Перейти до змісту

А вам не соромно?


honey flower

Recommended Posts

Мені дуже соромно перед нашими  воїнами. Вони там  воюють за всіх, а ми навіть не змогли їх підтримати своїми голосами, щоб вони були у ВР. Зате дуже добре віддали свої голоси іншим, провладним. Якщо ПС не ввійдуть у Раду як ми будемо дивитись в очі їм, нашим ЗАХИСНИКАМ, їхнім матерям, рідним, вдовам? Хіба вони не є самі важливі в Україні?  Нам впарюють, що вони чиїсь люди, а ми запросто можем повірити, і дивимось  як вони гинуть.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мені дуже соромно перед нашими  воїнами. Вони там  воюють за всіх, а ми навіть не змогли їх підтримати своїми голосами, щоб вони були у ВР. Зате дуже добре віддали свої голоси іншим, провладним. Якщо ПС не ввійдуть у Раду як ми будемо дивитись в очі їм, нашим ЗАХИСНИКАМ, їхнім матерям, рідним, вдовам? Хіба вони не є самі важливі в Україні?  Нам впарюють, що вони чиїсь люди, а ми запросто можем повірити, і дивимось  як вони гинуть.

Хотілось підтримати ПС на виборах, але не вийшло. По списку вирішив голосувати за БПП, а мажоритарщика ПС в нашому окрузі не висунув. Якби в нас такий був - пройшов би на ура.

Link to comment
Share on other sites

Попередні результати ЦВК

Станом на 08:07 (опрацьовано 28.95% протоколів)



  • ВО "Свобода"

     

                                                                                                                                                              4.63%





    • Правий сектор

       

                                                                                                                                                   1.83%


    Хреново, если так и выйдет. Надо было им объединится, тогда прошли бы.



Link to comment
Share on other sites

Ви всі впадаєте в самонавіювання. Коло вашого спілкування категорично не дорівнює більшості виборців України. Якби дорівнювало - ви б дивились ящик і спілкувались на лавочках, умовно кажучи

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я теж за них голосувала, а мені перед ними стидно, що такі результати :X

 

это неправильно)

голосовали по совести - это главное  :friends:

а настоящий результат будет виден позже ;)  

"вещи не такие, какими кажутся", або "еще неизвестно кому повезло"   :gigi:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Мені дуже соромно перед нашими воїнами.

Не делайте себя виноватой за чужие ошибки. За них надо было голосовать хотя бы для того, чтобы они не опустили руки и видели гражданский запрос на свою политсилу.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

подождите,

счас подоспеют результаты по Ю-В

 

 

На протилежному полюсі лугандонії - в Сєвєродонецьку та Рубіжному - аналогічна ситуація: в ригівських мажорів по 40%. Порошенко не лише катастрофічну лінію поведінки в політиці обрав, але й навіть аферистів справоспроможних не зміг задіяти. По Сєвєродонецьку Сергій Шахов "за блок ПП" хіба що на зрив виборів в цілому може тепер розраховувати. Процес йде, обраховано в місті, яке можна пішки пройти з кінця в кінець менш ніж за годину, лише 2,77%, коли загалом по Україні 33,18%.

 

Наблюдение ЛОО КИУ провело экзит пол в ОИО-106 и 112

http://svsever.lg.ua/wp-content/uploads/2013/05/kvu-150x150.jpeg

 

Наблюдение ЛОО КИУ на всех участках одномандатных избирательных округов 106 и 112 проводилось парами наблюдателей, один из которых наблюдал в помещении избирательного участка, а второй на улице, перед участком. Второй наблюдатель при этом проводил опрос (по принципу каждый пятый выходящий)  избирателей на выходе из участка о том, за кого избиратель проголосовал в одномандатном округе.

Разброс данных в обоих случаях был довольно значительным, что вероятно связано с тем, что опрос проводили не профессиональные интервьюиры, а общественники. Тем не менее полученные данные позволяют сделать общую оценку итогов выборов.

В ОИО-106 (опрошено 5417 респондентов) свыше 40% указали, что проголосовали за Евгения Бакулина, около 19% отдали предпочтение Сергею Самарскому, 13% — Михаилу Ивонину, около 10% — Сергею Шахову.

В  ОИО-112 (опрошено 1688 респондентов) свыше 40% отдали предпочтение Юлию Иоффе. Константина Козюберду, Юрия Цибулю и Александра Романовского поддерживаются примерно по 10% избирателей.

Link to comment
Share on other sites

Мені дуже соромно перед нашими  воїнами. Вони там  воюють за всіх, а ми навіть не змогли їх підтримати своїми голосами, щоб вони були у ВР. Зате дуже добре віддали свої голоси іншим, провладним. Якщо ПС не ввійдуть у Раду як ми будемо дивитись в очі їм, нашим ЗАХИСНИКАМ, їхнім матерям, рідним, вдовам? Хіба вони не є самі важливі в Україні?  Нам впарюють, що вони чиїсь люди, а ми запросто можем повірити, і дивимось  як вони гинуть.

У юльков научились обвинять избирателей за пролет политсилы?

Еще не понимаю чего вдруг нужно ставить знак равенство между людьми воюющими в зоне АТО и Политической Партией Правый Сектор?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У юльков научились обвинять избирателей за пролет политсилы?

Хуёвый Донецк ‏@Hy_Donetsk  1 мин.1 минуту назад
Днепр, вы е*анулись? 
 
B08Hsc8CcAAPQqK.png
 
 
StudMedia Kharkov ‏@StudMedia  5 мин.5 минут назад
В 12 из 14 мажоритарных округов #Харьков'ской области лидируют кандидаты голосовавшие за законы 16 января
 
B08HAe5CIAAJwbw.png
 
Да, а избиратели белые и пушистые ))))
Link to comment
Share on other sites

Не то чтобы стыдно, но жалко что не проходят.

Тем более, что там проходит пара мутных партий на 5-6%, вот вместо одной из них ПС смотрелся бы красиво :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Не то чтобы стыдно, но жалко что не проходят.

Тем более, что там проходит пара мутных партий на 5-6%, вот вместо одной из них ПС смотрелся бы красиво :)

.......

Змінено користувачем Бродяжка ☂
Link to comment
Share on other sites

 

 


Это их выбор и они имеют на него право.  В этом суть демократии. Обвинять избирателей глупо

Суть демократии еще и в правильном определении тех, кто имеет право.

С этим в Украине проблемы :)

Link to comment
Share on other sites

Суть демократии еще и в правильном определении тех, кто имеет право.

С этим в Украине проблемы :)

А кто определяет "правильное определение" ?)  Не.  Определять, что есть правильно, а что нет это с демократией не вяжется

Link to comment
Share on other sites

 

 


А кто определяет "правильное определение" ?)

По идее, умные люди.

 

 


Не.  Определять, что есть правильно, а что нет это с демократией не вяжется

Ну если не вяжется, то почему у моих племянников (6 и 3 года) отобрали их законное право голосовать? Ну, или вот почему я в Норвегии пашу с 2008 года, а короля :gigi:  выбирать не имею права?

Все там прекрасно вяжется, на самом деле. Демократия - это эффективная система самоуправления в первую очередь. И высокая идея равенства - уже во вторую.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

По идее, умные люди.

 

 

Ну если не вяжется, то почему у моих племянников (6 и 3 года) отобрали их законное право голосовать? Ну, или вот почему я в Норвегии пашу с 2008 года, а короля :gigi:  выбирать не имею права?

Все там прекрасно вяжется, на самом деле. Демократия - это эффективная система самоуправления в первую очередь. И высокая идея равенства - уже во вторую.

Суть демократии - «Я не разделяю ваших убеждений, но готов умереть за ваше право их высказывать»

Link to comment
Share on other sites

мені соромно, але трошки - бо я за них голосила.

з іншого боку передчуваю зріст ПС - поскільки комусь потрібно буде очолювати "вулицю" - давити на Парламент, щоб не гроші і посади ділили, а займались реальними реформами. 

так шо...


Суть демократии - «Я не разделяю ваших убеждений, но готов умереть за ваше право их высказывать»

по-перше, це не суть демократії.

по-друге, Вольтер такого не казав. 

Link to comment
Share on other sites

Это их выбор и они имеют на него право. Обвинять избирателей глупо

пачімуета глупа?

а хто ж відповідає за свій вибір - хіба не сам виборець?

глупо - не звинувачувати. бо думати треба головешкою за кого і за що голосуєш і які наслідки будуть в результаті твого вибору для країни

Link to comment
Share on other sites

мені соромно, але трошки - бо я за них голосила.

з іншого боку передчуваю зріст ПС - поскільки комусь потрібно буде очолювати "вулицю" - давити на Парламент, щоб не гроші і посади ділили, а займались реальними реформами. 

так шо...

по-перше, це не суть демократії.

по-друге, Вольтер такого не казав. 

а я казав шо Вольтер такэ казав?? :fp1:   А можэ й казав.  От шо Вы йому свiчку держале??

ЗЫ

Клеймить избирателей за "неправильный выбор" глупо.  Точка.  Тупиковый вариант, доказано юльками.  Консерватории править надо, а не на избирателей собак вешать

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

пачімуета глупа?

а хто ж відповідає за свій вибір - хіба не сам виборець?

глупо - не звинувачувати. бо думати треба головешкою за кого і за що голосуєш і які наслідки будуть в результаті твого вибору для країни

Ну и нормально проголосовали.  Непонятная малоизвестная политсила крайнего толка не преодолела барьер.  Что в этом ужастного?

Link to comment
Share on other sites

B07zJc3CQAAH8kv.jpg

З моєї рідні в основному за ПС і Свободу.

Серед моїх друзів і знайомих ( всі з ЗУ) -- я одна за ПС. Навіть не чекала цього. :(

 

У юльков научились обвинять избирателей за пролет политсилы?

Еще не понимаю чего вдруг нужно ставить знак равенство между людьми воюющими в зоне АТО и Политической Партией Правый Сектор?

В юльків мені немає чого вчитися. Це мої відчуття, отак і написала.

 

мені соромно, але трошки - бо я за них голосила.

з іншого боку передчуваю зріст ПС - поскільки комусь потрібно буде очолювати "вулицю" - давити на Парламент, щоб не гроші і посади ділили, а займались реальними реформами. 

так шо...

Це пагано, що саме тепер, після ЦИХ виборів вулиця буде казати своє слово. Тепер їх не легалізують, як військове угрупування, їх можуть тупо пересадити. Колись ця війна закінчиться, а може буде продовжуватись, але вони повернуться. Ви не боїтесь коліївщини? Мені цього не хочеться.

 

Впевненість є в тому, що результати фальсифікували.

Link to comment
Share on other sites

ну нічого страшного. вони стали відомі, навіть далеко за межами України. в них все попереду. Ярош і Береза в Раді, а також їхні побратими Білецький, Тетерук, Парасюк, інші.  

 

та й колег по раді відстрілювати якось невдобно буде (бандерівська шутка).  :topaz:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...