться. Вони і так вже здорово зіпсували життя власним дітям.

Link to comment
Share on other sites

Скажу як чоловік. Жінки в обох випадках повелися виключно безвідповідально. Що робити? Розлучатися і подавати на позбавлення жінок доступу до дітей. Жорстко, але мінімізує шкоду коли ці скажені мамаші отямляться. Вони і так вже здорово зіпсували життя власним дітям

не про жінок конкретно, можу навести кілька і більше прикладів, про чоловіків.

Це про те, як можна себе стримати в такому вирії почуттів, чи це можливо і як?

Link to comment
Share on other sites

не про жінок конкретно, можу навести кілька і більше прикладів, про чоловіків.

Це про те, як можна себе стримати в такому вирії почуттів, чи це можливо і як?

 

Я вже власне відповів. Доросла людина поводить себе відповідально. Ніхто не примушував силою говорити till death do us part. Збрехала раз, збреше і вдруге.

Link to comment
Share on other sites

Я вже власне відповів. Доросла людина поводить себе відповідально. Ніхто не примушував силою говорити till death do us part. Збрехала раз, збреше і вдруге.

так, в хороші  і в важкі часи

Link to comment
Share on other sites

Почитайте дуже цікаву річ на цю тему. А. Гавальда "Он ее любил, она его любила".

Питання кохання "на стороні" - то страшне питання, якщо є діти.

тільки продивилась відгуки, може знайду версію, щоб мені прочитали, то зекономлю час.

Link to comment
Share on other sites

Якщо є діти, сімя мусить зберегтись.

Ніякий чужий тато чи чужа мама не замінять рідних.

А погуляти мужику деколи треба, нема в тому нічого страшного, прийде назад.

А от коли гуляти починає жінка - це вже пиздець !

Link to comment
Share on other sites

А чому чоловіку можна?Що думає чоловік, коли в це поринає?

Це просто інстинкт, полювання за самкою...

Але завжди думає про жінку і сімю...

А жінці просто не можна, вона мозги втрачає...Її легко заговоритти і обманути.

А потім жаліє, а часто вже пізно .

От чому блять тільки жіночого роду ? Чи шлюха, чи курва...

Link to comment
Share on other sites

Дивіться, в першому випадку цей чоловік не йде і не шукає собі нікого. Значить можна. Це не залежить від статі, а тільки від людини. Думаю, що він з легкістю міг би знайти собі когось, бо таких як він  "на расхват".

можу привести інші приклади. коли жінка моглаб так само знайти собі коханця, але не робить цього. Тут йдеться про те, як людина сама визначає для себе це я можу, це я хочу, а це не маю права робити.

Link to comment
Share on other sites

Це просто інстинкт, полювання за самкою...

Але завжди думає про жінку і сімю...

А жінці просто не можна, вона мозги втрачає...Її легко заговоритти і обманути.

А потім жаліє, а часто вже пізно .

От чому блять тільки жіночого роду ? Чи шлюха, чи курва...

От Ви можете себе стримати. хочте відповідайте, хочте -- ні.

Link to comment
Share on other sites

Життя воно таке - с сюрпризами  :gigi:

 

Женщины свалили налево не спонтанно - это только для стороннего наблюдателя кажется, что тётка пошла на работу и "вдруг" влюбилась.

там у тьотки просто шеф розведений був і він більше заробляв, ніж чоловік.Тобто там був інший ще підгрунт

Link to comment
Share on other sites

Ніколи не винувата одна сторона,якщо в дію вступають почуття.Завжди обі(якщо то буде легше прийнятив більшій чи меншій мірі) але обі.Іщо найцікавіше-вони навіть не можуть повірити в то.Обоє.........бо тільки одиниці ГОТОВІ   зрозуміти і нести відповідальність  за ті почуття.

Link to comment
Share on other sites

там у тьотки просто шеф розведений був і він більше заробляв, ніж чоловік.Тобто там був інший ще підгрунт

 

 

У тётки всегда найдутся ЖЕЛЕЗОБЕТОННЫЕ аргументы для шухера. 

 

А шеф... шефа ждут сюрпризы  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Ніколи не винувата одна сторона,якщо в дію вступають почуття.Завжди обі(якщо то буде легше прийнятив більшій чи меншій мірі) але обі.Іщо найцікавіше-вони навіть не можуть повірити в то.Обоє.........бо тільки одиниці ГОТОВІ   зрозуміти і нести відповідальність  за ті почуття.

 

Когда в дело вступают почуття - тётке плевать на семью. Влюблённая тётка горы свернёт  :lol2:

 

Расскажи влюблённой в шефа жене про ответственность за чувства. Ради интереса. 

Link to comment
Share on other sites

Когда в дело вступают почуття - тётке плевать на семью. Влюблённая тётка горы свернёт  :lol2:

 

Расскажи влюблённой в шефа жене про ответственность за чувства. Ради интереса. 

Так ви повторюєте то що я сказав.Тільки одиниці ГОТОВІ нести відповідальність за власні почуття.Ні той її чоловік ні вона просто не готові.Віроніше не були готові в час коли почали щось серйозне закручувати.Вони навіть не думали тоді про "дрібний шрифт у небесному контракті" :D ,бо очі  ідуша були залиті тим,що просто не дає змоги "читати той дрібний шрифт в кінці такої явкравої картинки.як любов. B-)

Link to comment
Share on other sites

Если один   из двух сам тянет семейный воз, то вот  таким образом он дает возможность  своей половине гулять , ходить налево и просто не уважать  человека,взявшего на себя все семейные заботы и тяготы. Дисгармония.Она   порождает желание  залезть в гречку.

Link to comment
Share on other sites

там у тьотки просто шеф розведений був і він більше заробляв, ніж чоловік.Тобто там був інший ще підгрунт

Оооооо ! Так там все зрозуміло ! Бабло перемогло мозги !

Або іншими словами просто блядь ! Така все життя буде бігати за тим хто більше !

І завжди їй буде щось не так - або сорочка задовга або хуй закороткий !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

http://rutube.ru/video/df6f113344f2dca5685bae8910cd8da3/

Мой ответ  в теме . Просто песня красивая, но в жизни так не получается :(

 

Или это,несколько хуже, авторство не знаю

http://www.youtube.com/watch?v=6VzCW0BsDV4

Змінено користувачем злой
Link to comment
Share on other sites

Ветко МалахоФФ-стайл детектед..))))

 

Самое паскудное в этой истории в том, что этой шмаре потом суд  при разводе отдаст детей.....а мужик, как последний лох, останется у разбитого корыта. Ну "бачили очі, що купували", не?

 

И не путайте хрен с пальцем, одно дело гулять налево, когда вторая половина по каким либо причинам не исполняет "супружеский долг", тут чистая физиология работает. И другое дело, кидать семейство, из-за каких то возникших сомнительных "чуйств". 

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Це все від суспільних обмежень. Людина, незалежно від статі, завжди мала секс на стороні в усі часи, і жодними моральними нормами чи страхом пекла цього не змінити.

Потрібно прививати інше - сім"я, а особливо - діти, не можуть страждати через походеньки батьків. Потрахатись десь налєво - це одне, але кохання в жопі заграло - це зовсім інше.

Link to comment
Share on other sites

А так у меня.    Влюбился, трахнул, ушел из семьи?..... и все по-новому.....Езжу на Жигулях, а мог бы и на Майбахе.......

Змінено користувачем злой
Link to comment
Share on other sites

Потрахатись десь налєво - це одне, але кохання в жопі заграло - це зовсім інше.

 

Так тётки именно влюбляются, а значит у них появляется право начать новую жизнь с новой любовью, а не со старым надоевшим мужем.

 

Который, сука, футбол смотрит, фанат грёбанный, нет чтобы в кино сходить, ужин романтический устроить.

 

А вот шеф... шеф он не такой! Он ласковый! Внимательный и заботливый. Комплименты говорит, смотрит восхищённой. Так что будем делать с любовью, которая заиграла в одном месте? http://i065.radikal.ru/1410/eb/b77891a0d637.jpg

Link to comment
Share on other sites

А так у меня.    Влюбился, трахнул, ушел из семьи?..... и все по-новому.....Езжу на Жигулях, а мог бы и на Майбахе.......

 

Так ты же не просто свою семью похерил. Ты ещё и чужие разбивал. По какому праву? 

Link to comment
Share on other sites

Так тётки именно влюбляются, а значит у них появляется право начать новую жизнь с новой любовью, а не со старым надоевшим мужем.

 

Который, сука, футбол смотрит, фанат грёбанный, нет чтобы в кино сходить, ужин романтический устроить.

 

А вот шеф... шеф он не такой! Он ласковый! Внимательный и заботливый. Комплименты говорит, смотрит восхищённой. Так что будем делать с любовью, которая заиграла в одном месте? http://i065.radikal.ru/1410/eb/b77891a0d637.jpg

Футбол - то вчерашнее, сщас ценятся мужики которые в биржах и в курсах валют разбираются, но только НЕ ИГРАЮТ.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...