Перейти до змісту

Мода від Юльків


Гість Хома

Recommended Posts

Как много полезного я узнаю на форуме :)

А нафига из продают, если их носить нельзя?

 

ну надо же с чем-то носить синие треники с растянутыми коленками

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

а я могу и футболку под рубашку одеть

дествітєльно

шо там мєлочіцца

ну надо же с чем-то носить синие треники с растянутыми коленками

йаридайуууууууу :lol2:

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

Написала  вже  сто  речень  про  майку  і  кудись  щезло.  

Молоде  покоління  думає,  що  носити  сорочку  на  голе  тіло - це  круто  і  по-сучасному.  Не  так  воно,  і  юльки  тут  зовсім  не  винні.

Така  вже  природа  чоловіча,  мийся - не мийся. Тому  майку  треба  носити  під  сорочку,  щоб  вбирала  піт.  Те  саме  про  піджак.  Яка  б  не  була  спека,  а  при  дамах  в  приміщенні  чоловік  має  бути  в  піджаку - з  тієї  самої  причини.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ніпадшо

 

А чего тогда она называется "нижним бельем"?

 

Ма́йка — нательная одежда без рукавов, нижнее бельё. Может использоваться как часть спортивной формы в некоторых видах спорта. (Википедия)

 

Нательное нижнее бельё носили, чтобы скрыть волосяной покров на мужской груди

 

Имхо, их носят в нашей климатической зоне от холода.  :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Тому  майку  треба  носити  під  сорочку,  щоб  вбирала  піт.  

 

Да не собирает майка пот. К тому ж сейчас есть несколько другие и гораздо более действенные средства.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

майка носится в облипку просто так, а может то лифчик ? :fp1:

 

Кстате, вики пишед, что мужские майки произошли от женских купальников  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я под свитер футболку надеваю... но если V образний вирез..

Кстате, вики пишед, что мужские майки произошли от женских купальников :gigi:

та ладно О_О

Link to comment
Share on other sites

Придивіться  коли-небуть  у  громадському  траспорті, як виглядають  чоловіки  у  сорочках  без  майок. Сорочка  прилипла  до  тіла, мокрий  від  пояса  до  шиї.  Стояти  біля  такого  Бр-р-р.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мені, правда, завжди  смішно,  що  юльки  в  однакову  уніформу  одягаються.  Всі  сорочки  однакові  і  прийшли  без  піджаків. Оце  вже  "мода".  І  Юлька  про  правила  хорошого  тону  "не  очень  наслышана".

Link to comment
Share on other sites

майка от пота? тогда уж футболка...

кстати, а нащот дезиков, душ-гелей они знают?

 

Вроде все знают, но то ли не понимают, что одетую вещь второй раз одевать моветон, то ли просто ленятся стирать или мыться, фиг его знает, но наш общественный траспорт невыгодно отличается духаном от всего мира...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Придивіться  коли-небуть  у  громадському  траспорті, як виглядають  чоловіки  у  сорочках  без  майок. Сорочка  прилипла  до  тіла, мокрий  від  пояса  до  шиї.  Стояти  біля  такого  Бр-р-р.

Той муділо що в богдані їде рачки чи сидить в студії?  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Придивіться  коли-небуть  у  громадському  траспорті, як виглядають  чоловіки  у  сорочках  без  майок. Сорочка  прилипла  до  тіла, мокрий  від  пояса  до  шиї.  Стояти  біля  такого  Бр-р-р.

 

а в майках они типо вонять не будут?

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

Вроде все знают, но то ли не понимают, что одетую вещь второй раз одевать моветон, то ли просто ленятся стирать или мыться, фиг его знает, но наш общественный траспорт невыгодно отличается духаном от всего мира...

Наших  людей  багато  чОму  треба  ще  вчити,  хоча  б  того,  що  не  треба  випасати  поперед  себе  животи, як  відра. 

 

До  речі,  я  як  жінка,  стверджую,  що  сорочка  на  чоловікові  значно  краще  лежить,  коли  під  нею  майка (не  футболка).

Майку  не  просто  так  придумали.  

 

Альтернативний  одяг - просто  футболка.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


До  речі,  я  як  жінка,  стверджую,  що  сорочка  на  чоловікові  значно  краще  лежить,  коли  під  нею  майка (не  футболка). Майку  не  просто  так  придумали.  

:fp1: Ми ж не в 20 сторіччі. Ви десь бачили щоб, наприклад, Бекхем був так вдягнутий? 

Link to comment
Share on other sites

:fp1: Ми ж не в 20 сторіччі. Ви десь бачили щоб, наприклад, Бекхем був так вдягнутий? 

Та  на  полі  - то  одне,  а  як  йшов  до  королеви  на  прийом,  то  хто зна,  як  то  було. ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...