Перейти до змісту

Мода від Юльків


Гість Хома

Recommended Posts

взагалі-то уги списали у голівудських актрис - вони в них з автобуса на знімальну площадку перебігають, бо тепло і зручно

 

а шо вже навіть відсталі прошарки населення напялили  - то їх труднощі

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наших  людей  багато  чОму  треба  ще  вчити,  хоча  б  того,  що  не  треба  випасати  поперед  себе  животи, як  відра. 

 

До  речі,  я  як  жінка,  стверджую,  що  сорочка  на  чоловікові  значно  краще  лежить,  коли  під  нею  майка (не  футболка).

Майку  не  просто  так  придумали.  

 

Не носять зараз так. То в совку носили з майками.

Link to comment
Share on other sites

Хустку,  не  хустку  -  але  гарний  капелюшок,  чому  б ні. :)

 

Це  жарт,  звісно.  

 

Ви  намагаєтесь  доказати,  що  міняється  мода,  час  не  той... Не  в  тім  річ.  Тут  інший  критерій.  Жінці  неприємно!!!

бути  біля  стороннього  чоловіка,  коли  на  ньому  лише  одна  сорочка.  Неприємно  і  баста.

Тому  є  етикет.  Зовсім  по-інакшому  сприймається  футболка  на  голе  тіло.

А  жінки  зараз  не  покривають  голову,  бо  жінка  з  гарною  зачіскою  є  більш  приваблива.

А  от,  як  сива,  з  поріділим  волоссям,  то  тут  би  не  зашкодив  капелюшок. 

 

мдя..ви вважаєте, що під будь-яку сорочку має йти майка?

чи тільки під білу?

просто у мене сорочки не просвічуються

а як би я одягнув майку...ну...моє покоління б здивувалося...сам чув, як у нічному клубі дівки обговорювали сміючись старшого мужика, у якого була майка під різстібнутою сорочкою на грудях))))

щодо поту...я хйз..я не пригадую. щоб у мене сорочка була мокра від поту..просто вибираю одяг завжди по погоді і по місцю знаходження

Link to comment
Share on other sites

, майку під сорочку і панчохи в сандалі НЕ носять. Точніше носять лише жлоби.

 

Носять і навіть в теплих краях.На флориді повно людей.Бо піт втягаєтьсЯ в майку а не виступає на сорочці.та і повно реклами з таким типом ождягання.Все залежить від звички людей і необхідності.І взагалі-кому як вигідно так носить.а не звертає на когось увагу а сам страждає.В америці це на першому місці-власна вигода.

 

 

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

у тебя с хронологией проблемы?

 

Я сказал про последние 15 лет.

 

А тот шведский нигга был таким же реппером, как Ласковый Май.

 

Я сказав все вірно. Реп це винахід 21-го сторіччя. Все що ти зробив це вже звично кинувся в атаку на співрозмовника. Ні, у мене нема проблем.

Link to comment
Share on other sites

майку під сорочку і панчохи в сандалі НЕ носять. Точніше носять лише жлоби.

А носки носят?

Если я не люблю носить босоножки без тонких носков, я жлоб?

Я-то майку не люблю и не ношу, но все люди которые десятилетиями покупали майки и носили их под рубашкой, как нижнее белье, жлобы?

Трусы-то еще разрешено одевать, или вообще все белье - жлобство?

Змінено користувачем serg60
Link to comment
Share on other sites

Я сказав все вірно. Реп це винахід 21-го сторіччя. Все що ти зробив це вже звично кинувся в атаку на співрозмовника. Ні, у мене нема проблем.

 

А я думаю, что есть.

А еще излишняя самоуверенность

 

 
Історія

Реп в його сучасному вигляді з'явився в 1970-х роках серед афроамериканців району Бронкс, куди його «експортували» приїжджі ямайські ді-джеї. Зокрема, родоначальником репу називають DJ Kool Herc. Читали реп спочатку не в комерційних цілях, а заради задоволення і робили це спочатку в основному ді-джеї. Це були нехитрі римовані куплети, звернені до аудиторії.

Поширенню репу сильно посприяло негритянське любительське радіо, яке крутило музику, модну серед чорношкірих, і швидко підхопило новий стиль. Слова «реп» і «репери» міцно закріпилися за стилем завдяки треку The Sugarhill Gang «Rapper's Delight» (1979). Одним з перших, кого почали називати «репером», буврадіоведучий Джек Гібсон на прізвисько Джек-Репер. Він організував один з перших конвентів, присвячених репу.

Виконання римованих текстів прямо на вулицях донині залишається традицією чорних кварталів. Крім того, влаштовувалися «Баттли» — словесні поєдинки, в яких два репера змагалися, зберігаючи риму і ритм. Баттли можуть бути і не тільки лайкою, це може бути поданням заримованого тексту на певну тему.

Термін «хіп-хоп» для опису жанру з'явився в 1980-ті. Жанр і культура хіп-хопy досягли піку популярності в1990-х роках. Також «хіп-хоп» надав серйозний вплив на R'n'B-музику.

 

Link to comment
Share on other sites

serg60, те що раніше було норма, зараз не норма. Змінюються умови життя, змінюється одежа.

За 50 лет проводимых мною в этой области наблюдений :), самое существенное - почти полное исчезновение из обихода мужских драповых пальто :).

Все остальные изменения, если не считать волокон и тканей, касаются рюшиков и бантиков :)

Меняются только люди, считающие себя вправе устанавливать другим нормы одежды. 40 лет назад джинсы и длинные волосы были табу, а сейчас это почему-то оказались майки под рубашкой и носки под босоножками :)

Змінено користувачем serg60
Link to comment
Share on other sites

 

А я думаю, что есть.

А еще излишняя самоуверенность

 

 

 

 

Безумовно, ні одне суспільне явище не виникає на порожньому місці абсолютно без джерел і попередників. Але в культурний феномен реп перетворило саме моє покоління. Яке ти огульно звинуватив у вторинності і яловості.

Link to comment
Share on other sites

Якщо натуральні, навпаки не жарко, якщо на босу ногу, вони тримають температуру.

Люблю уггі :nose3:

угів у мене не було, я люблю cut-out-Boots на босу ногу і ношу їх все літо. вони вдірках і в них комфортно, та і просто cool :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Безумовно, ні одне суспільне явище не виникає на порожньому місці абсолютно без джерел і попередників. Але в культурний феномен реп перетворило саме моє покоління. Яке ти огульно звинуватив у вторинності і яловості.

 

еще раз.

 

когда рэперы уже читали вовсю, Фома, да и ты, чото мне кажется, были дитямы.

Link to comment
Share on other sites

и я не припоминаю, чтобы 30 лет назад музыканты так рьяно лупашили ремиксы 40-60-х как сейчас  - 70-90-х.

 

Модники, мля.  :weep:

 

назвать кого-то чортом за то, что он носит не вами придуманную майку под не вами придуманную рубашку - много ума и креативности не нужно. просто далдонь себе, что это - жлобство, да и все.

 

Придумайте сначала что-то, а потом рассказывайте, как правильно это ваше что-то носить.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


назвать кого-то чортом за то, что он носит не вами придуманную майку под не вами придуманную рубашку - много ума и креативности не нужно. просто далдонь себе, что это - жлобство, да и все.  

:fp1: Ти глянь на фото уважно.  Воно для чого робилось? Щоб зробити кашерну картинку для ЗМІ. Що в результаті маємо? Ад і Ізраїль. 


 

 


когда рэперы уже читали вовсю, Фома, да и ты, чото мне кажется, были дитямы.

 

:tu: Залізний аргумент.

Link to comment
Share on other sites

мне на юльков чесгря, пох.

и на майки как таковые.

 

Но, блин, не нужно поучать кого-то, что есть жлобство, а что - крутяк.

Тем более, когда даже не можешь объяснить, почему эт - плохо.

 

Я вот терпеть не могу, когда ноги (подошвы) прилипают к стельке сандалий.

 

Но из-за умников, которые понавыдумывали, что через правое плечо плевать - жлобство, а через левое - кул, приходится терпеть. 

Link to comment
Share on other sites

напоминает мой холивар с местной колбасой по поводу плавок на пляже.

какие трузеля - пидорские, а какие - пацанские.

 

Опять же, я на пляже ношу шорты, но схуя-ли такие толерантные эмиги осуществляют сегрегацию по цвету штанов типу трусов?

 

Гомосексуалистов преследуете, морды фашистские?  :gigi:  :weep:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ти глянь на фото уважно. Воно для чого робилось? Щоб зробити кашерну картинку для ЗМІ. Що в результаті маємо? Ад і Ізраїль.

Ад и израиль скорее в мозгу у тех, у кого горячка от любой Юлькиной фотки :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це чистої води снобізм. Історично (аж із античних часів) майки носили нижчі верстви суспільства (солдати, матроси, робітники). У джентльмена було достатньо прислуги прати сорочки кожен день (у ті часи це було нетривіальною річчю).

 

Сьогодні завдяки пральним машинам це можуть робити всі. Але виникає запитання: чи варто заради снобістичного бажання мавпувати благародій 19-го століття забруднювати довкілля побутовою хімією, якої для сорочки треба набагато більше? Плюс самих сорочок треба більше, а все це природні ресурси, дефіцит яких відчувається все більше зі збільшенням населення.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це чистої води снобізм. Історично (аж із античних часів) майки носили нижчі верстви суспільства (солдати, матроси, робітники). У джентльмена було достатньо прислуги прати сорочки кожен день (у ті часи це було нетривіальною річчю).

 

Сьогодні завдяки пральним машинам це можуть робити всі. Але виникає запитання: чи варто заради снобістичного бажання мавпувати благародій 19-го століття забруднювати довкілля побутовою хімією, якої для сорочки треба набагато більше? Плюс самих сорочок треба більше, а все це природні ресурси, дефіцит яких відчувається все більше зі збільшенням населення.

:fp1:

отета загнулі тему про майкі :tu:

цей аспект тож присутній, сірамно я за майкі. під рубашку чи ні, у мну під білу сорочку не вдівають, під пулі, сорочки іншого кольору --- так.

Link to comment
Share on other sites

Я на роботі сиджу поруч з муслімкою. Інфа 146%

В Еміратах працюєте? ;o

 

В Голандії років із десять тому був випадок, коли брат зарізав свою сестру, бо сходила на побачення з християнином.

 

Будьте обачні, коротше.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...