Перейти до змісту

ето достойно отдельной темы: мужчины тратят год жизни...


лєса

Recommended Posts

Ну, про "всі" речи не было.

 

З.Ы.

Моя хорошая, разница в обязанностях, в социальных функциях не может не привести к неравенству в правовой сфере.

Все попытки огулом уравнять в правах мужчин и женщин противоречат природе человека и общества и неизбежно создают хибы в тех же общественных отношениях.

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

 

 


Моя хорошая, разница в обязанностях, в социальных функциях не может не привести к неравенству в правовой сфере.

 

Куріть Конституцію. Не знаю як в Білорусі, а в Україні всі громадяни рівні перед законом.

Link to comment
Share on other sites

 Мальчікі, ви скушніє, давайте по темі.

От я наприклад, теж люблю чоловіків розглядати.  Ну правда в статиці не люблю, на картінках, вони всі там на під.расів схожі, а от коли вони шєвєляться, ну спортом там займаються чи фізично працюють - можу потратіть на розлядиваніє оччінь даже много времені.

Link to comment
Share on other sites

 

 


ну спортом там займаються чи фізично працюють - можу потратіть на розлядиваніє оччінь даже много времені.

 

Наверное, потому что ты знаешь, что с такими мужиками можешь сделать... Примеряешься... ;)
 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Наверное, потому что ты знаешь, что с такими мужиками можешь сделать... Примеряешься...

 

Ні, чого зразу "дєлать", це естетичне задоволення.

Просто чоловікам більше подобається, коли на них дивляться, ніж жінкам. Вони від уваги виглядають щасливішими. Вони як павичі, хвости розпушують, починають виробляти всілякі трюки. І це не тільки молоді стосується, і дідки статечні, якщо просікають, що на них дивися, зразу підбираються і починають, приміром на лижах, таке витворяти: і з трамплінів сігають, і задом крутять, що аж страшно стає, що розваляться. От так-то.

Link to comment
Share on other sites

Куріть Конституцію. Не знаю як в Білорусі, а в Україні всі громадяни рівні перед законом.

 

Тогда в чем проблема?

Какое такое неравенство при распределении должностей? Где вы его видали? В конституции нету, значит, не существует в природе.

 

Вообще-то равенство прав предполагает и равенство обязанностей. Логично?

А вы хотите иметь равенство в правах, но не отягощать себя равенством во всём остальном.

 

Во-вторых, тут на форуме всерьез обсуждалась возможность поражения в правах целых социальных групп - пенсионеров, бюджетников, и т.д. И как-то это не вызывало шока ни у кого.

А вот типа "неравенство мушшын и жэншшын" чо-то как-то нервирует некоторых.

Извините, если хотите выбить себе дополнительные права, забудьте про слово "неравноправие", не используйте его вообще. потому как некрасиво. Потому как демагогия. Или ханжество. Выбирайте, что больше нравится. Потому как именно за неравноправие вы и боретесь по сути дела.

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

 

 


Потому как именно за неравноправие вы и боретесь по сути дела.

 

Де Ви це прочитали в моїх дописах дописі?  :consul: Я використовувала науковий термін гендерна рівність. Ну так, в Україні жінки більше страждають від цієї нерівності, це не голослівна заява, а результати наукових досліджень. Але від цієї нерівності страждають і чоловіки. Ви вважаєте нормальним що приміром жінці-наркоманці віддають дитину, бо "анажемать", вбивця отримує меньше покарання "анажеженщина" чи чоловік разом з дітьми страждають від побоїв від дурної істеричної алкоголічки-дружини, а міліція не реагує "тимужикразберисьсам"? Чи нормально, що, якщо брати пересічну сім'ю - бабуся отримує меншу пенсію, дружина отримує меншу зарплату, а дочці складніше отримати професію, яка їй до вподоби, і в перспективі знов таки отримувати меньший дохід? Хто від цього страждає - не сімейний бюджет, і як результат - і чоловіки теж? - саме про це я говорила, знов же, це дослідження, факт, а не мої домисли.

 

Я не пропонувала утискувати чиїсь права, це знов же таки суперечить Конституції, а от нівелювати вплив бабусь на виборах - пропонувала, включивши в виборчі списки підлітків з 14 років, це розширення прав, а не утиск :D

 

Мені складно з Вами дискутувати, бо Ви приводите аргументи для якоїсь умовної феміністки, якою я не являюсь.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Куріть Конституцію. Не знаю як в Білорусі, а в Україні всі громадяни рівні перед законом.

Нэд и не мечтайте.

Військовий обов`язок і військова служба

статьи 14 и 15 перечитайте.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...