Перейти до змісту

Ну що сказати. Схоже що перемагає НФ. Галичина таки вдарена на всю голову


outsider

Recommended Posts

 

 


Пиздець компроміс - терпи і врешті-решт тобі сподобається

Как-то не коннектится с этой фразой твое желание, чтобы Порох поимел подавляющее большинтсво на выборах в ВР. :)

Link to comment
Share on other sites

outsider, ты обвиняешь избирателей, что не голосовали за Пэдро, при этом сам голосовал не за него, а за Самопомич. Я правильно понимаю?

на нього рез-ти голосування не впливають і тому він мав можл зробити дійсно демокр вибір /troll mode off

Змінено користувачем ZuBB
Link to comment
Share on other sites

Как-то не коннектится с этой фразой твое желание, чтобы Порох поимел подавляющее большинтсво на выборах в ВР. :)

 

Я вважав і вважаю що йому треба було дати право правити але не кроїти конституцію. Походу не дали права навіть правити.

Link to comment
Share on other sites

Якщо так то не зрозумілий успіх НФ. Для Західної він нічого не зробив. Просто нічого.

 

А голова у народа виключно що б їсти, ясно

бачиш,у дрібнобуржуазійців (умовно скажемо) до сьогодні не було на кого ставити після кінчини НУ.тому  вони і підтримували  когось  в протипіку ПР,знаючи,що для них самих то нічого не дасть.але хоч для держави буде якась користь.А тут появилася реальна сила(знову кажу-виходимо з понять.почуттів і досвіду місцевих а не нашого),яка може дати бій  великому капіталу і ваті одночасно не загрожуючи Україні як державі.А так як захід і є власне брібнобуржуазним по ментальності,де олігархія просто не має бази для захоплення всього,то власне тут і приріст ФЗ і самопомочі є вражаючим.Можливо ці дрібнобуржуї і помиляються з ФЗ і само.але іншихз просто тнема на горизонті.Ті є найсприйнятнішими.ІМНО.

Link to comment
Share on other sites

Ні, я голосував вчора ввечері у Вашінгтоні коли по всіх екзіт-полах БПП упевнено перемагав.

Это не важно где ты голосвал и когда. Если бы ты отдал свой голос Пэдро, тогда у тебя было хотя бы моральное право винить других. А так - нет. Ты себе выдумал что-то подкрепил как-то себе свою выдумку, а реальность оказалась совсем иной. Тебе некого винить кроме себя самого.

Link to comment
Share on other sites

 

На рез-т ми дивимося всі. Він одинаковий. Але чомусь ти його по іншому трактуєш.

 

// маю знайомого в америці. цікаво як він на оце все дивиться

Візьми мене :)  я дивлюся інакше.І в кожного свої НЕЗАПЕРЕЧНІ :fp1:  доводи власної геніальності у прогнозах. :D

Link to comment
Share on other sites

Это не важно где ты голосвал и когда. Если бы ты отдал свой голос Пэдро, тогда у тебя было хотя бы моральное право винить других. А так - нет. Ты себе выдумал что-то подкрепил как-то себе свою выдумку, а реальность оказалась совсем иной. Тебе некого винить кроме себя самого.

 

Слухай, йшов би ти читати лекції червоним кінотникам. Ну який з тебе моральний авторитет?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Так, лохнувся. Хоча якщо чесно то нас на закордонному окрузі настільки мало що ми просто ні на що не впливаємо. Все вирішує материк.

Не спеши с оценками, кино только началось =) Может, еще и сто раз прав окажешься, хотя личную мотивацию в поддержке той или иной силы стоит пересмотреть, ИМХО. :)

Link to comment
Share on other sites

Саме тому ти горою за Обамакере? Прийняте без жодної підтримки від опозиції. Пиздець компроміс - терпи і врешті-решт тобі сподобається :gigi:

А ви хотіли компромісу? ;o  А ю мад? :consul: Та ви досі дригаєте руками і ногами,щоб якось то похерити .ВСЕ........компромісники знайшлися :D

Link to comment
Share on other sites

А ви хотіли компромісу? ;o  А ю мад? :consul: Та ви досі дригаєте руками і ногами,щоб якось то похерити .ВСЕ........компромісники знайшлися :D

 

Нам бул сказано сидіти в кінці автобуса і не пиздіти. Ви все добре знали як треба

Link to comment
Share on other sites

Слухай, йшов би ти читати лекції червоним кінотникам. Ну який з тебе моральний авторитет?

Рассказываю на пальцах. Тебе задали задачку 2+2. Ты думал-думал и ответил 5. Оказалось ответ 4. Теперь ты обижаешься на всех, особенно на тех кто так же как и ты ответил неправильно. Так получается?

Link to comment
Share on other sites

Ні, якщо ти хоч раз був в суді ти знаєш про що я.

Навітьу суді (особливо американському) вони завжди прагнуть знайти компроміс (щоб зберегти і час і гроші і якщо то не заторкує якусь сторону до "крові") у вироку.І ще як шукають :D

Link to comment
Share on other sites

Навітьу суді (особливо американському) вони завжди прагнуть знайти компроміс (щоб зберегти і час і гроші і якщо то не заторкує якусь сторону до "крові") у вироку.І ще як шукають :D

 

Прокурор? Ніколи. Відступить тільки коли зрозуміє що зі звинувачувальним вироком нічого не вийде.

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

Нам бул сказано сидіти в кінці автобуса і не пиздіти. Ви все добре знали як треба

Камон.Ви ж не сприймаєте того навіть зараз до йоти і титли.Що говорити тоді?.......не будеш же ти говорити,що та муня.що прагнули втюхати і злити закон під плінтус називається компроміс.Чекали часу втрати більшості.відтягували час на безплідні розмови.але не пошук компромісу.....По правді,такої тактики і деми тепер тримаються.Обоє рябоє.

Ти мені почав казати щось за мою аморальність, це нічого що я розсердився?

Це ти до мене? ;o

Link to comment
Share on other sites

Камон.Ви ж не сприймаєте того навіть зараз до йоти і титли.Що говорити тоді?.......не будеш же ти говорити,що та муня.що прагнули втюхати і злити закон під плінтус називається компроміс.Чекали часу втрати більшості.відтягували час на безплідні розмови.але не пошук компромісу.....По правді,такої тактики і деми тепер тримаються.Обоє рябоє.

 

Ось тобі і камон, компроміс по-твоєму це нагнути нас. Незговірливих дибілів які не розуміють наскільки ви праві :)

Link to comment
Share on other sites

Ну так ты сам же за него не голосовал. Как ты можешь что-то предъявлять другим?

 

Ну мені що, по новій пояснювати? На момент коли я голосував він упевнено вигравав. Мій голос був просто не потрібний.

Link to comment
Share on other sites

Я вважав і вважаю що йому треба було дати право правити але не кроїти конституцію. Походу не дали права навіть правити.

Він не цар (ті правлять) і по конституції його царина-зовнішня політика і оборона і власне,слідкування за виконанням конституції.Все решта-не пхай ніс не в своє діло.Крапка.Вчися діяти в межах своїх повноважень і не більше.Роботи по них і так вистарчає на 7\24.

Link to comment
Share on other sites

Він не цар (ті правлять) і по конституції його царина-зовнішня політика і оборона і власне,слідкування за виконанням конституції.Все решта-не пхай ніс не в своє діло.Крапка.Вчися діяти в межах своїх повноважень і не більше.Роботи по них і так вистарчає на 7\24.

 

Так і Арсеній Петрович не цар, але побачиш як він буде класти з прибором на Укази Президента. Між іншим обов`язкові до виконання

Link to comment
Share on other sites

Ну мені що, по новій пояснювати? На момент коли я голосував він упевнено вигравав. Мій голос був просто не потрібний.

у америці 2-3%  це впевнено. а у нас 10+% по попередньому соцопитуванню як показала практика не помогли

Link to comment
Share on other sites

Прокурор? Ніколи. Відступить тільки коли зрозуміє що зі звинувачувальним вироком нічого не вийде.

Це і є компроміс.Його завдання стояти на сторожі закону і КАРАТИ.Але в певних рамках і реально.Тобто не перти рогом проти фактів а якщо є ситуація не 100% то найти компроміс.Причому тобі дається право то послати нах.або проийняти умови.І вже під час тих розмов і знаходять компроміс.Якщо є бажання ОБОХ сторін.Це тобі і до медреформи :D  (якщо є бажання ОБОХ сторін до компромісу)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...