Перейти до змісту

ща Ляжка прибьют


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Ляшко  ні  з  ким  у  коаліції  не  буде.  Йому  посад  не  треба.  Тільки,  щоб  арена  для  блазнювання  була.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Комбати по своїй дитячій наївності Ляшка сприймають, як рівного собі вояка.
А мали б ставитися до нього трохи поблажливо, як до клоуна, що каже часто розумні речі, але не може вийти зі своєї ролі.

Link to comment
Share on other sites

Він кожної неділі був на фронті тому він фронтовик...

 

А я мав надію що разом з регіоналами з Ради зникне й горласте бидло. :(

Змінено користувачем Vad_Sv
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:weep:

 

В новом парламенте будет иметь место противостояние с применением физической силы. Такой прогноз в комментарии "Обозревателю" озвучил руководитель социологической службы "Украинский барометр" Виктор Небоженко.
"Я хорошо помню, как в 1990-х годах в Верховной Раде коммунисты и националисты в кулуарах дрались друг с другом, избивали друг друга. Сейчас это все вернется. Самым частым объектом жестокого обращения будет Ляшко", - сказал политолог.

"Скорее всего, будет физический конфликт между депутатами от "Оппозиционного блока" и депутатами праворадикальных взглядов", - добавил Небоженко.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:weep:

"Скорее всего, будет физический конфликт между депутатами от "Оппозиционного блока" и депутатами праворадикальных взглядов", - добавил Небоженко.

Физиологический?

Link to comment
Share on other sites

Он конечно негодяй, но сожрет этих комбатов без соли именно потому, что негодяй.

 

Семенченко навряд, він за словом в карман не полізе,

а в полковника Тетерука він закохався, так возбудився, шо капец, "ми потім з вами ближче познайомимся", звичайно тому стало ніяково, от і знітився.

Не, я конечно Ляшка понімаю, Тетерук гарний чоловік :tu:

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...