Перейти до змісту

Кому ви потрібні ?


Calculus

Recommended Posts

Мы нужны Юле. Она в это нелёгкое время денно и нощно думает о нас

Та нах та Юля нужна ! Їбанута захланна зажрана афєрістка !

А от Жужу би вдув, може би суїцидальні настроєнія пройшли !

Link to comment
Share on other sites

Що є в житті найкраще - це молоді баби й молоде вино )))

Й заради цього варто жити !))))

А сам за стару бабу голосить :fp1:  І то як голосить.мало не б"ється тут в падучій.Чи то може молдоде вино :shuffle:  постійно в слабу юльківську голову так б"є.що як в кривому дзеркалі шморкля стає багінею? :D

Link to comment
Share on other sites

 

 


А от Жужу би вдув, може би суїцидальні настроєнія пройшли !

та зараз стілько можливостей для самогубць...

 

просто записуєшься до армії і ідешь до аєропорту...і гинеш як герой!ні?

Link to comment
Share on other sites

А сам за стару бабу голосить :fp1:  І то як голосить.мало не б"ється тут в падучій.Чи то може молдоде вино :shuffle:  постійно в слабу юльківську голову так б"є.що як в кривому дзеркалі шморкля стає багінею? :D

 

Я ніколи не плутаю політику й секс. Ю.Тимошенко - це лише політик, а не сексуальний суб"єкт. Принаймні, для мене. А хто її сприймає не тільки як політика - то тому я не дохтор.

Link to comment
Share on other sites

Я ніколи не плутаю політику й секс. Ю.Тимошенко - це лише політик, а не сексуальний суб"єкт. Принаймні, для мене. А хто її сприймає не тільки як політика - то тому я не дохтор.

:D

Link to comment
Share on other sites

А ви комусь потрбні в тому житті ?

Все одно ж кінець один .

От для чого ті всі потуги, старання...

Дітей бавити, які потім ідуть ...

А нах воно то все потрібно ?...

 

Пытанні правільныя.

Калі яны паўсталі, значыць, у цябе з'явіўся шанец вывесці сваё жыццё на новы ўзровень. Падыйшоў такі момант.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я ніколи не плутаю політику й секс. Ю.Тимошенко - це лише політик, а не сексуальний суб"єкт. Принаймні, для мене. А хто її сприймає не тільки як політика - то тому я не дохтор.

Отож, збоченців півфоруму. У Юлі є чоловік, який тримає вірність незважаючи на відстань і Юля відповідає йому тим самим!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У Юлі є чоловік, який тримає вірність незважаючи на відстань і Юля відповідає йому тим самим!

http://img0.joyreactor.cc/pics/comment/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%81%D1%8B-%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BC%D1%83%D1%85%D0%B8-%D1%81%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%8C-%D0%BE%D0%B1%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D0%B4%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-78819.jpeg

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Отож, збоченців півфоруму. У Юлі є чоловік, який тримає вірність незважаючи на відстань і Юля відповідає йому тим самим!

 

Я не став би стверджувати, що збоченців на форумі половина. Але чомусь багато хто з критиків Юлі, в першу чергу хочуть бачити в ній те, що з самою політикою ніяк не пов"язано )))))))))

Link to comment
Share on other sites

Я взгалі з тривогою ставлюся до психічного стану людей які вірять словам політиків готових про них потурбуватися, особливо потурбуватися краще ніж рідна мати.

 

Коло людей які щиро переймаються твоїми кращими інтересами насправді дуже вузьке. Батьки, діти, брати-сестри. І те не всі і не завжди. У тих кому дуже поталанило є декілька вірних друзів.

 

Все, власне. Всі інші від тебе лише чогось хочуть. Грошей, часу, голосу на виборах.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...