Перейти до змісту

Клуб здорового глузду (філософія по-українськи)


taktus

Recommended Posts

 Спокійно, нікуди я не змивався, а чекав доки тирнет з'виться. Чомусь він пропав зразу ж як я створив цю тему. Магія подій, ёпта. Або провайдер - ватний шпугун.  :D

Link to comment
Share on other sites

Філософсько-езотеричні роздуми мають бути добре систематизовані, тому форум для цього діла набагато краще, ніж блог, або тема. Але на крайній випадок, можу й тему вести. Не втоне вона, якщо я буду регулярно в неї дописувати. 

Link to comment
Share on other sites

Філософсько-езотеричні роздуми мають бути добре систематизовані, тому форум для цього діла набагато краще, ніж блог, або тема. Але на крайній випадок, можу й тему вести. Не втоне вона, якщо я буду регулярно в неї дописувати. 

В какой стезе эзотерически-филосовствуешь?

 

прыхады, дарагой, канэшно, жду! 

 

Куда? :buba:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Че скажете про Гурджиева и Ошо?

 Гурджиев -  його система поглядів (у вікладенні Успенського) не дуже мене зацікавила, тому я майже не читав його.

 Ошо - читав пару речей, цікаві думки, настрій можно зловити вмиротворюючий, але не більше.

 

 І Ошо і Гурджиев непогано жили за рахунок створених ними общин, що доволі сильно компроментує їхні вчення.

Link to comment
Share on other sites

 І Ошо і Гурджиев непогано жили за рахунок створених ними общин, що доволі сильно компроментує їхні вчення.

 

У Кастанеды были тоже очень мощные коммуны и че? 

Link to comment
Share on other sites

 

 


У Кастанеды были тоже очень мощные коммуны и че

 І усьо. Пізній Кастанеда, "магічні паси", Кліргрін - це вже чиста комерція.

 

Я вважаю, що ніхто не має бути послідовником раз і на завжди обраного вчення. Через непереборну самість у Всесвіті, будь-хто на шляху до свободи йде лише сам, лише власним шляхом. Тому я не маю нічого проти тих, хто знаходить щось корисне для себе в того ж Гурджиєва. Але потрібно завжди тверезо обирати, чому вірити. 

Link to comment
Share on other sites

Але потрібно завжди тверезо обирати, чому вірити. 

Я считаю, что вера - это зло, она допустима лишь на первом этапе познания. Потом идет проверка знаний на практике и формирование соответствующего бытия. Когда бытие начинает соответствовать знаниям - происходит понимание процесса, и вера улетучивается напрочь. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я считаю, что вера - это зло, она допустима лишь на первом этапе познания. Потом идет проверка знаний на практике и формирование соответствующего бытия. Когда бытие начинает соответствовать знаниям - происходит понимание процесса, и вера улетучивается напрочь. 

 

не распыляйтесь, подождем подфорума

:nose3:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

не распыляйтесь, подождем подфорума

:nose3:

Так все-равно перенесут  посты, ежели че........но сильно сомневаюсь........аудитория немного не та.........Хотя лет так 7 назад я бы с удовольствием потрепался о глубине мироздания....

Link to comment
Share on other sites

Так все-равно перенесут  посты, ежели че........но сильно сомневаюсь........аудитория немного не та.........Хотя лет так 7 назад я бы с удовольствием потрепался о глубине мироздания....

 

ну так никто и не ждет там весь форум, так, под настроение зайти, почитать, пообсуждать

злой мог бы по пятницам бывать там, да и я тоже например

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

Нет существа более интересного, чем обыкновенный дождевой червь.

Нестрашный, несмешной, несерьезный, небольшой, немаленький и  абсолютно беззвучный.

Он не звучит до такой степени, что, выброшенный лопатой на поверхность, тотчас сворачивается в знак молчания скрипичным ключом.......

Змінено користувачем Бродяжка ☂
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я считаю, что вера - это зло, она допустима лишь на первом этапе познания. Потом идет проверка знаний на практике и формирование соответствующего бытия. Когда бытие начинает соответствовать знаниям - происходит понимание процесса, и вера улетучивается напрочь. 

 В цілому я згоден, але чому все таки "зло", якщо на першому етапі "припустима"? Взагалі то в мене своє бачення, що таке віра. Віра - це робота думковловлювача. Специфічний настрій, коли думки та ідеї приходять звідкись і несподівано. Звичайно, думки - то лише думки і не мають великої цінності без наступного практичного застосування.

Link to comment
Share on other sites

Нет существа более интересного, чем обыкновенный дождевой червь.

Нестрашный, несмешной, несерьезный, небольшой, немаленький и  абсолютно беззвучный.

Он не звучит до такой степени, что, выброшенный лопатой на поверхность, тотчас сворачивается в знак молчания скрипичным ключом.......

Правильно - "используй то что под рукою, и не ищи себе другое". )))))

 

 В цілому я згоден, але чому все таки "зло", якщо на першому етапі "припустима"? 

 

Потому что, если и  на дальнейших этапах просто продолжать верить, без практического подтверждения - запросто можно скатиться либо в профанацию либо в фанатизм...

Link to comment
Share on other sites

А ху-ху не хо-хо? У них своих спецов по этому делу выше крыши.......Раша в этом деле объективно сильней  нас была, так как постоянно собирает со всего бывшего совка лучших за большое бабло.....

Дірка між роги упокоїть будь-якого езотериста, навідь )(уйловського.

Link to comment
Share on other sites

 І усьо. Пізній Кастанеда, "магічні паси", Кліргрін - це вже чиста комерція.

 

Я вважаю, що ніхто не має бути послідовником раз і на завжди обраного вчення. Через непереборну самість у Всесвіті, будь-хто на шляху до свободи йде лише сам, лише власним шляхом. Тому я не маю нічого проти тих, хто знаходить щось корисне для себе в того ж Гурджиєва. Але потрібно завжди тверезо обирати, чому вірити. 

"Критерием истинньі является практика". Все інше - від лукавого. Майже піввіку наукової роботи мене в цьому переконали.

Link to comment
Share on other sites

Дірка між роги упокоїть будь-якого езотериста, навідь )(уйловського.

Ну подойди к Хуйлу и сделай ему дырку......потом расскажешь

 

"Критерием истинньі является практика". Все інше - від лукавого. Майже піввіку наукової роботи мене в цьому переконали.

 

Аналогично. в эзотерике работает мало чего на 100%,  Все нужно проверять на практике.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Ну подойди к Хуйлу и сделай ему дырку......потом расскажешь

 

Я в )(уйляндію нев"їздний.

 

Аналогично. в эзотерике работает мало чего на 100%,  Все нужно проверять на практике.

Угу! Хай хтось спробує зробити 2*2=5....

Link to comment
Share on other sites

Угу! Хай хтось спробує зробити 2*2=5....

2*2=5 то не сделает никто. А вот сделать так чтоб внезапно болячка какая приключилась, что врачи не диагностируют, или же в "нужное время" предложить человеку идею, в результате которой он просрет все бабло, тогда как другой только выиграет - так это завсегда пожалуйста..))) Но это кстати не совсем тематика данной ветки. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...